Jump to content
kingofsouth

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

37 minut temu, Ramzesthemaster napisał:

....nadal nie wiem dlaczego nie mam dźwięku.

Nie ma być dźwięku oraz obrazu. Jeśli coś z tego jest, to tylko i wyłącznie jest to anomalia.  Nie drąż , bo to nie ma sensu ;)

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Nie ma być dźwięku oraz obrazu. Jeśli coś z tego jest, to tylko i wyłącznie jest to anomalia.  Nie drąż , bo to nie ma sensu ;)

Czyli co, w przeglądarce internetowej na telewizorze nc+ go nie powinno w ogóle działać? 

1 minutę temu, Ramzesthemaster napisał:

.... w przeglądarce internetowej na telewizorze nc+ go nie powinno w ogóle działać? 

No nareszcie zrozumiałeś :jupi: 

To nie jest aplikacja na Smart TV. Zapamiętaj to sobie.

8 minut temu, kingofsouth napisał:

No nareszcie zrozumiałeś :jupi: 

To nie jest aplikacja na Smart TV. Zapamiętaj to sobie.

Z dumy nie pęknij.

Aplikacji to używam w smartfonie.
Na laptopie odtwarzam NC+ go z przeglądarki. Nie wiedziałem jedynie dlaczego tego samego nie można zrobić na tv, wszak przeglądarka to przeglądarka.

No i u mnie to działa. Tylko dźwięku nie ma.

Posted (edited)
4 minuty temu, Ramzesthemaster napisał:

No i u mnie to działa. Tylko dźwięku nie ma.

Działa,  bo to zwykły błąd w oprogramowaniu aplikacji. Dźwięk nie ma prawa działać.

Przeglądarka laptopa to nie to samo co przeglądarka Smart TV.

Edited by kingofsouth
  • Thanks 1

55 minut temu, Ramzesthemaster napisał:

Czyli co, w przeglądarce internetowej na telewizorze nc+ go nie powinno w ogóle działać? 

Jeśli odpalisz stronę internetową ncplusgo na przeglądarce TV to nie powinien Ci uruchomić się player (nc+ blokuje), tak samo jak zrobisz screen share z tabletu lub smartfona to aplikacja też zablokuje wyświetlanie. Jeśli podłączysz laptop przez HDMI to powinno działać, ale jak zrobisz screen share (Windows 10) po WIFI to też powinno blokować.  

Najnormalniej w świecie nc+ blokuje streamowanie.

• Thanks 1
  • Upvote 1

41 minut temu, nieczęstygość napisał:

Jeśli odpalisz stronę internetową ncplusgo na przeglądarce TV to nie powinien Ci uruchomić się player (nc+ blokuje), tak samo jak zrobisz screen share z tabletu lub smartfona to aplikacja też zablokuje wyświetlanie. Jeśli podłączysz laptop przez HDMI to powinno działać, ale jak zrobisz screen share (Windows 10) po WIFI to też powinno blokować.  

Najnormalniej w świecie nc+ blokuje streamowanie.

Dzięki panowie za wyjaśnienia. Tak myślałem, że jakieś blokady mają.
Niemniej, dość dziwne, że w ogóle się włącza. Wracam na początku września do chaty to jeszcze raz włączę i zobaczymy co dalej.
Na tv przez laptop->HDMI-tv na pewno działa, bo jeśli są dwa ciekawe mecze to przynoszę do pokoju drugi tv i podłączam pod niego lapka.

Jeśli chodzi o mecze to Canal+ Spot Online działa przez miracasta. Odpalasz na telefonie apkę i udostępniasz ekran na TV przez wifi. Działa bez zarzutu. Z tego co kojarzę nc+ go ma na to blokadę.

5 godzin temu, Tomo21 napisał:

Jeśli chodzi o mecze to Canal+ Spot Online działa przez miracasta.

Racja, tyle że jakość takiego meczu przesłanego na TV 55-65 cali pozostawia wiele do życzenia.  :/

Witam czy działa Wam cały czas Polsat Sport Premium na w aplikacji nc+go ?

Bo mi tak czy jest szansa że nie zablokują mi tego w czasie transmisji ligi mistrzów ?

Ma ktoś podobnie ?

Mi w aplikacji nc+go PSP cały czas działa i pewnie w trakcie ligi mistrzów też tak będzie.

Ile macie godzin w nc+go ? Jeśli teoretycznie powinno być 3godziny miesięcznie to czy faktycznie po tych trzech godzinach zablokują dostęp do nc+go ??

Ps: nie moge się zarejestrować na canal+sport online, wyskakuje napis że nie jestem abonentem nc+ , jakieś pomysły??

NC+ Go można zarejstrowac max 4 urządzenia a jednocześnie na dwóch można coś oglądać, jak ta sprawa ma sie do canal+sport online ??tzn ile urządzeń i na ilu naraz można oglądać ?

Najprościej zadzwonić na infolinię i się zapytać.

Hej, korzystając z transmisji danych w telefonie ile mniej więcej MB czy GB może w ciągu godziny pobrać aplikacja nc+ go włączając po prostu kanał TV na żywo? 

Przyjmując bitrate dla HD na poziomie 5Mb/s, w ciągu minuty mamy 5Mb x 60s = 300Mb/s czyli 37,5MB/s. Także w ciągu godziny wychodzi 37,5MB x 60min = 2,2GB.

Przez godzinę ogladania w 288p na małym tablecie, pobrał mi 272mb ..

4 godziny temu, NobelM napisał:

Przyjmując bitrate dla HD na poziomie 5Mb/s, w ciągu minuty mamy 5Mb x 60s = 300Mb/s czyli 37,5MB/s. Także w ciągu godziny wychodzi 37,5MB x 60min = 2,2GB.

Taki bitrate to co najwyżej na C+ Sport w opcji 1080p. Natomiast reszta kanałow ma 2 Mbps w 720p, poniżej 1 mega w 540p, a jest jeszcze 352p i 288p o którym wyżej wspomniał @ircios.

ncpls.jpg

Dokładnie, wszystko zależy od tego, z jakim bitrate (jakością) oglądamy. Podałem przykład dla 5Mb/s (to powinno w przybliżeniu pasować do rozdzielczości 1080p-1 w nc+go). Dla innych rozdzielczości/bitrate można sobie przeliczyć/podzielić.