Jump to content
Guest kingofsouth

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

Guest kingofsouth

Odnoszę wrażenie że znowu usługa działa jak chce :/

Za wcześnie pochwaliłem że jest dobrze,niby silverlighta nie potrzebuje a znów co jakiś czas problemy z odtwarzaniem się pojawiają :(

Też tak macie?

Edited by kingofsouth

Działa płynniej, no i w końcu poprawili ten irytujący błąd z zatrzymaniem w momencie gdy zmienia się program w EPG.

Guest mervel

Napisałem do obsługi klienta w sprawie uruchomienia meczu na 2 urządzeniach jednocześnie bo wg nc+ można oglądać na 2 naraz każdy kanał :)

Szanowny Panie,

informuję, że komunikat o przekroczonym limicie podsesji wynika zwykle z próby uruchomienia materiałów wideo na więcej niż dwóch urządzeniach jednocześnie. Wówczas w celu zlikwidowania komunikatu należy wylogować się ze wszystkich urządzeń i zalogować ponownie na maksymalnie dwóch urządzeniach.

W niektórych przypadkach komunikat ten oznacza jednak wewnętrzny błąd aplikacji, który został już zgłoszony do odpowiedniego działu. Jeśli powyższe zalecenia nie pomogą, poproszę o cierpliwość w oczekiwaniu na wdrożenie w tej kwestii odpowiedniego rozwiązania. Przepraszam także za niedogodności związane z opisanym komunikatem

Więc jak widać powinno to działać, ale mają błąd w aplikacji. Oby to naprawili

Właśnie miałem pisać ,obojetntnie czy tu czy w wątku NC+go na urządzeniach

...

Sprawdzone wczoraj na przynajmniej na połowie dostępnych kanałów i to za granicą na dwóch różnych urządzeniach i pod tym samym IP na VPN oglądałem na tablecie i na smartfonie te same kanały

Był problem tylko z paczką Canal+

C+Discovery się dało ale pozostałe już nie ,no i nSport tez wysyskakiwał błąd podsesji 22

A tak to i HBO Cinemax i EuroSport Tvpsport i kilkanaście innych działa jednocześnie!

Jedyne co wiec zostalo NC+ z tych ograniczeń to ilość zarejestrowanych urządzeń

Guest kingofsouth

Kanał Liftime i taka niespodzianka ;)

Też tak macie ??

2017_03_12_090413.jpg

Edited by kingofsouth
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.

Właśnie miałem pisać ,obojetntnie czy tu czy w wątku NC+go na urządzeniach

...

Sprawdzone wczoraj na przynajmniej na połowie dostępnych kanałów i to za granicą na dwóch różnych urządzeniach i pod tym samym IP na VPN oglądałem na tablecie i na smartfonie te same kanały

Był problem tylko z paczką Canal+

C+Discovery się dało ale pozostałe już nie ,no i nSport tez wysyskakiwał błąd podsesji 22

A tak to i HBO Cinemax i EuroSport Tvpsport i kilkanaście innych działa jednocześnie!

Jedyne co wiec zostalo NC+ z tych ograniczeń to ilość zarejestrowanych urządzeń

Pisałem o tych problemach na poprzedniej stronie - jest tam też odpowiedź, jaką mi udzielili na problem związany z odpaleniem tego samego kanału na dwóch kompach.

Guest kingofsouth

Nareszcie mamy CN HD w NC+GO :jupi:

Bo jak dotąd udostępniali nam SD jako HD ;)

2017-03-30_121116.jpg

Edited by kingofsouth

Guest kingofsouth

E!HD również w NC+GO :jupi:  ;)

2017-03-31_234328.jpg

Wszystkie kanały z "plusikiem" też już w HD. Wprawdzie trochę naciągane to HD, ale nie jest źle.

Edited by śmiechu warte

Guest kingofsouth

Zmiana zauważalna. :brawo:

Trochę im to czasu zajęło żeby kanał HD był w HD. :P

Guest kingofsouth

MTV Polska w NC+GO podmieniono na wersję HD:

2017-04-10_104946.jpg

Dlaczego na jednym komputerze mam wszystkie odcinki serialu z Ale Kino, a na innych mam tyko jeden?

Konkretnie wygląda to tak , że wchodzę w widoczny 8 odcinek na komputerze np "Zaginiony" i z boku są pozostałe odcinki. Na tablecie oraz innym komputerze jest widoczny tylko jeden . Taka sytuacja jest z wszystkimi serialami.

Guest kingofsouth

Dlaczego?Bo tak już jest :P ;)

Ja też mam dziwną sytuację ,u mnie kolekcja vod "Sundance TV" na laptopie jest zablokowana a w NC+GO na dekoderze mi działa ,dzwoniłem na infolinię i nadal to samo ,uprawnienie przesyłane były a problem pozostał :/

Usługa NC+GO trochę zaczęła być olewana przez techników/programistów  takie jest moje zdanie.

Edited by kingofsouth

"TV na życzenie" dział, a "teraz w TV" nie. Coś się kręci, a później czarny ekran.

Przeglądarka Firefox. Test sprawności pokazuje, że wszystko jest OK.

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Guest kingofsouth

"Tv na życzenie" działa, A "teraz w TV" nie. coś się kręci a później czarny ekran.

"Teraz w TV" działa. :P

Przeglądarka Firefox wersja 53.

2017-04-25_121329.jpg

Chodziło mi o podpowiedź, dlaczego u mnie nie działa. Może ktoś miał podobną sytuację i rozwiązał problem?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Guest kingofsouth

@inspektor Barnaby, jakiego masz Firefoxa? :P

Guest kingofsouth

Już mamy odpowiedź na twoje pytanie. Bez aktualizacji Firefoxa do wyższej wersji raczej nie zadziała. ;)

Chrome nie używam i nie zamierzam. Firefox jest najlepszą przeglądarką do usług online według mnie. :P

Edited by kingofsouth
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

"TV na życzenie" dział, a "teraz w TV" nie. Coś się kręci, a później czarny ekran.

Przeglądarka Firefox. Test sprawności pokazuje, że wszystko jest OK.

Używasz jakiegoś rozszerzenia blokującego pokroju "FlashStopper" lub coś w tym stylu, np. bloker reklam?

Trochę brak właściwego tematu(?), ale irytuje mnie w niektórych serialach w nc+go brak poszczególnych odcinków. Teraz oglądam sobie III sezon Broadchurch i widziałem odcinki 1,2 na AleKino+, przegapiłem 3-4 i chciałem odrobić zaległości w nc+go, ale brak odcinków 1-4 w serwisie. Są tylko odcinki 5-6. Jaki sens? I to nie pierwszy serial tak wybrakowany.

Używasz jakiegoś rozszerzenia blokującego pokroju "FlashStopper" lub coś w tym stylu, np. bloker reklam?

nie, mam wyłączony na tej stronie Adblock Plus.

----------------------

Zmieniłem na Google Chrom i działa.

Więc to jednak była chyba wina starej wersji firefox'a.

Edited by inspektor Barnaby

Jeśli masz zainstalowany Silverlight, to wyłącz w opcjach przeglądarki bądź odinstaluj, bo być może coś się gryzie. Również w opcjach możesz spróbować zaktualizować wtyczkę Widevine. Sprawdź czy działają ci materiały na player.pl, bo to podobny odtwarzacz. Zarzuć jakiś serial i poczekaj aż skończą się reklamy. Ewentualnie, faktycznie możesz korzystać z Chrome, chociaż pod Firefoksem nie mam żadnych problemów z nc+GO, player, Ipla itd. 

Edited by grande