Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Rówierz mam taką sytuację jak @xavee i mam kilka pytań w związku z tym.

Umowę mam na czas nieokreślony

Przed jakim dniem musi do nich wplynac to wypowiedzenie?? Umowe podpisywalem 2005r w dniu 28.12.

I chciałem się dowiedzieć czy na okres wypowiedzenia mogę zrezygnować z pakietu Relax Mix i mieć tylko sam familijny??

I na jakiej zasadzie mam zrezygnować z Relax mix?? Wysłać wypowiedzenie, a później do nich zadzwonić, że na te 3 miechy chcę obniżyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie możesz obniżyć. Na cały okres wypowiedzenia płacisz za wszystko jak dotychczas. Jeśli wyślesz wypowiedzenie w najbliższych dniach to będzie ono skutkować z dniem 28-12-2008 (o ile dotrze tam najpóźniej w dniu 27-12-2008). Czyli umowa z CP skończy Ci się wraz z dniem 28-03-2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekb1976 ,chce wypowiedzieć umowe CP,stosując sie do twojego wzoru wypowiedzenia mam tylko jedno pytanie,podpisałem umowe 20.12.2006, na 24 miechy wieć teraz już mam na czas nieokreślony,a chodzi mi o date cytuje ''po zakończeniu Okresu Podstawowego tj, z dniem......'' jaką date mam tam wpisać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekb1976,oki chce tylko potwierdzenia czy dobrze napisałem bo jutro chce wysłac.Umowe podpisałem 04.01.2006, dzisiaj pisze rezygnacje tj 22.12.2008 wieć na papierze mam napisac że nie zamierzam kontynuować z dniem 22.03.2009?????i moje pytanie czy nr abonenta to numer karty????dzieki z góry za odp,pierwszy raz to robie i dlatego chce sie upewnić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...podpisałem umowe 20.12.2006, na 24 miechy wieć teraz już mam na czas nieokreślony...

Teraz podajesz inną datę. Liczą się pełne okresy rozliczeniowe. Jeśli podpisałeś umowę 04.01.2006 i wyślesz wypowiedzenie teraz to wpisz datę 04.04.2009 (trzy miesiące wypowiedzenia). Numer abonenta to nie numer karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znajdź w umowie resztę danych, zobaczy czy Twój okres wypowiedzenia wynosi trzy miesiące (a tak jest na pewno) i wpisz datę czwarty kwiecień 2009.

 

Edycja: Jak nie możesz znaleźć to pomiń to. Tamte dane wystarczą. Numer ten masz na druku płatności. Powinien być pod tabelką, pod nazwą "Twój indywidualny numer identyfikacyjny to: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, najważniejszy jest pesel. Jest to podstawowa informacja. Jeśli po nim zidentyfikują Cię, bo będą mieli resztę danych. Jeśli komuś nie chce się szukać i wpisywać wszystkiego to zawsze można przekształcić i skrócić wypowiedzenie. Nie musi to być w 100 % identycznie jak to z FAQ. Ważna jest identyfikacja wypowiadającego i co się wypowiada i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam umowę na czas nieokreślony. Posiadam dekoder Echostar DSB - 616.

Pod koniec pażdziernika na ekranie telewizora wyświetlał mi się komunikat "Karta niezakceptowana", ale odłączenie od sieci dekodera zawsze pomagało. Niestety 1 listopada nic nie pomogło. W APS zaproponowali mi nową kartę, ale nie obiecywali mi że będzie działać bo może być uszkodzony dekoder. Zdenerwowałem się i nie kupiłem jej.

Dnia 4 listopada poleconym listem wysłałem do Cyfrowego Polsatu prośbę o natychmiastowe zerwanie umowy, i opisałem swój powód. Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Niesprawdziałem już tunera czy działa bo leży w piwnicy nieużyteczny.

