Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej konkretnej sytuacji kary nie będzie. Ostatni miesiąc Cyfrowy Polsat naliczy opłatę abonamentową według stawki na czas nieokreślony.

W sytuacji kiedy wypowiedzenie umowy dociera do Cyfrowego Polsatu przynajmniej na jeden cykl rozliczeniowy przed zakończeniem okresu podstawowego/dodatkowego wypowiedzenie jest przyjmowane normalnie i przyjmowane jednoczesnie jako prośba o przekształcenie umowy na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie chce umowy na czas nieokreślone, ja chce całkowicie zerwać umowę po okresie podstawowym , bez ponoszenia kosztów

Wypowiedzenie muszą otrzymać przed 13 marca.Za ostatni okres 13.05 -13.06.2013 płacisz 49,90zł.Kary nie naliczą,bo oni mogą zapłacić karę.

Czyli jaką mam napisać treść wypowiedzenia umowy ? :) Możesz pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadałem pakiet familijny i dekoder hd 5000. rezygnacja to wielka pomyłka!! dość ze się im płaci za usłudze która jest nieprawidłowo wykonywana dlaczego już mówię! dość ze musiałem 3 razy wymieniać dekoder z powodu awarii to się rozłączał sygnał! a gwoździem programu jest olewanie klienta czemu!? to klient musi sie pofatygować pismem do warszawy że rezygnuje z usługi(nie łaska dzwonić polsacie!) , a i wysłanie dekodera do warszawy po nie przedłurzeniu umowy do warszawy na WŁASNY KOSZT!! what the fack!! odradzam straszne problemy z dekoderem i z usługą!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do zwykłego Familijnego Max Hd (bez dodatkowych pakietów), jest udostępniany do dekoderów dysk zewnętrzny? Oraz jeszcze jedno pytanko. Jak mam jeszcze jedną osobną umowę na 2 dekoder do sierpnia to mogę teraz wymienić dekoder na HD ? Bo sprawa wygląda tak: w styczniu 2011 podpisałem umowę na Mini Pakiet i dostałem dekoder Mini100, i w sierpniu 2011 postanowiłem zmienić pakiet na Familijny Hd, z racji tego musiałem podpisać nową umowę. Dekoder został Mini 100, a ja nie mogę oglądać programów HD !!. Czy mam prawo wymienić go na inny , bez opłat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w grudniu telefonicznie wydłużyłem okres umowy, ale teraz chciałbym tą umowę zerwać. Doradźcie mi jak to zrobić aby nie płacić tak wysokiej kary. Bo gdy zadzwoniłem Do CP i poinformowałem ich o chęci zerwania umowy to konsultant powiedział mi że zapłacę karę ok 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doin HD6000 nie jest dekoderem PVR. Dekodery PVR posiadają co najmniej dwie niezależne głowice umożliwiające nagrywanie, w CP aktualnie można dostać Sagemcoma ESI-88, Echostara 7400. Oba są lepsze niż CPT HD6000.

 

Jeśli masz zamiar brać HD6000 to weź HD5000, też można podpiąć do niego dysk twardy do nagrywania (OTR nie PVR - jedna głowica tylko). Ale dekoder ma optyczny SPDIF.

 

Co to ma wspólnego z rezygnacją? Powinieneś raczej pytać w temacie Umowa z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi powiedziała pani w punkcie obsługi klienta, wystarczy że uzasadnię że np. mam trudności z odbiorem MUX-4 tam gdzie mieszkam (tv-mobilna CP) i moge do 1 m-ca odstapić od umowy. Nie jestem przekonany ze wszytko takie proste i dlatego zadałem to pytanie, poniewaz nigdzie w regulaminienie nie moge doszukać się tych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być takie wypowiedzenie?

………………., dn. ………………

 

Imię i Nazwisko: …………………………………….

Adres: ……………………………………………………

Nr dok. Tożsamości: …………………………….…

PESEL: ………………………………………………….

Nr karty: ………………………………………….….…

Nr dekodera: ……………………………………….…

 

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu ……………………. pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.

 

Z poważaniem,

 

….......................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie podpisalem umowe 01.10.2010 na 29 miesiecy i ta umowa wlasnie sie konczy teraz na koniec lutego. I mam pytanie jesli wysle teraz wypowiedzenie i dojdzie przed koncem lutego czy ta umowa wygasnie? Czy wygasnie za 3 kolejne okresy rozliczeniowe? W umowie niby jest zapis ze na musi byc na 1 okres przed zakonczeniem umowy. Ktos cos doradzi czy da rade jeszcze to z koncem lutego rozwiazac?

 

Wlasnie doczytalem cos o jakims 12 miesiecznym okresie dodatkowym... Co to jest? To sa jakies jaja?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...