Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lislis coś nakręciłeś, ale jeśli chodzi Ci o takie coś, o czym pisze Corsini, to musisz odstąpić od umowy (ostatniego porozumienia), a następnie wypowiedzieć pierwotną umowę z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. lislis tak jak Ty myślałeś, to wydawało mi się, że to logiczne dla Ciebie, że się tak nie da zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc w moim pierwszym poscie o to pytałem :/

 

Witam,

 

(...) Czy teraz jesli wysle im w ciagu 10 dni rezygnacje z umowy na pakiet Mini to czy obejde ten 3mies okres wypowiedzenia i uda mi się od nich uwolnic? Kiedy mialbym wyslac im tą rezygnacje? Umowa jeszcze do nich nie doszla.

 

Z gory dziekuje za porady i pozdrawiam

 

No trudno, w takim razie chyba nic nie bede robic. Nie oplaca mi sie zrywac porozumienie na pakiet mini i czekac na wypowiedzenie po kosztach 3x37zl.

 

Swoją drogą to dziwne są te umowy (chyba ze to nie umowy), które jak się zerwie to zaczyna obowiązywac umowa wcześniejsza.

Chciałem się czegoś dowiedziedziec w informacji konsumenckiej ale niestety trafilem na jakiegos buca co nic nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :)

mam problem i niepotrafie sobie z nim poradzić...

problem moim są chyba rodzice, kazali mi napisać rezygnację z CP. Umowa podpisana jest na 24 miesiace, i była zawarta dnia 05.11.2007r. w umowie pisze że wypowiedzenie powinno byc wysłane 3-miesiace przed wygaśnięciem umowy. 3-miesiace przed to jest sierpień, a oni [moi rodzice] chcą już [tj. kwiecien] wysłać tą rezygnację... ;/ można tak.. ? moim zdaniem wysłać to trzeba w okolicach lipca-sierpnia ale niemoge ich przekonać .. prosze o pomoc czy mozna wysłać prędzej..??

 

Z góry dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuff.. to aż mi lżej na sercu. :D dziękuje baardzo ;)

 

a to jak to ująć w treści..??

napisać że: z dniem ... [niewiem jaka data.. ;/ dzisiejsza czy te 3 miesiace ? ] składam rezygnację z cyfrowego polsatu nr .... Nadmieniam, że umowa wygaśnie 5.11.2009r.

Można tak napisać czy ująć to inaczej.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres podstawowy umowy to nie czas na jaki umowa została podpisana. Jest to okres w którym tej umowy wypowiedzieć nie można. Po tym okresie umowa przechodzi na czas nieokreślony, kiedy to można ją z odpowiednim wyprzedzeniem wypowiedzieć. Po upływie okresu podstawowego umowa nie zostanie rozwiązana bez uprzedniego jej wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zalegam z płatnością dwóch kolejnych okresów rozliczeniowych Polsat wzywa klienta do zapłaty odszkodowania w wysokości 400 zł.Z dniem wezwania klient jest wolny,jego zobowiązania wygasają.Pieniądze ściągnie firma windykacyjna.To jest kara za odstąpienie od umowy promocyjnej.Nic na siłę,rozwody przecież istnieją. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST TO ODPOWIEDZ NA MÓJ PROBLEM ZE STRONY 11 i 12:

Chciałbym powiedzieć, że dokładnie w piątek, zadzwonił do mnie konsultant CP w sprawie zadłużenia. Przeprosił bardzo i powiedział że całe zadłużenie zostało anulowane. A zadłużenia już było na dobre ponad 200 zł. I jeszcze bardzo prosił o podanie numeru konta bankowego gdyż CP winny jest mi 29 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę można wypowiedzieć kiedy się chce,jeśli nastąpi to w okresie trwania umowy podstawowej-to kara pieniężna.Można zapłacić i nie oglądać.Tak czy owak do 5 11 09 musisz płacić lub kara.

Klient nie ma możliwości zerwania umowy w jej okresie podstawowym. Zobowiązany jest do regulowania opłat abonamentowych do końca trwania umowy + kara umowna za niewywiązywanie się z jej warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam wlaśnie taką samą sytuację jak krzycho-69... Wysłałam pisemną rezygnację na którą nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Dopiero kiedy napisałam do nich maila odpisali mi

"Uprzejmie informuję, że uznając Pana korespondencję, która do

Cyfrowego Polsatu wpłynęła dnia 6 stycznia 2009 r. jako brak woli

dalszego kontynuowania umowy, zostanie ona rozwiązana po miesięcznym

okresie wypowiedzenia skutecznym na koniec miesiąca kalendarzowego, tj. z

dniem 28 lutego 2009 r."

Więc wychodzi na to, że tylko za luty powinnam dopłacić a o oni policzyli mi jeszcze marzec i za kwiecień będą zaraz wołać... Ja załamuję ręcę bo im sie nie da tam nic wytłumaczyć, sami się plączą w tym co mówią... Co mam zrobić dalej? Kazali zapłacić do czwartku. No ale przecież nie ma podstaw abym płaciła za marzec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to rezygnacja na koniec okresu podstawowego i tak, jak napisali w mailu - umowa zostanie rozwiązana po miesięcznym okresie wypowiedzenia skutecznym na koniec miesiąca kalendarzowego, tj. z dniem 28 lutego 2009 r." - to nie ma się czym martwić.

Dobrze jednak będzie, jak w/w maila, w całości wydrukujesz i zachowasz. Tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...