Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czy wie ktoś czy firma PROFAN zmienia oprogramowanie do modułu zeta cam z NEOTION na JOKER 1.17 ,podobno na nim chodzi program SEXVIEWxxx?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem, ale mam pytanie w sprawie nowego softu do ZetaCam Blue. Jak chodzą karty Cyfry+ w tym module na nowym sofcie (chodzi o przechodzenie uprawnień i aktywację kart). Wprawdzie modułu nie potrzebuję, bo Cyfra chodzi w moim tunerze, a SexViewXXX, ani nieistniejące obecnie Full-X 1/2/3 mnie nie interesują, ale się zapytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIEWIEM czy PROFAN zmienia oprogramowania modułu ZETACAM ale robi to firma ELTECH Sp.z o.o. 41-709 Ruda Śląska ul. Czarnoleśna 7

tel.0322486559.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czy wie ktoś czy firma PROFAN zmienia oprogramowanie do modułu zeta cam z NEOTION na JOKER 1.17 ,podobno na nim chodzi program SEXVIEWxxx?

Zadzwoń i zapytaj. Ale pewnie zmieniają, o ile jest to oprogramowanie oficjalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zadzwoń i zapytaj

Właśnie. Dzwoniłem i dowiedziałem się, że czekają na oprogramowanie. Od środy powinni to robić. Koszt 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koszt 50 zł, ale jesli kupowałeś moduł w Profanie i jest on jeszcze na gwarancji to przeprogramują Ci go za friko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi