Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Założyłem ten temat by było jasne co i gdzie pisać ;):cool:

Tak na marginesie napisałem na oficjalnym forum nc+ że udostępniają Cartoon Network HD w usłudze w przekazie SD,czekam na odpowiedź.

Nadal amatorka ze strony naszej kochanej platformy ;)

Edytowane przez kingofsouth
Dla sprecyzowania zmieniono tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Całkowicie mobilna telewizja!

  • -nawet do 80 kanałów na żywo
  • tysiące filmów, seriali i programów na życzenie
  • tylko w nc+ GO bezpieczna strefa dla dzieci
  • strefa CANAL+ dla koneserów filmu i sportu
  • oglądaj gdziekolwiek chcesz
  • oglądaj na tablecie, smartfonie lub komputerze 

 

 

Taka drobna informacja o tym, co to w ogóle jest NC+ GO na początek.

Laptop też jest przed wielu zaliczany do urządzeń mobilnych. Określenie ,,NC+ na urządzenia mobilne'' utarło się z zamysłu, że jest to rozwiązanie dla każdego, kto nie jest w pobliżu dekodera i nie musi mieć anteny, żeby obejrzeć ulubione programy - np. będąc na wakacjach.
Po drugie chodziło o łatwiejsze przekazanie klientom, że są dwie podobnie brzmiące usługi - NC+ GO TV - na dekodery, i NC+ GO - na urządzenia mobilne - w tym laptopy, a co za tym idzie komputery PC, które to mobilne już nie są.

Różnica jest taka, że na telefon/tablet ściągamy aplikację,  a na komputer/laptop wystarczy odpalić usługę w przeglądarce. Jednak wciąż jest to jedna i ta sama usługa.


Laptop też jest urządzeniem mobilnym - w mojej opinii, więc nie ma sensu ten temat. Chociaż jak autor uważa inaczej - jego sprawa.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Aplikacja NC+GO komputer/laptop a NC+GO na tablecie/smartfonie to zupełnie dwie różne sprawy :cool:
Kwestia techniczna sprawie że się różnią :P
 

Laptop też jest urządzeniem mobilnym - w mojej opinii, więc nie ma sensu ten temat.

Laptop jest mobilnym bo go wszędzie zabierzesz ale działa jak komputer czy się mylę?

Potrzebujesz specjalnej aplikacji by działała usługa?

Smartfon/tablet to już inna bajka bo aplikacja jest potrzebna więc to zupełnie co innego :P:cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Sprawy może i różne w kwestii technicznej,ale chodzi o jedną i tę samą usługę..

 

Jesteś pewny że to jest jedna i ta sama usługa? ;)

 

Laptop:

 

2017_01_30_155314.jpg

 

 

Smartfon:

Screenshot_2017_01_30_15_50_54.jpg

 

 

Dlatego warto rozdzielić te kwestię :D

Jak widać mamy dwa kanały na jednym urządzeniu jest HGTV na drugim Tvn Meteo Active :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Może masz rację z tym że by się przydała aktualizacja bo na tablecie mam HGTV :/

Taka mała wtopa z mojej strony ;)

 

Screenshot_2017_01_30_16_12_59.png

 

 

 

Nie zmienia to faktu że warto by rozdzielić kwestię stacjonarne a mobilne usługi :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Aplikacja ma sporo wad i jak widać nic nie robią w tym kierunku by to zmienić :/

Internet 80 Mb/s a często działa tak beznadziejnie że szkoda słów.

Inne usługi działają wyśmienicie a te całe nasze GO daleko w tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na samą aplikację na telefonie specjalnie nie narzekam - działają mi płynnie materiały, bez zawieszania się. O kwestii opóźnień nie będę się już po raz kolejny rozwodził.

Na laptopie z kolei strona mnie często zawodzi, jak nie wyskakujące błędy z numerami, to czasem głupi serial z VOD potrafi ścinać co 3 minuty. Pomimo, że to samo połączenie internetowe - youtube, inne strony w full hd działają płynnie. Może kwestia przeglądarki, może wtyczek - ale nie powinno być aż tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Aplikacja na telefonie daje radę ;) jednak na laptopie mam większe oczekiwania :D

Wydaje mi się że programiści NC+ trochę nie nadążają za technologią ;)

Cały czas brną w ten Silverlight....

NC+Go ma potencjał można by było na konsolach udostępnić .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak ezegueil93 nie widzę sensu tego tematu chyba ze jako jako przewodnik dla początkujących

To są dwie różne rzeczy i nie znam aplikacji oprócz wielkiego Youtube i rzadko niektórych streamow z telewizja na żywo które działałaja przynajmniej tak samo stabilnie jak te na komputerze stacjonarnym albo laptopie

Problem leży w oprogramowaniu i ,,wtyczkach" do niego

 

Jeśli chcecie poprawić funkcjonalność aplikacji to trzeba ganić ,krytykować tych którzy ją stworzyli ,pisać -podobnie jak w każdej innej sprawie mejle do NC+

Póki co widać jak oceniają ją użytkownicy np 2 gwiazdki na 5 w ocenach sklep Google play

 

Ciekawe ze u was tendencja jest odwrotna ze macie na telefonach taka funkcjonalność a na tabletach gorzej ale trzeba próbować na różnych przeglądarkach jednak mizerne oceny mówią same za siebie

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz dostępnej nowej aktualizacji w Sklepie Play? 

Przy ściąganiu Aplikacji ze Sklepu Play, również zdziwiła mnie kiedyś słaba ocena, ale wiadomo jak to jest z taką aplikacją. Ktoś mógł dać jedynkę, tylko dlatego, że myślał, że obejrzy sobie film, czy mecz z Canal+, bo tak usłyszał od znajomego- a nawet nie ma C+ w swoim abonamencie... :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z innej beczki w aplikacji od pewnego czasu mamy kolekcję na życzenie "Sundance TV"  mam nadzieje że również będzie dostępny sam kanał :)

Polecam dokument  "Banksy does New York"  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dzisiaj w nocy prace techniczne związane z modernizacją systemów miejmy nadzieję że będzie jeszcze lepiej.

Nie spodziewałbym się rewolucyjnych zmian po tych pracach ;)

"Time Shifting" ktoś wie czy są takie plany by był wprowadzony? :)

 

@sajka21 zapewne wtedy kiedy będzie do turbodekodera czyli nigdy :P;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy prace techniczne związane z modernizacją systemów miejmy nadzieję że będzie jeszcze lepiej.

 

Jeszcze lepiej będzie wtedy, gdy nc+ go będzie wreszcie dostępny na Microsoft Edge. Silverlight stwarza tylko same problemy (przynajmniej u mnie, ale pewnie nie tylko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...