Jump to content
Guest kingofsouth

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

Jak zgłaszałeś? Przez nc+GO/moje konto/temat zgłoszenia/problem techniczny? Zgłaszam w ten sposób brak możliwości wyboru rozdzielczości w wersji na komputer i pupa blada.

Tak, właśnie w ten sposób zgłaszałem. Miałem też kontakt mailowy z supportem do czasu załatwienia sprawy.

Witam od pewnego czasu nie wiem czemu nagle przestała mi funkcjonować usługa ncplus go ale multiroom chodzi 

Dekoder główny to Główny 4K ULTRABOX a dodatkowy (multiroom) WiFi Box+ SAGEMCOM DSIW74. NCplus go chodzi na smartphonie oraz komputerze ale mnie to za bardzo nie interesuje najważniejszy jest dla mnie telewizor.

Doradca z infolinii po instrukcjach jakie mi dawał okazał się bezradny bo nic nie pomogło mówił iż to wina sprzętu (absurd dwa na raz w jednej chwili miały się zepsuć) bądź dostawcy. Dostawca internetu to orange mam funbox 2 Neostradę mam 80MB w opcjach routera pokazuje iż widzi dekoder ncplus

sie.png

Pozycja telewizja jest niedostępna bo to nie telewizja przez Orange a satelitarna ncplus tv.

Siec nie jest dla niego ograniczona.  Z resztą Orange twierdzi iż nie może to być wina internetu.  A po środku jestem ja klient. Jak włączam ncplus go na jednym z  dwóch dekoderów wybieram dowolną pozycję z ncplus go internet(ncplus go dekoder działa ale wybór pozycji jest tam komiczny) film premiery, 4k , canal+, dzieci itp  dowolnie  dekoder "myśli"  aż wyskakuje coś takiego.

large?v=1.0&px=999

Proszę o jak najszybszą pomoc.

Edited by domek84
Literówki oraz doprecyzowanie.

Może coś z DNS-ami pogrzebali. Korzystasz z ustawień automatycznych czy ręcznych ?

Czy istnieje już sposób na uruchomienie NCGO+ na samsungach? Tam nie mam androida TV i własnie to troszke boli bo brakuje mi w tym TV NCGO+ i Polsat Go ;/

Nie masz czego żałować. Menu większości telewizorów na Android TV działa w żółwim tempie.

Jeśli chodzi o pytanie, to nie ma. 

• Confused 1

Na przystawkach nie ma problemu z Android TV.

Nie ma możliwości odpalenia nc+GO na Samsung Smart TV.

Polecam zakup przystawki np. Xiaomi Mi Box S. 

A na ilu urządzeniach można odbierać NC+GO? Bo niby piszą ze na 2 ale chciałbym by też moi rodzice w domu mogli oglądać. Dlatego boje sie ze mni zablokuja jak beda np w tej samej chwili leciało z 3 urządzen..

Guest kingofsouth
Godzinę temu, Azazell napisał:

A na ilu urządzeniach można odbierać NC+GO? Bo niby piszą ze na 2........

Na dwóch urządzeniach. 

Tak jak kolega @irci0s powtórzył już po napisanej odpowiedzi.Tak na dwóch,a mozna zarejestrować 4urzadzenia i dokonać 2zmian w miesiacu😂

Edited by hubson
  • Sad 1

Nie powtórzył, tylko sprecyzował, a Ty jeszcze bardziej doprecyzowałeś(pospamowałeś)😂

• Confused 1
  • Sad 1

W dniu 21.07.2019 o 01:43, domek84 napisał:

Witam od pewnego czasu nie wiem czemu nagle przestała mi funkcjonować usługa ncplus go ale multiroom chodzi 

Dekoder główny to Główny 4K ULTRABOX a dodatkowy (multiroom) WiFi Box+ SAGEMCOM DSIW74. NCplus go chodzi na smartphonie oraz komputerze ale mnie to za bardzo nie interesuje najważniejszy jest dla mnie telewizor.

Doradca z infolinii po instrukcjach jakie mi dawał okazał się bezradny bo nic nie pomogło mówił iż to wina sprzętu (absurd dwa na raz w jednej chwili miały się zepsuć) bądź dostawcy. Dostawca internetu to orange mam funbox 2 Neostradę mam 80MB w opcjach routera pokazuje iż widzi dekoder ncplus

sie.png

Pozycja telewizja jest niedostępna bo to nie telewizja przez Orange a satelitarna ncplus tv.

Siec nie jest dla niego ograniczona.  Z resztą Orange twierdzi iż nie może to być wina internetu.  A po środku jestem ja klient. Jak włączam ncplus go na jednym z  dwóch dekoderów wybieram dowolną pozycję z ncplus go internet(ncplus go dekoder działa ale wybór pozycji jest tam komiczny) film premiery, 4k , canal+, dzieci itp  dowolnie  dekoder "myśli"  aż wyskakuje coś takiego.

large?v=1.0&px=999

Proszę o jak najszybszą pomoc.

Miałem podobny problem po zmianie router'a na Livebox'a 2.0. Jeżeli dobrze pamiętam to przyczyną był protokół IP v6, z którym dekoder sobie nie radził.

Musisz zalogować się do panelu administracyjnego router'a i przestawić go na IP v4.

Comfort+  dopełnienie  do Extra+, kanał "AMC jest niedostępny w twoim abonamencie." Coś zmienili, czy to normalne?

Mam pytanie czy u was w aplikacji nc+go na telefonie działa kanał canal+now bo  u mnie pisze że muszę kupić kanał, a posiadam cały pakiet canal+ ?

1 minutę temu, ircios napisał:

U mnie działa. Cały pakiet C+. Bez 4k😁

Na dekoderze kanał działa a na telefonie pisze że muszę wykupić więc spróbuje do nich zadzwonić lub napisać

Poszukuję pomocy.

Na urządzeniach mobilnych wszystko śmiga elegancko. Kupiłem nowy telewizor Samsung 50NU7462. Włączyłem w tv przez przeglądarkę nc+ go i wszystko fajnie ale dźwięku nie ma. Nigdzie nie jest sprzęt wyciszony. Czy to jakaś ,,autoblokada", aby nie oglądać poprzez przeglądarki na telewizorach(wszak nie jest to urządzenie mobilne) czy u Was normalnie odbiera dźwięk?
Szczerze to miałem nadzieję zainstalować na tv apkę nc+gp 🤣

• Confused 1

Guest kingofsouth

Aplikacja nie jest stworzona na Smart TV

Smartfon, laptop, komputer, tablet ale nie telewizor. Co ty o tym nie wiedziałeś? 

Zejdź na ziemię ;)

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Aplikacja nie jest stworzona na Smart TV

Smartfon, laptop, komputer, tablet ale nie telewizor. Co ty o tym nie wiedziałeś? 

Zejdź na ziemię ;)

Wiedziałem.
Ale nadal nie wiem dlaczego nie mam dźwięku.