Skocz do zawartości

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczang


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A pojadą obaj..

Według mnie to żaden nie powinnien jechać..

113 i 140 miejsce w rankingu alpejczyków to przesada

Obaj będą walczyć o przedostatnie miejsce z jakimiś egzotycznymi krajami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igrzyska w Pjongczangu tuż, tuż. Proszę administrację o przypięcie tematu.

 

Oto tak będzie wyglądał program na 7 lutego, czyli na 2 dni przed IO w Pjongczangu, w którym startują polscy sportowcy. Oczywiście odejmujemy 8 godzin względem czasu w Seulu.

03:00 Skoki narciarskie - konkurs na normalnej skoczni mężczyzn (trening 1) [stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła] {03:00 - pierwszy skok; 03:50 - drugi skok; 04:40 - trzeci skok}

11:00 Skoki narciarskie - konkurs na normalnej skoczni mężczyzn (trening 2) [stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła] {11:00 - pierwszy skok; 11:50 - drugi skok; 12:40 - trzeci skok}

11:40 Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn (trening - grupa A/B) [Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz] {11:40-13:30 - grupa A; 13:30-15:10 - grupa B; co 50 minut ślizg treningowy}

11:45 Biatlon - sprint na 7,5 km kobiet (trening) [Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska, Kamila Żuk]

 

Najprawdopodobniej do konkursu na normalnej i dużej skoczni będzie cała ekipa polskich skoczków, gdyż Kamil Stoch będzie bronił tytułu mistrza olimpijskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś dodatki do gazet albo jakaś ekstra gazeta na ZIO? Nie wiem, taka do wypełniania, wpisywania wyników itd. Nigdy się tym za bardzo nie interesowałem bo nie miałem czasu na regularne oglądanie. Teraz będę miał czas. Pamiętam takie tabelki na jakieś mistrzostwa w piłce nożnej. Jest coś takiego na ZIO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam samopoczucie przed Igrzyskami? 

 

Ja zawsze się jaram, ale tym razem podchodzę do nich z lekkim niepokojem i dystansem. Opowiem wam co mnie najbardziej przygnębia:

 

1 - godziny rozgrywania poszczególnych dyscyplin... nie wiem jak dla was, ale dla mnie zapowiadają się fatalnie. Nie jestem rannym ptaszkiem, lecz nocnym markiem i będzie mi naprawdę ciężko się zebrać, eh :/ W ogóle już sama nazwa 'Korea Południowa' mnie dołuje, odżywają złe wspomnienia z mundialu w Korei i Japonii. Może są osoby, które tamte mistrzostwa wspominają z sentymentem, ale ja do nich się nie zaliczam. Słabe występy Polaków to jedno, ale pozbawienie klimatu turnieju to drugie. Bo co to za turniej na który trzeba wstawać o 6.00 nad ranem żeby obejrzeć mecz. Co to za turniej, gdzie finał rozgrywany jest w południe... 

 

2 - uwielbiam hokej na lodzie w wydaniu olimpijskim, ale jak pewnie już wiecie tym razem nie zobaczymy na tafli ani gwiazd NHL, ani... flagi Rosji. Będzie to trochę wyglądało kuriozalnie, gdy w jednym z meczów fazy grupowej zobaczymy Rosję wystrojoną w kółka olimpijskie i reprezentację USA z zaciągiem z takich lig jak niemiecka, szwajcarska czy fińska. Eh... eh... eh... 

 

A was? Co jeszcze będzie uwierać? 

 

 

 

Rosjanie nie zobaczą ZIO 2018 w Pyeongchang w telewizji. Rosyjska telewizja zapowiedziała, że nie będzie transmitować najważniejszej obok piłkarskich MS imprezy sportowej przyszłego roku. http://www.digitalfernsehen.de/Keine-olympischen-Spiele-im-russischen-TV.159621.0.html

Chyba jednak zobaczą. Na kanałach Match! widziałem jakieś zapowiedzi ZIO. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem lekko uprzedzony, ale wydaje mi się, że konkurs w skokach rozgrywany jest za późno. Godzina 21.30 czasu lokalnego to moim zdaniem lekka przesada. Ja wiem, że jest to podporządkowane Europie, ale co to za różnica czy skoki odbędą się o 13.30 czy o np. 12.00 naszego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorcze wyniki 1 treningu (występ Polaków) :

1. Kamil Stoch - 223,9p

2. Dawid Kubacki - 209,8p

8. Maciej Kot - 191,5p

8. Stefan Hula - 191,5p

13. Piotr Żyła - 170,7p

 

Zapytam jeszcze tylko skąd info o tym, że naszych nie będzie podczas drugiego treningu?

 

I informacja sprzed 20 minut - Piotr Żyła wypada z "czwórki".

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...