Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, śmiechu warte napisał:

To ma do rzeczy, że nc+GO jest usługą gratisową jako dodatek do tradycyjnych pakietów telewizyjnych, więc operator nie poczuwa się do płacenia krocie za konkretne zasoby serwerowe.

 

Słucham? Usługą gratisową? O ile się nie mylę to płacę abonament (i to nie mały) i w ofercie jak byk jest napisane, że w ramach abonamentu mam dostęp do usługi internetowej nc+go. Oferują usługę? Oferują. Biorą za to pieniądze? Biorą. A więc ich psim obowiązkiem jest dostarczenie jak najlepszej jakości, aby klient był zadowolony. A to, co widzimy, to jest zwykły pic na wodę i robienie z nas dojnych krów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, g0nz0s napisał:

Usługa nc+go jest niegwarantowanym składnikiem pakietu.

Dokladnie, jednak dzban prezentujący swoje mądrości w prawie każdym temacie wie lepiej.

 

Teraz, bugmenot napisał:

Podobnie jak prawie połowa kanałów. Nie znaczy to, że są za darmo ;).

Podobnie jak twoje wymądrzanie się prawie w każdym temacie. Są za darmo w pakietach gdzie dostępna jest liga mistrzów, a chyba tego dotyczyły płacz typa, który wylewa żale, że nie działa. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, śmiechu warte napisał:

Podobnie jak twoje wymądrzanie się prawie w każdym temacie. Są za darmo w pakietach gdzie dostępna jest liga mistrzów, a chyba tego dotyczyły płacz typa, który wylewa żale, że nie działa. 

 

I uważasz, że ci co mają VIP Max, albo płatną opcję 100h mają inne serwery? Natomiast moje "wymądrzanie" jest na forum znacznie lepiej oceniane niż Twoje ;).

 

@g0nz0s gadasz głupoty. Canal+ Seriale i Dokument też są kanałami "promocyjnymi" czyli niegwarantowanymi, a jakoś między pakietami C+ Select i Prestige są znaczące różnice cenowe ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TimesSquare napisał:

 

Słucham? Usługą gratisową? O ile się nie mylę to płacę abonament (i to nie mały) i w ofercie jak byk jest napisane, że w ramach abonamentu mam dostęp do usługi internetowej nc+go. Oferują usługę? Oferują. Biorą za to pieniądze? Biorą. A więc ich psim obowiązkiem jest dostarczenie jak najlepszej jakości, aby klient był zadowolony. A to, co widzimy, to jest zwykły pic na wodę i robienie z nas dojnych krów.

Mogą ją nawet dziś wyłączyć bez konsekwencji. Usługa pomimo udostępniania jest niegwarantowana. Podobnie jak część kanałów. Zalecam zapoznanie się z regulaminem który zaakceptowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TimesSquare napisał:

 

Słucham? Usługą gratisową? O ile się nie mylę to płacę abonament (i to nie mały) i w ofercie jak byk jest napisane, że w ramach abonamentu mam dostęp do usługi internetowej nc+go. Oferują usługę? Oferują. Biorą za to pieniądze? Biorą. A więc ich psim obowiązkiem jest dostarczenie jak najlepszej jakości, aby klient był zadowolony. A to, co widzimy, to jest zwykły pic na wodę i robienie z nas dojnych krów.

To dzwoń do BOK i tam wylewaj żale. Zabiją cię śmiechem, jak usłyszą, że chodzi o nc+GO.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, g0nz0s napisał:

Mogą ją nawet dziś wyłączyć bez konsekwencji. Usługa pomimo udostępniania jest niegwarantowana. Podobnie jak część kanałów. Zalecam zapoznanie się z regulaminem który zaakceptowałeś.

 

Ale co mnie interesuje, czy usługa jest gwarantowana czy nie? Co to ma do rzeczy? Jest OFEROWANA klientom na dzień 17 września i ma hulać, śmigać i spełniać zadanie, do której została stworzona!

