Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór wypowiedzenia:

 

http://tnij.org/c245

 

Nieobowiązkowe są pola [kod promocji -(jest na 1 stronie umowy zazwyczaj 4 znaki typu B2G8)], oraz [numer seryjny dekodera (podawany na 1 stronie umowy, oraz na tylnej ściance dekodera - zależnie od modelu jest to ciąg znaków lub cyfr - 377, XACE, XRJ etc.)]. W owym wypowiedzeniu można również zawrzeć informację o zmianie aktywnego pakietu na niższy typu: Familiny ---> Mini z zaznaczeniem, że wypowiedzenie będzie skuteczne na koniec obowiązującej umowy (np. umowa kończy się po 24mc, a klient w 25 chce już korzystać tylko z pakietu Mini)

 

Wypowiedzenie należy wysłać pod adres wskazany w jego treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Chciałbym się dowiedzieć czy mogę zerwać umowę z CP (mam podpisaną umowę na pakiet Mini od 28.08.08r na dwa lata).Moim problemem jest brak odbioru kanałów już od ok.ponad tygodnia na dekoderze wyświetla mi się: BŁĄD 04 DEKODER ZABLOKOWANY . Dzwoniłem do CP na BOK już 3 razy lecz nadal nie mam programów.Za pierwszym razem gdy dzwoniłem brak odbioru kanałów był spowodowany złym obliczeniem wpłaty za abonament bo zapłaciłem z góry na 3 miesiące i jakoś dziwnie to wyszło że się pomyliłem o 2 zł i mi wyłączyli kanały.Za drugim razem miałem ustawić dekoder na kanał 21 i czekać.......no i dzisiaj dzwoniłem rano trzeci raz i znowu to samo i nie mogę odbierać kanałów.Czy mógłbym zaargumentować wypowiedzenie umowy CP brakiem dostępu do oferty?Czy może nie ma takiej opcji.Z góry dziekuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatności jak najbardziej uregulowane na Pakiet Mini zawsze wpłacam trzy miesiące do przodu tylko pomyliłem się i zamiast 29.97 wpłaciłem przez moja pomyłkę o 2 zł mniej i Polsat mi wyłączył kanały(paranoja).No ale póżniej uregulowałem opłaty i powinno działać dzwoniłem drugi raz czekam i nic dzwoniłem trzeci raz i dalej to samo więc chciałbym uzyskać tylko odpowiedż czy w tak zaistniałej sytuacji moge ubiegać się o zerwanie umowy .Chciałbym wymienić tego złoma na Samsunga :) a oczywiście zostać z Polsatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy dekoder widzi kartę? jeśli nie to niesiesz do dowolnego APS Polsatu i skoro masz dekoder MINI to wymieniają go od ręki jeśli mają na stanie, takie są warunki jego gwarancji, pamiętaj żeby zabrać pilot i podstawkę bo może nie będą mieli w Twoim kolorze. na Samsunga nie wymienisz, zresztą dla pakietu Mini ten dekoder kosztuje 299 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmiana nie jest możliwa, nie przy zachowaniu pakietu Mini.

Jeżeli byłby to familijny to tak.

 

@jacek3388 - powinieneś wpłacić 29,70 - pakiet mini kosztuje 9,90zł, a nie 9,99zł.

 

Zaloguj sie co ICOK i skorzystaj z opcji 'wznawianie połączeń z satelitą' --> kanał 21 i poczekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

W lutym wysłałem rezygnacje. Także w lutym ktoś z Polsatu do mię zadzwonił i powiedział, że rezygnacja została przyjęta i 01.04.09 mię odłączą (miałem jednomiesięczny okres wypowiedzenia).

Dziś mamy 9 kwietnia, Polsat wczoraj działał (włączyłem go tylko na chwilę by zobaczyć, czy działa). Na stronie Polsatu mam napisane że zalegam abonament za kwiecień, a telefon już 2-3 razy się odzywał, że za kwiecień nie zapłaciłem. Oczywiście do nich dzwoniłem i otrzymywałem odpowiedzi w stylu: "Tak wszystko jest w porządku, zaraz to naprawimy"

Mam już w domu inną telewizję satelitarną, zanim ją zamówiłem oczywiście telefonicznie upewniłem się, że od 01.04 mię odłączą, oraz czy muszę płacić za kwiecień, skoro mój dzień rozliczeniowy to 1 dzień miesiąca. Otrzymałem odpowiedzi, że nie mię odetną i że nie muszę płacić za kwiecień.

Więc co mam teraz zrobić? Wiem, że powinienem do nich zadzwonić, ale na pewno znowu powiedzą, że wszystko naprawią, a potem 10 sekund po odłożeniu słuchawki, zapomną o całej rozmowie. Nie mam zamiaru płacić, za coś z czego zrezygnowałem i z czego nie korzystam.

 

 

 

Edit.

No i znowu zadzwonili, że im nie zapłaciłem za kwiecień. A jak ja do nich zadzwoniłem to powiedziano mi, że przesuwają mój dzień zerwania umowy na 1 maja (jak dobrze pójdzie oczywiście).

Myślicie, że w takim wypadku powinienem składać pisemną reklamację i czy to coś da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam taką sprawę:

 

mialem umowe z CP na czas nieokreślny (Pakiet Familijny) z 3mies wypowiedzeniem. Podpisałem i wysłałem im porozumienie na pakiet Mini (na 24miesiace). Porozumienie jeszcze do nich nie doszlo.

W miedzyczasie jednak stwierdzilem ze nie potrzebuje CP. I teraz chcialbym zrezgnowac z ich usług. Czy teraz jesli wysle im w ciagu 10 dni rezygnacje z umowy na pakiet Mini to czy obejde ten 3mies okres wypowiedzenia i uda mi się od nich uwolnic? Kiedy mialbym wyslac im tą rezygnacje? Umowa jeszcze do nich nie doszla.

 

Z gory dziekuje za porady i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko nie chciałbym zeby moja rezygnacja doszla szybciej niz umowa ktorej jeszcze wlasciwie nie zawarłem (zgodnie z prawem)

 

Nurtuje mnie to czy jest mozliwe obejscie tego okresu wypowiedzenia (az 3 miesiace) przez zawarcie nowego porozumienia , a potem (zgodnie z prawem) rezygnacje z niego w ciagu 10 dni, czyli de facto rezyganacje z usług CP.

 

Umowe czytałem juz z kilka razy i nie ma w niej nic na ten temat (tzn jest mozliwosc rezygancji w ciagu 10dni oraz 3miesieczne wypowiedzenie)

 

Czyli podsumwujac czy rezygnacja z tego porozumienia uwolini mnie od CP na dobre (szybciej niz w przypadku standardowego wypowiedzenia umowy)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...