Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Jak wykorzystasz 100 godzin to raczej nie wykupisz kolejnych 100 godzin.

Chyba, ze się mylę. Sprawdzałeś , że tak jest?

Tak na marginesie @Flaga napisał, czy jest możliwość zwiększenia pakietu to mu napisałem , że jest.

Nie napisał pytania co będzie jak wykorzysta 100 godzin i czy może dokupić godziny.

Więc .....Nie pisz @irciosże każę komuś przepłacać.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 20:30, Emil.1603 napisał:

Gdyby jeszcze tak nc+ żyło we współczesnych latach i potrafiło dać użytkownikom usuwanie naszych urządzeń z tej listy. Do tego jeszcze jakieś ograniczenia czasowe to jakaś głupota.

Sam zostałem ofiarą tego limitu. A cały czas loguje się na jednym urządzeniu, za pośrednictwem jednego dostawcy Internetu. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zniesienie tego wyboru i zmiany urządzeń. Powinno wystarczyć samo zalogowanie się. Jedyne, co może być limitowane - to jednoczesne oglądanie na dwóch różnych urządzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio. To jest płatne? Jednym słowem.... żenada. :D

Kto prowadza takie coś w dobie Netflixa,  APV,  Showmax?

Myślę , że osoba podejmująca takie decyzje, nie ma pojęcia o usługach streemingowych. :P

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcje dla nowych i przedłużających po 1 października z minimum Extra+ za darmo, dla obecnych w "promocyjnych cenach":
https://naekranie.pl/aktualnosci/fox-play-i-national-geographic-play-nowe-platformy-svod-wchodza-na-polski-rynek-3601635

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś z was ma podobny problem? Wylogowuje mnie i muszę dodawać urządzenie.

 

2018-10-21-185040.jpg

 

Używa ktoś z was Google Chrome do nc+ GO?

edit:

Jak wyłączyć automatyczną aktualizację Chrome?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kingofsouth napisał:

Ktoś z was ma podobny problem? Wylogowuje mnie i muszę dodawać urządzenie.

 

Używa ktoś z was Google Chrome do nc+ GO?

edit:

Jak wyłączyć automatyczną aktualizację Chrome?

 

Zmień przeglądarkę:

 

"Jeśli używasz przeglądarki Google Chrome: zalecamy skorzystanie z innej przeglądarki. Google Chrome nie wspiera wtyczki Microsoft Silverlight, która odpowiada za wyswietlanie treści w nc+ GO"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem działa czasem, nie. Nie jest to przeglądarka dedykowana do tej usługi jak pisałem wyżej. W związku z tym możesz mieć często problemy z odpaleniem lub rwaniem transmisji. Skoro zadajesz pytania o problemy z Chrome to sam widzisz że to nie działa w 100% poprawnie.

U mnie na Firefoxie śmiga bez zarzutu.

Edytowane przez bobo235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z FF nie z Chrome, bo tej przeglądarki  jeszcze nie używałem.

Pytam się jak się sprawuje i jak wyłączyć automatyczna aktualizację. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci piszę że sprawuje się delikatnie mówiąc średnio. Możesz mieć nawet problemy z odpaleniem jakiegokolwiek wideo.

A co do aktualizacji automatycznych to pewnie gdzieś w ustawieniach można je wyłączyć, ale teraz Ci nie pomogę bo siedzę w robocie, a tu nie mam Chrome. Co najwyżej wieczorkiem mogę się odezwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz Chrome?Dobra jest ta przeglądarka do NC+GO? Gdzie mogę wyłączyć usługę Google Update? Nie widzę nic takiego w ustawieniach przeglądarki.

Bez wyłączenia tej funkcji da się używać Chrome?Nie będzie chciało dodawać mi nowego urządzenia przy aktualizacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...