Skocz do zawartości

Oglądalność polskich i polskojęzycznych kanałów TV


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Może kanały HBO odpuściły sobie badania Nielsena? W końcu właściwie to i nie są one im potrzebne.

Poza tym w tych badaniach umieszczanych przez wirtualnemedia nie zgadza mi się jedno, czemu porównują wyniki Eski rok do roku, 8TV traktują jako nowy kanał, a nie czynią tak z nowymi tworami Polsatu? Super Polsat porównywany jest z PSN, a PSN traktowany jako nowość...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że wynik HBO jest tajny, tak jak wnioski o koncesje na MUX8 od SPI - czyli badają, ale poza Nielsenem i HBO wynik nieznany.
Co do osobnych wyników Eski i Ósemki: jedyne co mi przychodzi na myśl, to to, że Eska dalej jest dostępna naziemnie, ale na Śląsku - może właśnie dlatego osobno liczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV po wyłączeniu z mux ogólnopolskiego nie zaprzestała nadawania, pozostał ten sam slot w Nielsenie. Po prostu dodano nowy slot na 8TV i było to logicznie.

 

Natomiast HBO z trzema kanałami jest normalnie w panelu, widzę wyniki.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Blisko 300 tys. osób oglądało derby Łodzi!

286 086 - taką średnią widownię zgromadziły przed telewizorami rozegrane 17. maja 64. derby Łodzi. Niewiele jest wyższych wyników, nawet na poziomie ekstraklasy."

https://widzew.com/-/blisko-300-tys-ogladalo-derby-lodzi-

 

 

To zacytujmy szczegóły:

 

 

Na antenie TVP 3 starcie pomiędzy Widzewem Łódź a Łódzkim Klubem Sportowym obejrzało średnio 116 803 widzów. Zasięg skumulowany oszacowany został na poziomie ponad 170 tysięcy. Ponadto, średnio 161 tysięcy widzów śledziło mecz za pośrednictwem TVP Regionalna, a 8 283 - za pośrednictwem TVP Sport. 

 

 

TVP Regionalna? A to nie to samo co TVP3? Poza tym pisze się tutaj także o ZASIĘGU skumulowanym (co nie jest równoważne ze średnią minutową Widownią)

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ciekawe pytanie: Ile widzów oglądało wczoraj finał 5. edycji Disco Star w Polo TV ???

Nie obejrzałem Disco Polo Live, a bardzo chciałbym wiedzieć ile wyniosła oglądalność Polo TV i innych stacji telewizyjnych w Polsce od 18:00 do 21:00 w dniu 27 maja 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Podsumowanie tygodnia:

WYNIKI ZA GRUPĘ 4+:

 

M jak Miłość - 5,65 mln widzów

Na dobre i na złe - 3,86 mln widzów

Barwy Szczęścia - 3,54 mln widzów

Ojciec Mateusz - 3.01 mln widzów

Kulisy serialu Na dobre i na złe - 2.96 mln widzów

Rolnik szuka żony - 2.63 mln widzów

Dziewczyny ze Lwowa - 2.59 mln widzów

Mam talent - 2.51 mln widzów

W Rytmie serca - 2.40 mln widzów

O mnie się nie martw - 2.31 mln widzów

Milionerzy - 2.20 mln widzów

Kuchenne Rewolucje - 2.20 mln widzów

 

GRUPA 16-49

M Jak Miłość - 1.82 mln widzów

Kuchenne Rewolucje - 1.17 mln widzów

Na dobre i na złe - 1.15 mln widzów

MasterChef - 1.08 mln widzów

Barwy Szczęścia - 1.03 mln widzów

Na Wspólnej - 977 tysięcy widzów

Milionerzy - 940 tysięcy widzów

Mam Talent! - 937 tysięcy widzów

W rytmie serca - 923 tysięcy widzów

Diagnoza - 898 tysięcy widzów

#Supermodelka plus size - 896 tysięcy widzów

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stars TV Mógłbyś podać wyniki oglądalności wczorajszego wyścigu F1 i studia przed i jaki był najwyzszy wynik meczów weekendowych, przedewszystkim meczu Girona - Sevilla, który był zamiast studia F1 po wyścigu? Dla porównania chciałbym wiedzieć jak mocno spada oglądalność studia po wyścigu F1 w porównaniu z wyścigiem (np. dwa tygodnie temu przy GP Włoch). Mirosławski twierdzi, że niektóre mecze mają większą widownię niż F1 i sugeruje, że mecz obejrzy więcej osób niż studio. Tak było?

Wiem, że nie musisz tego podawać, ale byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś w wolnej chwili podał te wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kanały HBO odpuściły sobie badania Nielsena? W końcu właściwie to i nie są one im potrzebne.

Ja przykładowo mam HBO od 3-4 miesięcy i jeszcze nic na nim nie obejrzałem. Absolutnie nic. 

 

Siedzę tylko na HBO GO (w moim dekoderze), do którego zaglądam niemal codziennie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno. Ja nie jestem od podawania wyników, bo mam co w życiu robić. :) Podaję tylko to, co sam sobie dla własnej ciekawości sprawdzam i to wszystko. Więc w ramach wyjątku i ostatni raz:

studio 74 tys.

wyścig 125 tys.

mecz po F1 1 049.

 

Rozumiem. Bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...