Skocz do zawartości

Oglądalność polskich i polskojęzycznych kanałów TV


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem niniejszy wątek, ponieważ w niniejszym dziale forum w poszczególnych wątkach często przewija się temat oglądalności danego kanału.

Prowadzi to też niejednokrotnie do off-topic'u w poszczególnych wątkach, bo np. w wątku o kanale Eska TV pojawiają się dane dotyczące oglądalności też zupełnie innych kanałów, zaraz potem toczy się tam też dyskusja w tej kwestii.

 

Dlatego też lepiej będzie, jak dyskusja dotycząca oglądalności poszczególnych kanałów toczyć się będzie w jednym miejscu, a nie, że jest "rozstrzelona" po kilku różnych wątkach.

 

Proszę zatem o kontynuowanie kwestii oglądalności polskich i polskojęzycznych kanałów TV wyłącznie w niniejszym wątku. Dodatkowo podpinam też niniejszy wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend na Elevenach największą oglądalność miał meczyk Juventus - Inter 24 tys a na Canal+ Sport największą miał Chelsea - Arsenal 129 tys.

A Eurosport to Eleven i Canal+  wciąga prawą dziurką, jakiś meczyk w sobotę i 240 tys, następny meczyk i 180 tys tak więc inne światy :)

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wyniki ogladalnosci nie sa ogolnodostępne? To znaczy niby sa dostępne, ale dopiero jak ktos napisze artykuł a tak to nie ma jakiejs jednej strony w internecie, tylko trzeba miec chyba abonament u Nielsena. Na niemieckich stacjach wiekszosc kanałów podaje wyniki dla kazdego programu z dnia wczorajszego i to nawet w telegazecie np RTL chyba  na stronie 890, podobnie maja nawet mniejsze stacje jak TELE5 czy publiczne regionalne stacje. 

Edytowane przez hapxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś miał wyniki oglądalności obu konkursów skoków narciarskich w Sapporo? Nie wiem, czy TVP będzie się tym chwalić (zważywszy na to, że jeden konkurs był rano, a drugi w nocy). :)

Według tego, co napisano tutaj: https://twitter.com/m_wojcicki/status/831067484518281216 , to drugi konkurs oglądało ponad 600 tysięcy widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Studio Polska w TVP Info 11 lutego br, obejrzało ponad 650 tyś. widzów, w grupie 4+ przekładając na 5,2% udziałów.

Źródło: centruminformacji.tvp.pl


Udana niedziela kanału ZOOM TV - 0.60% udziałów w grupie 16-49

źródło:http://www.naziemna.info/zoom-tv-z-najlepsza-ogladalnoscia-na-mux-8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Stars'iak nie ma obowiązku udostępniania takich danych. Robi to z uprzejmości i wolnej chwili. Ja jestem wdzięczny za przekazane dane odnośnie Eleven czy Polsat Sport, nic na siłę. Będzie chciał to sam wrzuci.

Temat ogólny czy temat stacji? Wydaje mi się, że lepiej było w poszczególnych stacjach, tak to mamy kolejny temat do dyskusji o tym samym, a zarazem trzeba śledzić inny temat by dowiedzieć się czegoś odnośnie (np.) Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...