Jump to content
Barti

Oglądalność polskich i polskojęzycznych kanałów TV

Recommended Posts

Jaka była oglądalność sobotniego meczu Stal Mielec - Raków Częstochowa?

To ładnie się TVN-owi udało z tą telenowelą dla TVN 7. Czyżby pewien renesans gatunku po kilku latach? Warto dodać, że BrzydUla również ma powrócić,a ten serial był hitem, jakby nie patrzeć.

No to teraz ja się nie dziwie czemu Lombard jest tak katowany,skoro na Pulsie prawie milion, a na Pulsie 2 mega wynik.

• Sad 1

Bardzo proszę o podanie wyników "Kevina sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" w Święta Wielkanocne na Polsacie.

Ciekawi mnie czy te filmy oglądają się zawsze czy jednak trzeba Bożego Narodzenia.

Dzięki za dane.

Majowa ramówka na wszystkich kanałach to była tragedia i myślałem że będzie więcej.

• Like 2

Jakie są wyniki oglądalności Polsat Games?

Wczorajszy finał Eurowizji Junior oglądało łącznie: 5,33 mln według Nielsena.

TVP1 - 4,95 mln (36,58%)

TVP ABC - 280 tys (2,08%)

TVP Polonia - 100 tys (0,73%)

TVP1 była wczoraj liderem dnia uzyskując 17,68% nokautując Polsat (8,71%), TVN (7,02%) i TVP2 (5,90%)

Czy jest tutaj osoba mająca dane oglądalności Extreme Sports Channel? Głównie chodzi mi o programy WWE, tj. RAW, SmackDown, NXT, Main Event.

Co do daty, choć to na marginesie - od kilku dobrych lat redakcja Wirtualnych Mediów datuje z wyprzedzeniem informacje pojawiające się w godzinach wieczornych.

@STARS.TV jako że jesteś mistrzem od posiadania informacji odnośnie oglądalności stacji TV czy też programów w nich nadawanych miałbym pytanie które zawsze mnie zastanawiało jeszcze wtedy gdy internet nie istniał... Ilu widzów może mieć film fabularny na kanale np. Paramount, TNT, AMC czy Ale Kino nadawany w środku tygodnia o 3 czy 4 w nocy? Czy ktoś w ogóle ogląda wtedy?? Bliźniacze pytanie może być np. o program dokumentalny w tym samym czasie np. na Discovery Life czy Discovery Science. 

Kto wygrał walkę o widza w "Gwiezdnych wojnach"? Czy więcej widzów miał epizod 7 na TVN, czy epizod 8 na Polsacie?

• Upvote 2

@STARS.TV mam pytanie: Czy osoba prywatna również może wykupić tabelę z wynikami oglądalności kanałów TV u Nielsena?

A czemu mnie zaczepiasz? Ja od wyników z MOR trzymam się z daleka :)

Posted (edited)

"Ja to tak tylko porównawczo" "rok do roku"... :) Czytałem już wcześniej niż dzisiaj - w przeszłości - co myślisz o: "MOR". [Wiem, że Ty w tych "oglądalnościach siedzisz" to też był powód mojej "zaczepki" Ciebie w moim poprzednim poście w tym wątku - sądząc, że Cię to zainteresuje np.].

Jeśli Cię uraziłem oznaczając Cię w moim poprzednim poście w tym wątku to: przepraszam Cię. [Usunąłem oznaczenie Ciebie moje w moim poprzednim poście w tym wątku]. :)

Edited by DVB-T(2) INQUIRING

"„Sylwestra marzeń z Dwójką” oglądało w tej stacji średnio 4,96 mln widzów, „Sylwestrową Moc Przebojów” w Polsacie - 2,19 mln osób, a koncert „Warszawa - Stolica Sylwestra 2019” w TVN miał 1,44 mln oglądających - wynika ze wstępnych danych telemetrycznych Nielsen Audience Measurement"

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sylwester-2019-w-telewizji-ogladalnosc-nielsen-tvp2-polsat-tvn

Polsat i TVN zgodnie z MOR, tylko TVP się (jak zazwyczaj) ostro rozjechało ;).

Mamy już wyniki za Sylwestra, a ja nadal nie wiem, kto wygrał bitwę o "Gwiezdne wojny" z 20.12.2019.