Jump to content
Barti

Oglądalność polskich i polskojęzycznych kanałów TV

Recommended Posts

Może tam są bardziej zdyscyplinowani użytkownicy  :roll: Tu wrzucisz wyniki sportowych do CANAL+ i natychmiast będzie dyskusja o Elevenie, który swój wątek ma. Prywatnie nie widzę problemu, aby wklejać wyniki w wątki kanałów, tylko później efekt jest taki, że mamy tonę zgłoszeń postów i dobrą godzinę na ich analizowanie z głowy. Po którejś takiej akcji z rzędu @Barti spróbował to jakoś uporządkować - nie na złość, czy coś, tylko naprawdę mamy fajniejsze pomysły na spędzanie godziny niż analizowanie kupki zgłoszeń :) Jeśli to nie działa, to pomyślimy o innym rozwiązaniu :)

Problemem jest jedynie wątek Eleven. Obiecuję nie podać już nigdy żadnego wyniku Eleven :) Canal+ też nie podam żeby nie prowokować :)

Inne mogę podawać w odpowiednich wątkach. Bo gdy wstawie wynik nowego serialu TVN to trzeba o tym dyskutować w wątku TVN a nie gdzieś obok.

Jeśli masz ochotę @STARS.TV się podzielić, to działaj jak chcesz, także w wątkach kanałów i CANAL+/Eleven też, biorę to na klatę, najwyżej jak ktoś będzie robił namiętne offtopy, to go poczęstuję warnem i już ;)

Proszę ew. bardziej ogarniętych userów, abyście w razie czego strofowali tych mniej ogarniętych, żeby jak jest np. wątek Eski, to by było o Esce, a nie 4fun TV - i wszystko będzie git ;)

Wyników Eleven nie będzie bo jest tu kilka osób które te wyniki bolą i później robi się przepychanka na 20 stron :)

Ale porównanie w wątku Eska TV wyników Eski TV np. do 4 Fun TV to tez kosz?

Edited by fan tv

W granicach rozsądku, wiadomo że celem publikacji wyników jest porównanie czegoś z czymś, byleby nie zaburzyć proporcji ;)

Nie foch tylko moderator wymyślił że mam wstawiać tu wyniki a nie w wątkach kanałów. Ta decyzja mi się nie podoba więc nie wstawiam nigdzie i tyle :)

No i bardzo słuszna decyzja, obyś się nie odmyślił! Te wyniki są tu nikomu niepotrzebne, one są dla nadawców/reklamodawców. Tylko śmietnik się robi po podaniu tych wyników, które żadnemu z nas nic nie dają.

Niestety muszę bo gdzie nie wejdę to widzę te chore wyniki i jałową dyskusję. Myślę, że ta spora, jak piszesz, grupa zainteresowanych jest prowokowana przez Ciebie, gdybyś tego nie podawał byłby spokój, a tak dajesz pieniaczom pożywkę niestety...

Brawo, za odkrycie Ameryki!  :brawo: Oni tak cały czas piszą, tylko, pisali ostatnio tak ''udostępniono,przez jednego z nadawców.'

Edited by Patjyk

Nie wiem czy czytają, ale pewnie STARS się z nimi dogadał i wysyła im wyniki. 

To nie ja się dogadywałem z nimi tylko oni ze mną  :mrgreen: Tak, wysyłam im dane. Ale na tym forum i tak wiecie pierwsi :)

Nie wiem, napisz do nich i się zapytaj. Ja im dane udostępniłem tego samego dnia co wstawiłem na forum :)

Fascynujące  :mrgreen:

Eliminacje Eurowizji oglądało:

cz.1 

4+ / 2 268 958

16-49 / 692 875

cz.2 

4+ / 2 589 367

16-49 / 890 604