Jump to content

Oglądalność polskich i polskojęzycznych kanałów TV


Recommended Posts

Założyłem niniejszy wątek, ponieważ w niniejszym dziale forum w poszczególnych wątkach często przewija się temat oglądalności danego kanału.

Prowadzi to też niejednokrotnie do off-topic'u w poszczególnych wątkach, bo np. w wątku o kanale Eska TV pojawiają się dane dotyczące oglądalności też zupełnie innych kanałów, zaraz potem toczy się tam też dyskusja w tej kwestii.

 

Dlatego też lepiej będzie, jak dyskusja dotycząca oglądalności poszczególnych kanałów toczyć się będzie w jednym miejscu, a nie, że jest "rozstrzelona" po kilku różnych wątkach.

 

Proszę zatem o kontynuowanie kwestii oglądalności polskich i polskojęzycznych kanałów TV wyłącznie w niniejszym wątku. Dodatkowo podpinam też niniejszy wątek.

Link to post
Share on other sites

W weekend na Elevenach największą oglądalność miał meczyk Juventus - Inter 24 tys a na Canal+ Sport największą miał Chelsea - Arsenal 129 tys.

A Eurosport to Eleven i Canal+  wciąga prawą dziurką, jakiś meczyk w sobotę i 240 tys, następny meczyk i 180 tys tak więc inne światy :)

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Link to post
Share on other sites

Dlaczego wyniki ogladalnosci nie sa ogolnodostępne? To znaczy niby sa dostępne, ale dopiero jak ktos napisze artykuł a tak to nie ma jakiejs jednej strony w internecie, tylko trzeba miec chyba abonament u Nielsena. Na niemieckich stacjach wiekszosc kanałów podaje wyniki dla kazdego programu z dnia wczorajszego i to nawet w telegazecie np RTL chyba  na stronie 890, podobnie maja nawet mniejsze stacje jak TELE5 czy publiczne regionalne stacje. 

Edited by hapxx
Link to post
Share on other sites

A dlaczego Ci się nie podoba? Co w tym takiego złego? Lepiej chyba, aby było uporządkowane wszystko, a nie porozrzucane po wątkach i problem ze znalezieniem czegoś czy ciągłe pytania o coś co już mogło być podane.

Link to post
Share on other sites

Tylko że Stars'iak nie ma obowiązku udostępniania takich danych. Robi to z uprzejmości i wolnej chwili. Ja jestem wdzięczny za przekazane dane odnośnie Eleven czy Polsat Sport, nic na siłę. Będzie chciał to sam wrzuci.

Temat ogólny czy temat stacji? Wydaje mi się, że lepiej było w poszczególnych stacjach, tak to mamy kolejny temat do dyskusji o tym samym, a zarazem trzeba śledzić inny temat by dowiedzieć się czegoś odnośnie (np.) Eleven.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...