Teraz pytanie do was, czy CP może mi przesłać wezwanie do sądu za niezapłacenie ostatniego rachunku lub przyszlą komornika ?? Doszedłem do wniosku po co mam płacić jeżeli nie raczą chociaż odpowiedzieć. A w Boku mnie po prostu zbyli. Co mam z tym zrobić ? Czy są jakieś zapisy dotyczące tego w regulaminie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to ile razy można trafiać na niedorobionego konsultanta... 7 telefonów z APS i zawsze ta sama gadka tylko od innego konsultanta, ale zawsze mnie zachęcali do wzięcia nowej promocji... :mrgreen:

Wiem że w iCok naliczyli mi 96,42 zł... Nie ma jakiegoś zapisu w regulaminie ?? Sprawdziłem dekoder i nic. Nie mam zamiaru płacić za coś czegoś nie mam i to jeszcze nie przez moją winę. Wysłałem dwa tygodnie temu do nich emaila w tej sprawie to potwierdzenia za żadnym razem nie dostałem.\ :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

2 tygodnie temu wyslalem do CP wypowiedzenie umowy na czas nieokreslony.

Jak moge sprawdzic czy wypowiedzenie do nich doszlo?? I kiedy konczy mi sie ta umowa?? (bo nie jestem pewien czy doszlo do nich przed okresem rozliczeniowym w grudniu)

Takie rzeczy trzeba wysyłać tylko za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Wtedy wiadomo kiedy doszło i kto odebrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

moglby

 

0 801 08 08 08 (stacjonarka)

222 127 222 (komóreczka)

gdy usłyszysz głos auto-sekretarki naciskasz 1, by uciszyć, a gdy znów zacznie ględzić to 0. zostaniesz połączony z konsultantem. w zaleznosci od twojej karmy/ twojego farta - czas wyczekiwania na połączenie może być bardzo różny.

 

---------------------------------------------

co do sprawy powyżej (rafik14)

 

w dekoderze masz czarną kartę, czy nową-pomarańczową?

miałem raz taki komunikat, ale znikł.

Może to paranoja i pechpolaka, ale prawdopodobnie twoj e616 jest już bez gwarancji i powoływanie się na to, że nie mogłeś oglądać i płacić, bo coś było nie tak z dekoderem jest wkalkulowane w korzystanie z usług po okresie gwarancyjnym. Trzeba brać pod uwagę to, że podpisując dalszą umowę i mając dekoder bez gwarancji ryzykujesz. Sam miałem ostatnio styczność z klientką, która podpisała umowę w dniu XX.YY.2007, a zgłosiła swój dekoder do naprawy dnia XX.YY.2009, czyli 1 dzień po okresie gwarancyjnym. miała wybór - albo wypowiadać umowę na pakiet mini (3miechy po 9.90 mimo uszkodzonego dekodera) albo zapłacić za naprawę 99zł. O dziwo wybrała naprawę =)

Takie przypadki, szczególnie z polszitowskimi dekoderami się zdarzają. Nie sądzę byś miał szansę wywalczyć swoje wobec takich faktów. Umowę wypowiedz dla świętego spokoju, a co do spłaty zadłużenia - twój wybór. w świetle powyższych mych [beep]n powinieneś zrozumieć co musisz zrobić. A jak już sprawę zakończysz, to uciekaj z tej platformy

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam taki pytanko odnosnie wlasnie rezygnacji gdyz moja umowa zawarta w dniu 20.07.2007 na okres 17 miesiecy minela (jak dobrze policzylem) 20.11.2008 zbytnio sie tym nie interesowalem bo nie bylo mnie w kraju no ale wkoncu zawitalem do naszej RP no i z ciekawosci sprawdzam sobie na stronce i okazuje sie ze mam tam jakies zaleglosci w platnosciach bo po skonczeniu umowy cena pakietu wzrosla... wrrr wiec teraz chce napisac pismo i rozwiazaniu umowy juz wszystko prawie mam ale nie bardzo wiem od jakiej daty zaczac np. jezeli wpisze ze rozwiazuje umowe (nr) bla bla bla:) z dniem 19.02.2009 (+ 3 miesiace wiadomo) to bedzie dobrze czy jak? bo nie bardzo wiem jak to zakonczyc w poniedzialek chce wyslac w/w pismo. Z gory dzieki za podpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło, że 20-12-2008. Musisz wypowiedzieć umowę zawartą na czas nieokreślony. W sumie daty nie musisz pisać, bo czas liczy się od najbliższego dnia okresu rozliczeniowego plus trzy miesiące. Jak chcesz, to łatwo można policzyć: 20-05-2009 (trzy miesiące od 20 lutego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...