Jump to content
Guest kingofsouth

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

Obniżenie bitrate w nc+GO odbieram w kategorii; zmieniamy żenadę na jeszcze większą żenadę. Śmieszne 2,4 Mb/s na kabaretowe niecałe 1Mb/s. 

Koledzy mam pytanie: czy nadal tak jest, że korzystając z nc+ go na komputerze/tablecie z Windows, każde logowanie do nc+ Go traktowane jest jako aktywacja nowego urządzenia? Chodzi mi o korzystanie na komputerze, ale żeby za każdym razem system nie traktował to jako zamiana urządzenia, no jak wiadomo w miesiącu jest tylko jedna zamiana. Czy wystarczy tylko w przeglądarce zapisać hasło?

Ta sama przeglądarka na tym samym komputerze jest traktowana jako jedno urządzenie. Ale gdybyś np. logowała się ze swojego komputera zarówno w Firefoxie, jak i w Chromie, to to będą już dwa różne urządzenia z punktu widzenia serwisu.

• Like 1

Koledzy mam pytanie: czy nadal tak jest, że korzystając z nc+ go na komputerze/tablecie z Windows, każde logowanie do nc+ Go traktowane jest jako aktywacja nowego urządzenia? Chodzi mi o korzystanie na komputerze, ale żeby za każdym razem system nie traktował to jako zamiana urządzenia, no jak wiadomo w miesiącu jest tylko jedna zamiana. Czy wystarczy tylko w przeglądarce zapisać hasło?
Nigdy tak nie było przy normalnych ustawieniach przeglądarki. Chyba, że masz włączone czyszczenie danych przeglądarki po każdym jej wyłączeniu - wtedy po każdym logowaniu jest traktowana jako nowe urządzenie.
  • Like 1

czasem się zdarza, że uaktualnieniu przeglądarki (zwykle się to dzieje bez wiedzy użytkownika - zależne jest to od ustawień) powoduje, że zostaje przeglądarka uznana za nowe urządzenie. Miałem tak kilka razy z chromem.

U mnie działa.

U mnie też zaczęło działać,ale nie mogłem się zalogować ani na laptopa ani na telefon.

U mnie na tablecie działa.

Posted (edited)

Wywaliło mnie z nc+ go na tablecie. Wyskoczył komunikat "Jesteś już zalogowany na 2 urządzeniach. Wyloguj się z jednego z nich aby zalogować się na obecnym" 

Tyle, że 2 urządzenia to właśnie to z którego mnie wywaliło, a drugie to drugi tablet. Na drugim tablecie działało. Wylogowałem się i już nie mogę sie zalogować.  Nawet żaden komunikat się nie pokazuje. Reasumujac..mam brak dostepu na 2 tabletach. Jak tam sytuacja u was?

Edited by ircios

Dzięki. Właśnie sprawdziłem. Wszystko wróciło do normy.

Posted (edited)

Czy dalej Bitrate jest niski że wszystko ogląda się nieciekawie czy może na moim nowym urządzeniu trzeba coś przestawić by było lepiej.

Edited by Rafus
Błąd pisowni

52 minuty temu, Konfidell napisał:

Kupię ncgo

A co to ma wspólnego z tematem?😂

W dniu 3.04.2020 o 15:59, grzechu1991 napisał:

Cały czas max. jest 576p.

Ja też sprawdziłem wszystkie kanały jaka jest jakość i masz racje wszystkie nadają maksymalnie w 576p i wygląda to bardzo słabo jakość obrazu.

Tylko nikt się tym nie interesuje i sobie robią co chcą i oczywiście nic z abonamentów.

1 godzinę temu, stanley840 napisał:

Ja też sprawdziłem wszystkie kanały jaka jest jakość i masz racje wszystkie nadają maksymalnie w 576p i wygląda to bardzo słabo jakość obrazu.

Tylko nikt się tym nie interesuje i sobie robią co chcą i oczywiście nic z abonamentów.

Wlasnie przedchwila zainstalowalem pierwszy raz dodatek nc+ go na kodi na moim fire tv sticku i probuje rozkminic dlaczego idzie max h264 1024x576, 999600 bps cos takiego mi pisze....Znaczy sie rozumiem u mnie wszystko ok tylko ze strony nc+ tak zrobili ? czy to ze wzgledu na pandemie o obnizeje obciazen lacz internetowych ? bo gdzies takie cos slyszalem ze maja platformy robic....

W związku z korona wirusem obniżyli jakość od 25 marca.Dostosowali się do wytycznych komisarza Unii Europejskiej.Takie tłumaczenie usłyszałem.

Oni tak "stopniowo" obniżają jakość od kilku miesięcy. Najpierw jakoś w zeszłym roku zniknęło 1080, teraz nawet 720...

Pewnie to, że Kodi zaczęło to obslugiwać ma w tym jakąs zasługę też ;).

23 minuty temu, tektyw85 napisał:

W związku z korona wirusem obniżyli jakość od 25 marca.Dostosowali się do wytycznych komisarza Unii .

Szkoda , że nam nie zmniejszyli abo za brak sportu na żywo. Dobrze , że mam w Vectrze Online jakość 1080p , bo NC+GO nie idzie oglądać. 

Powoli zaczyna się pytanie na głos w necie [ m.in Stanowski ] dlaczego C+ nie obniża abonamentu w sytuacji kiedy nie zapłaci za niedokończony sezon piłkarski.

Ale pani prezes PC+ to podobno znajoma pana Krzysztofa to z jego strony takie dość ciche zapytanie.🙂

Z prostej przyczyny - klient wykupuje dostęp do kanału a nie to co na nim leci. Dokładnie te same tłumaczenie co przy utracie dostępu na Canal+ choćby do LM.

Skąd wiesz że nie zapłaci? To że francuski oddział się sądzić będzie w tej sprawie nie znaczy że ITI zrobi podobny myk 😜

• Sad 1