 

@śmiechu warte od tego jest forum, aby dyskutować, chwalić i wylewać żale. Poza tym, nie jest tajemnicą, że jest ono przeglądane nie tylko przez konsumentów platform cyfrowych.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot mówimy o platfomie CANAL+ (nc+), tutaj nie ma opcji Select czy Prestige, tam warunki są inne ustalane z dostawcą treści.

 

Musisz pamiętać że w polskim handlu nadal wiele firm może sprzedawać usługi na warunkach promocyjnych, których wycofanie nie wymaga zgody abonenta. Zarówno CP, UPC, Orange jak i inni stosują te zapisy.

 

@TimesSquare zgodnie z regulaminem kanały i opcje dodatkowe świadczone promocyjnie nie wymagają zgody abonenta w przypadku wycofania. Polecam jeszcze raz przeczytać regulamin który zaakceptowałeś podpisując/przedłużając umowę.

 

Taka sytuacja zdarzyła się CP i ipli gdzie wyłączyli Ekstraklasę w CP GO bo mogli, nie gwarantują tego a świadczą promocyjnie.

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare Pamiętaj, jak wyłączą np. AXN, AXN Black, AXN White, AXN Spin, Boomerang, C+ Seriale, C+ Dokument, Cartoon Network, C Beebies, CBS Europa, C+I, Da Vinci, Disney, Disney Junior, Disney XD, Fightklub, Lifetime, Motowizję, MTV Music, MTV Rocks, Polsat, Polsat Cafe, Polsat Play, Poslat Music, Polsat News, Polsat News 2 i 10 innych kanałów to jest zakaz narzekania na forum. To jest darmowe, promocyjne, niegwarantowane, ciesz się, że masz... :D.

 

@g0nz0s ja polecam sobie przeczytać np: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statystyki/uokik-nalozyl-kare-dla-upc-za-klauzule-niedozwolone

C+ Select/Prestige to odpowiednik C+ 6 i C+ 8, które mają różne ceny. A Canal+ Sport 3 i 4 są w CP GO ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, g0nz0s napisał:

zgodnie z regulaminem kanały i opcje dodatkowe świadczone promocyjnie nie wymagają zgody abonenta w przypadku wycofania. Polecam jeszcze raz przeczytać regulamin który zaakceptowałeś podpisując/przedłużając umowę.

 

Jeszcze raz cie pytam. Co to ma do oferowanej jakości usługi nc+ go? Niech wycofują nawet jutro. Nie było żadnego komunikatu i na dzisiaj usługa jest oferowana, a więc powinna działać ja należy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, odpowiednie organy dążą do ukrócenia tego ale póki co wszystko co świadczone promocyjne nie musi działać.

 

@TimesSquare usługa jest udostępniana promocyjnie. Nikt Ci jej nie gwarantuje jej działania a szczególnie jakości. Przykład: klientowi udostępnia się 744h nc+go świadczonych na warunkach promocyjnych.

 

@bugmenot dotyczy to jedynie UPC, do momentu aż regulator wyda oświadczenie w sprawie nc+, tej platformy to nie dotyczy, nikt ich nie zobowiązał. C+ jest w CPgo/ipla ale znika od czasu do czasu, jak chca dodac to dodaja a za jakis czas usuwaja i tak w kolko wystarczy przeczytac odpowiedz na reklamacje w sasiedniej platformie.

Edytowane przez g0nz0s
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bugmenot napisał:

Od kiedy to jest darmowe? To jest składnik pakietu, jak kanały telewizyjne...

W najniższych pakietach opcja 100 godzin kosztuje 4,99 zł.

Bzdura. W najniższych opcjach jest również za free, a 5 zł kosztują dodatkowe godziny. Przestań więc po raz kolejny bredzić, naginając fakty. Nie ma ani jedno pakietu w NC+, w którym nie ma za darmoszkę NC+GO.

