Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz złożyć w APS możesz wysłać do CP, jak APS to zaraz dostaniesz potwierdzenie zarejestrowania,nigdzie nie musisz dzwonić to CP i tak będzie cię namawiał byś pozostał dłużej, jeśli to jest tylko po to by odnowić umowę to jak złożysz w APS to nawet kilkanaście min. później możesz dzwonić do DUK na nr.222127128 czy 222127137 ale lepiej z godzinę odczekaj.

Jak cię interesuje LM to lepiej się z kontaktami parę dni wstrzymaj bo na razie to jednak jest mały kołowrotek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy składając wypowiedzenie drogą pocztową 6 miesięcy przed końcem umowy ...w icok będzie jakaś informacja o przyjęciu wypowiedzenia?

Jest ewentualna możliwość anulowania wypowiedzenia? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Taka informacja nie będzie widoczna w serwisie ICOK. Masz możliwość anulowania wypowiedzenia, jeśli umowa nie została jeszcze dezaktywowana. Możesz to zrobić w punkcie oraz wysyłając maila na adres: kontakt@cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawaliście wypowiedzenie do punktu Plusa ? Mam podobną odległość do Plusa i APS CP i nie wiem na co się zdecydować.

Wszystko jedno gdzie zaniesiesz- jedni i drudzy to obsługują,ale też i jedni i drudzy są  w stanie wciskać kit że za wcześnie,że będzie kara itp. pier*doły, nie zwracaj uwagi każ przyjąć i zarejestrować, po tej operacji powinieneś otrzymać potwierdzenie przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w pobliżu APS, więc wszedłem złożyć wypowiedzenie. Pani tylko spojrzała, że napisałem "z końcem okresu podstawowego" i wydrukowała potwierdzenie. Poinformowała też, aby nie zapomnieć zwrócić sprzęt po rozwiązaniu umowy, ponieważ zostały jeszcze 4 miesiące do końca. Wieczorem albo jutro zadzwonię do DUK po Rodzinny HD za piątaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie. Przymierzam się do wypowiedzenia. Mam wzór i tu jest kłopocik. Na wzorze jest, że trzeba wpisać numer karty i dekodera, a co jeśli mam multiroom? Wtedy trzeba wpisać dane obydwu dekoderów i kart?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i odpowiedź na niego do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja ostatnio składałem wypowiedzenie mojej umowy to pracownik APS-u, w którym to wypowiedzenie składałem, zażądał ode mnie wpisania też w moim piśmie z wypowiedzeniem numeru karty dekodera dodatkowego, bo przyjmując moje wypowiedzenie sprawdził, że mam też usługę Multiroom. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Otrzymałem dzisiaj zamówiony przez internet dekoder i moduł Wi-Fi,który dobrałem za złotówkę. Przez nie do końca przemyślany system sprzedaży CP muszę odstąpić od umowy i odesłać dekoder. Czy ten moduł Wi-Fi też muszę odesłać, czy pozostaje on moją własnością z racji sprzedaży? Do umowy dołączona była faktura sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem.

Wśród wymaganych zgód nie ma tej, której zatwierdzenie umożliwia aktywację usługi.Domyślnie ustawia się na NIE.Usługa po kilku godzinach została zdezaktywowana a Konsultant poinformował mnie, że nie może jej uaktywnić przed upływem 14 dni.Przecież to jest jakaś parodia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...