Skocz do zawartości

The Voice


mietek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły pomysł, The Voice jest bardzo znaną stacją muzyczna na rynku skandynawskim. Gdyby The Voice weszło to by napewno konkurowało z takimi polskimi stacjami muzycznymi jak MTV Polska, czy VIVA Polska. :D:D:D

 

voicedeee9.jpg

 

Oto znalazłem zapa z kanału The Voice, ale to ciekawę, że to zap z kanału The Voice Deutschland, a świadczyć o tym mogą napisy w języku niemieckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, można kolejny planowany polski kanał dopisać do listy :wink: Wydaje mi się że z MTV, ta stacja może swobodnie konkurować. W przeciwieństwie do większości europejskich wersji kanału Viacom'u to The Voice jest stacją czystą muzyczną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pitter akurat trafiłeś na jeden z moich ulubionych zespołów.

 

Dobra wiadomość, można kolejny planowany polski kanał dopisać do listy :wink: Wydaje mi się że z MTV, ta stacja może swobodnie konkurować. W przeciwieństwie do większości europejskich wersji kanału Viacom'u to The Voice jest stacją czystą muzyczną :wink:

O ile narodowe wersje MTV są słabe (kiedyś widziałem Wrestling - co to ma wspólnego z muzyką :?: )

To kanały tematyczne są nie najgorsze (Base, Hits)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile narodowe wersje MTV są słabe (kiedyś widziałem Wrestling - co to ma wspólnego z muzyką :?: )

To kanały tematyczne są nie najgorsze (Base, Hits)

Właśnie te "zwykłe" MTV miałem cały czas na myśli. Moim zdaniem totalna porażka Viacomu jeżeli chodzi o te stacje. The Voice jako alternatywa dla MTV to bardzo dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A literki wyglądały jak rosyjskie. :D

 

przepraszam ale nie moge sie powstrzymac

 

błahahahahahahahah...

 

cyrylicy po za rosyjska i bialoruska wersja uzywa sie takze w wersji serbskiej, macedonskiej i ukrainskiej (nie pamietam czy gdzies jeszcze, ale chyba nie ma wiecej mutacji, za to kozysta w roznych wersjach w roznych krajach).

 

jestem ciekaw czy alfabet grecki tez bys skojarzyl z rosyjskim...

 

ps. ten tekst o [beep]ach troche nie smaczny. swoja droga w takich w tej branzy wiecej jest ukrainek, czy polek (w tym przypadku mowie o zachodzie - bylo to liczone). zajezdza rasizmem po prostu. wiadomo ze mowi sie zwyczajowo "co za rumun" na przyklad, ale kurcze dyskusja o kanale z mutacja bulgarska a ty z prostytucja... sorry

ps2. polecam slatke bulgarska - mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam lekko nazwę tematu i przerzucam do innego działu.

 

Pooglądałem trochę i spisywałem wykonawców (tytułów już mi się nie chciało ;), taki kawałek playlisty:

Rihana

50cent

Enrique Iglesias

Nicole Scherzinger Feat T.I. & Sean Garrett

Massari

Upsurt (taki Bułgarski Hip-Hop ;) )

Infernal

Ciara

Outladish

Linkin Park

David Guetta

Timbaland

 

Tylko jedna pozycja "lokalna", pozostali wykonawcy zagraniczni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...