Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś podać jakiś gotowy wzór do zerwania umowy z CP?

Umowa kończy mi się w lipcu, i od lipca chce im podziękować za 5 letnia (współprace?)...

 

Powodem zerwania umowy jest to że nie mam wszystkich kanałow, a płace 99 zł/mies, dostałem od nich ekstra oferte za 114.90 zł na wszystkie kanały, gdzie znajomy jako nowy klient dostał to samo za 89.90 zł, to się nazywa traktowanie kilku letniego klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 04.12.2008 podpisałem umowę z CP na pakiet familijny za 37,90 zł. Umowa była na 29 miesięcy, potem przedłużyłem ją poprzez konsultanta telefonicznie. Zapomniałem że ta umowa kończy się teraz 04.04.2013. Nie zastosowałem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia. Po telefonie do CP dowiedziałem się że umowa przedłużyła się o rok, nie wiedziałem o tym i byłem zaskoczony. Konsultant powiedział również że jeśli wyślę rezygnację do 04.05.2013 to + trzy miesiące i umowę rozwiążą ale zostanie naliczona mi kara w wysokości 16,40 zł.

Czy jest jakiś sposób aby wcześniej rozwiązać umowę ? Czytałem o zone romantica że zniknął ale nie wiem czy wcześniej go miałem w tym abonamencie (Stary Familijny bez HD) i czy nie jest jeszcze za późno jeśli nawet był.

Dodam że przy przedłużaniu umowy przez telefon nie dostałem żadnych dokumentów ani regulaminu tak więc nie wiedziałem o nowych haczykach jakie stosuje CP typu dodatkowy rok albo kara, we wcześniejszym regulaminie który dostałem w 2008 roku nie ma o tym ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem pod uwagę tą opcję. Ale kanały na których mi zależy będę miał za free z DVB-T a programy z innych stacji których tam nie ma mogę oglądać w aplikacji Smart Hub w moim TV. Tak więc dla czego miał bym płacić CP abonament w wysokości 39,90 zł. ? tym bardziej że po 4,5 latach płacenia abonamentu traktują mnie jak zwykłego oszusta i chcą nałożyć na mnie karę. Śmieszną bo śmieszną ale zawsze karę. Proszę więc mnie przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie takie pytanko , przegapiłem 3 miesięczne wypowiedzenie umowy o 3 dni i teraz mam problem ( umowa konczy sie w 16.07.2013 :/ Moja umowa jak twierdzi konsultant zostanie przedłużona na okres 12miesiecy na warunkach bez ceny promocyjnej lub podpisze nowa umowę na 29miesiecy z takim pakietem jak mam obecnie ( płace 99zł ) . Czy to jest normalne ze nie mogę przedłużyć umowy na krótszy okres oraz ze nie mogę podpisac na tanszy pakiet tylko taki jak do tej pory ? Co sie stanie jak złoże wypowiedzenie 2 miesiące i 28 dni przed wygaśnięciem umowy ? Uznają mi to czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te praktyki polsatu z tym przedluzaniem umów. Ją wzielem polsat w styczniu na 15 miechow że względu na bajki dla dziecka a teraz nc+ ma podobna ofertę dla dzieci i se przedluze z nimi umowę więc polsatu chce się pozbyć. Więc czy mogę wysłać już teraz wypowiedzenie z końcem umowy by nie przegapić tego 3 miesięcznego okresu na wypowiedzenie lub też jakoś inaczej zakończyć umowę z polsatem ? Np będzie polsat jakiś kanał wkrótce usuwal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę czy: Jeśli obecnie mam umowę na pakiet Familijny Max HD(bez żadnych pakietów dodatkowych) i zdecyduje się jutro na włączenie pakietu sport HD to czy w momencie gdyby jakiś kanał z tej opcji wyleciał za np. miesiąc czy pół roku to będę mógł rozwiązać umowę bez kar finansowych?

W PWU mam opisane jasno skład poszczególnych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w umowie masz możliwość dołączania wybranych pakietów to jak najbardziej tak, ale wątpię by taka możliwość nastąpiła w najbliższym czasie choć są pogłoski że od lipca ESPN ma spaść z listy.

Pogłoski pogłoskami a rzeczywistość jest taka że np. śp. Romantica odeszła do krainy wiecznych łowów w grudniu '12 :( a jednak jej duch wciąż świeci z polsatowskiej satelity :shock: a więc... :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie miał takiej mozliwości i nie wprowadzaj go w błąd. Ma jasno napisane, że jego podstawowym pakietem jest pakiet Familijny Max HD, a to, że ma możliwośc dobrania sobie pakietu Sport HD, Film HD czy HBO Cinemax HD nie ma najmniejszego znaczenia. Będzie mógł wypowiedzieć umowę jeśli wypadnie jakiś kanał z jego podstawowego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy, ktoś mógłby mi podać wzór wypowiedzenia umowy, którą mam z CP do dnia 17 maja. Na infolinii twierdzą, że nie mogę zejść na niższy pakiet z pakietu 'Familijny HBO Relax Mix', ponieważ system niema takiej oferty dla mnie. Miałem wyższy pakiet tylko ze względu na kanał Zone Romantica, który jak wiemy, jest już trupem sztucznie utrzymywanym przy życiu przez Cyfrowy Polsat.

 

Sądziłem, że skoro mam umowę ważna do 17 maja, to po tym dniu rozwiążecie się ona automatycznie, tymczasem okazuje się, że aby się od nich uwolnić muszę wysłać wypowiedzenie. Umowę zawierałem telefonicznie.

 

Bardzo proszę o podanie wzoru takiego wypowiedzenia. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mam się od nich uwolnić?

 

Skoro umowa przedłuża się automatycznie, to rozumiem, że na takich samych zasadach jakie były przy jej zawieraniu? Mam gwarantowane w umowie takie same kanały co do tej pory?

 

Jeśli wyśle wypowiedzenie, to jakiej wysokości kara finansowa zostanie mi nałożona? Płacę miesięcznie 77.80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko:

Wprawdzie do wypowiedzenia mojej umowy z Cyfrowym Polsatem mam jeszcze daaaleko, bo niedawno dopiero co ją zawarłem, ale nie wiem dokładnie, którego dnia najpóźniej te wypowiedzenie do CP potem wysłać. Umowę z CP zawarłem w dniu 3.04.2013r. Umowę mam na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...