Jump to content
Guest kingofsouth

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

Jak to jest z darmowymi godzinami NC GO. Z tego co się doszukałem to jest 100 h ( pakiet Extra + ). Pytanie takie: czy w tych 100 godzinach jest tez HBO GO? bo dostałem przy przedłużaniu umowy.

3 godziny temu, corsair28 napisał:

Jak to jest z darmowymi godzinami NC GO. Z tego co się doszukałem to jest 100 h ( pakiet Extra + ). Pytanie takie: czy w tych 100 godzinach jest tez HBO GO? bo dostałem przy przedłużaniu umowy.

HBOgo a nc+go to dwie różne aplikacje. Tak jak wspomniał @ircios na hbogo nie ma limitu.

22 godziny temu, roberttosat napisał:

HBOgo a nc+go to dwie różne aplikacje. Tak jak wspomniał @ircios na hbogo nie ma limitu.

dla tych co oglądają ofertę HBO poprzez ncplusgo wydaje mi się, że jest limit. Oczywiście lepszą opcją jest oglądanie HBO przez hbogo.pl , bo limitu nie ma i ta platforma dużo lepiej działa

Konto nie posiada uprawnień do odtworzenia danego materiału, miał ktoś z Was taki błąd?

witam, na jakich wersjach przeglądarek i jakim systemie win7 czy win10 działa wam NC go, bo na razie jak lukałem na firefoxie 65.0 to cały czas błąd odtwarzania i jakiś kod 3117 i 3119

W dniu 15.11.2019 o 20:58, robertokot25 napisał:

witam, na jakich wersjach przeglądarek i jakim systemie win7 czy win10 działa wam NC go, bo na razie jak lukałem na firefoxie 65.0 to cały czas błąd odtwarzania i jakiś kod 3117 i 3119

Win 10 + Mozilla/Chrome - działa bez problemów

Na Firefoxie jest lipa, średnio po godzinie oglądania przestaje działać i trzeba restartować przeglądarkę. Na Chromie nie ma takiego problemu. Windows 7.

14 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Czy tylko u mnie na filmie Alita: Battle Angel w nc+GO jest pomieszany lektor i dubbing jednocześnie?

Chyba tylko u Ciebie ;)

Sprawdziłem i jest lektor. 

@Krzysiek11:) 

U mnie jest tak samo, odtwarzałem na laptopie. Jednocześnie jest lektor i dubbing, i przełącza się z jednego na drugie w połowie słowa.

Edited by lukas88

szukałem . szukałem i nie znalazłem..... jaki jest limit urządzeń w nc+go i jak usunąć urządzenie wystarczy się wylogować?

To chyba słabo sie starałeś https://pl.canalplus.com/pomoc/dodawanie-urzadzen

Cytat

Jednocześnie możesz odtwarzać materiały wideo maksymalnie na 2 urządzeniach.

Maksymalnie możesz zarejestrować 4 urządzenia. W skład limitu wchodzą zarówno urządzenia mobilne jak i przeglądarki na komputerach osobistych. Co oznacza, że każda przeglądarka liczona jest jako osobne urządzenie.

Pamiętaj, że w przypadku korzystania z usługi na komputerze stacjonarnym lub laptopie wyczyszczenie plików cookies, historii przeglądania witryn lub zmiana przeglądarki będzie powodować ponowne żądanie dodania sprzętu do listy.

Urządzenia, z których nie korzystasz, możesz wymieniać jedynie podczas zalogowania się na nowym urządzeniu. Obowiązuje limit 2 zmian na miesiąc.

• Upvote 1

13 minut temu, _Artek_ napisał:

. jaki jest limit urządzeń w nc+go i jak usunąć urządzenie wystarczy się wylogować?

Przeczytaj regulamin usługi. W NC+GO znajdziesz :D

Jest limit dwóch zmian w miesiącu.

Czy przypomnienia w nc+ go są bezpłatne? Gdzieś w necie znalazłem plotkę że trzeba za nie dodatkowo płacić :D

• Haha 1