Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki serdeczne za odpowiedzi. :D

Wiecie, mam takie wrażenie, że ci pracownicy tego APS-u wcale nie są tacy niedouczeni, tylko po prostu "udają wariata", aby tylko przyjść do nich pod koniec obowiązywania umowy i żeby to u nich tę umowę przedłużyć i żeby to oni z tego mieli prowizję, a nie konsultant z DUK. I oczywiście, żeby dla abonenta było "gorzej", jeśli chodzi o ofertę przedłużeniową. No, chyba że faktycznie tak jest, a ja się mylę. :roll:

To tak na marginesie, bo to nie o pracy APS-ów jest niniejszy wątek. :read: Najważniejsze, że przyjęli mi to moje wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wzór będzie OK?

                                                                                                                                             miejscowość.data

Imię i Nazwisko:
Adres:
PESEL:
Nr karty:
Nr dekodera:
Nr telefonu:

                                                                                                                                           Biuro Obsługi Klienta
                                                                                                                                           Cyfrowy Polsat S.A.
                                                                                                                                           ul. Łubinowa 4a
                                                                                                                                           03-878 Warszawa

 

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną, a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.

Z poważaniem,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A więc miałem podobnie, dwa punkty w mojej miejscowości (pasaż przy supermarektach) ta sama śpiewka o natychmiastowym zerwaniu i karze umownej i mam przyjść miesiąc przed końcem.

Pojechałem do mniejszego miasteczka obok i tu już bez problemu w małym punkciku przyjęte zostało.

 

Wychodzi na to, że jest coś na rzeczy z tym "udawaniem wariata".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest niestety "udawanie wariata", tylko głupota i brak rozumienia zasad osób pracujących w tych punktach.

Cos za duzo tych przypadkow glupoty nagle sie zrobilo.

Ojciec w tamtym tygodniu skladal wypowiedzenie i w dwoch dawnych punktach Plusa, ktore mial po drodze tez nie chcieli mu przyjac. Dopiero w "od zawsze" punkcie CP zalatwil sprawe, bo kobieta tam pracujaca juz go kojarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nie chcieli przyjac, dzwonisz przy nich na party line, pokazujesz zapis w umowie o mozliwosci zlozenia oswiadczenia woli, albo kontakt z przelozonym.

 

Oni sa pewnie rozliczani z ilosci przyjetych wypowiedzen, za moich czasow tylko listem mozna bylo. Ale madry pracownik jakby na prawde nie chcial przyjac wypowiedzenia mialby awarie systemu czy cos, a nie taka scieme opowiadal. Tak gadaja tylko [beep]ly co maja innych [beep]low za regionalnych i tamci kaza i to mowic.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to tłumaczyłem wielokrotnie. Spójrz po pierwsze kto pracuje w takich punktach (i tak nie chodzi tylko o CP). Ci co mieli wiedzę techniczną i potrafili pomóc klientowi oraz przy okazji sprzedać "Polsat" odeszli z takich punktów. Pozostali nieliczni. Czego uczą w szkołach, a właściwie czego nie uczą. Na szkoleniach podkreślane jest, że pracownik APS-u nie może namawiać do składania wypowiedzeń i proponowania w zamian za to nowych umów (oferty dla nowych klientów). Za to są punkty i ich pracownicy karani. To jest logiczne. Na tym się jednak fiksują pracownicy i właściciele punktów, bo już nie dociera do nich kolejna informacja, że nie mają prawa odmawiać przyjmowania takich oświadczeń od klientów. Mało który pracownik punktu czyta poza tym regulaminy, Nie mówiąc już o tym, że wielu nie ma świadomości i wiedzy kiedy można takie wypowiedzenie złożyć oraz jaką powinno mieć treść, aby kary nie było. Nie rozumieją zwrotu "wypowiadam umowę z końcem okresu podstawowego umowy", bo na szkoleniach nikt tego im nie podał w skryptach, czy testach.

Z resztą nie tylko pracownicy. W dużej mierze wykształceni Polacy nie potrafią sklecić prostego zdania z wypowiedzeniem umowy na dostarczenie mediów, tylko szukają wzoru nie wiadomo jakiego. Ci sami wykształceni Polacy pracują w takich miejscach, jak na przykład punkty CP. I koło się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie niestety [beep]a.

 

Uprzejmie informujemy, że kanał Universal Chanel HD dostępny był w dokumentach Klienckich (Umowa, Promocyjne Warunki Umowy), jako kanał gwarantowany od dnia 5 marca 2013 r. do dnia 1 października 2015 r. oraz od dnia 17 stycznia 2017 r. do dnia 14 lipca 2017 r. w pakiecie Film HD.

Tym samym obowiązująca od dnia 6 czerwca 2016 r. Oferta nie przewiduje ww. kanału jako kanału gwarantowanego.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia.

Z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam fuksa. :D

Niniejszym potwierdzamy zmianę warunków Umowy Abonenckiej numer [...], zawartej z Cyfrowym Polsatem S.A., dokonaną w dniu 2017-07-11 r. przez Pana/Panią za pomocą środków porozumiewania się na odległość - telefonicznie.

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...