Edytowane przez glaca
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
10 godzin temu, g0nz0s napisał:

Nie do końca, za usługę nie jest pobierana opłata gdyż jest świadczona promocyjnie. Wyjątkiem jest pakiet godzin ale też jest to opłata za zwiększenie ilości godzin a nie za usługę.

 

Player+ jest usługą płatną, gwarantowaną. myCANAL też. nc+ go nie.

 

myCANAL usługą gwarantowaną? W kartach to wyczytałeś czy w horoskopie? Jak usługa, której nie ma może być gwarantowana? myCANAL jest usługą, ale na chwilę obecną usługą planowaną.

 

Poza tym, wskaż mi punkt w Szczegółowe Warunki świadczenia usług nc+ GO i nc+go TV, który wskazuje, że jest to usługa nadawana promocyjnie na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1, bo ja takiego nie widzę. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ tłumaczyło się w ten sposób :

Wyjaśniam, że w zakresie przyznania wnioskowanej rekompensaty informuję, że zgodnie z Regulaminem świadczenia usług z dnia 22.12.2014 r., Abonentowi przysługuje odszkodowanie za Awarię trwająca nieprzerwanie dłużej niż 24 godziny lub dłużej niż łącznie 24 godziny w miesiącu kalendarzowym, pod warunkiem zgłoszenia przez Abonenta reklamacji w tym zakresie. Wysokość odszkodowania stanowi kwotę 1/30opłat miesięcznych za usługi dotknięte Awarią, z których Abonent korzystał, za każde kolejne rozpoczęte 24 godziny Awarii.

Jednakże informuję, że usługa nc+go  świadczona jest w Pana ofercie za 0 zł. Tym samym nie podlega ona korekcie.

W związku z powyższym z przykrością stwierdzam, że brak mi podstaw do uznania Pana reklamacji.

 

Zlodzieje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, glaca napisał:

Bzdura. W najniższych opcjach jest również za free, a 5 zł kosztują dodatkowe godziny. Przestań więc po raz kolejny bredzić, naginając fakty. Nie ma ani jedno pakietu w NC+, w którym nie ma za darmoszkę NC+GO.

Naucz się czytać ze zrozumieniem bo sam kolejny raz bredzisz.

Za darmo są 3 godziny. 100 godzin kosztuje 5 zł tak jak napisałem. Jak rozumiem to są godziny niegwarantowane? ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie rozumiem o co jest to bicie piany przez niektórych. Prześcigacie się we wzajemnych oskarżeniach czy usługa jest gwarantowana, czy jest płatna dodatkowo czy nie, co to ma do rzeczy w ogóle?

Usługa jest oferowana i powinna działać. To, że operator stosuje tani chwyt z "dostępem promocyjnym" wykorzystując lukę prawną jest karygodne i nie wiem dlaczego część z Was próbuje to wszystko jakoś usprawiedliwiać, atakując ludzi którzy wyrażają swoje zdanie o fatalnym działaniu usługi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+GO wysypało sie w momencie, gdy korzysta z niego więcej niż 10 osób jednocześnie. No kto by pomyślał ? Kilka razy musiałem z tego skorzystać przy LM i za każdym razem było to samo, mecz się zaczyna, zaczyna się ścinać.

Pierwszy lepszy piracki stream z darmowych stronek w necie jest bardziej pewną opcją w przypadku, gdy chcesz oglądnąć w spokoju mecz. 

I dajcie spokój z tłumaczeniem, że dostajemy to za darmo, więc generalnie powinniśmy cieszyć się, że w ogóle platforma dała nam to. Ja wiem, że oni już dawno to olali i nie ma co oczekiwać  cudów ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moze troszkę inny temat.Czy jest jakaś możliwość aby aplikacje nc+go pobrać na Xbox one s? 

 

Bo na wchodząc przez konsole na aplikację to jej nie wyszukuje natomiast przez przeglądarkę znajduje daje pobierz i niby pisze że mam tą aplikację (nigdzie jej nie widzę) chyba że już będzie działało normalnie przez przeglądarkę?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Fugaci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...