Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Po aktualizacji Androida 8 do 9 na moim tablecie aplikacja "nc+go tablet" przestała mi działać. Zrobiłem zgłoszenie techniczne do supportu i jeszcze tego samego dnia wyszła aktualizacja (pierwsza od około jednego roku!) i appka zaczęła działać.

Edytowane przez piotrec83
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od pewnego czasu nie wiem czemu nagle przestała mi funkcjonować usługa ncplus go ale multiroom chodzi 

Dekoder główny to Główny 4K ULTRABOX a dodatkowy (multiroom) WiFi Box+ SAGEMCOM DSIW74. NCplus go chodzi na smartphonie oraz komputerze ale mnie to za bardzo nie interesuje najważniejszy jest dla mnie telewizor.

Doradca z infolinii po instrukcjach jakie mi dawał okazał się bezradny bo nic nie pomogło mówił iż to wina sprzętu (absurd dwa na raz w jednej chwili miały się zepsuć) bądź dostawcy. Dostawca internetu to orange mam funbox 2 Neostradę mam 80MB w opcjach routera pokazuje iż widzi dekoder ncplus

sie.png

Pozycja telewizja jest niedostępna bo to nie telewizja przez Orange a satelitarna ncplus tv.

Siec nie jest dla niego ograniczona.  Z resztą Orange twierdzi iż nie może to być wina internetu.  A po środku jestem ja klient. Jak włączam ncplus go na jednym z  dwóch dekoderów wybieram dowolną pozycję z ncplus go internet(ncplus go dekoder działa ale wybór pozycji jest tam komiczny) film premiery, 4k , canal+, dzieci itp  dowolnie  dekoder "myśli"  aż wyskakuje coś takiego.

large?v=1.0&px=999

 

Proszę o jak najszybszą pomoc.

Edytowane przez domek84
Literówki oraz doprecyzowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Na przystawkach nie ma problemu z Android TV.

Nie ma możliwości odpalenia nc+GO na Samsung Smart TV.

Polecam zakup przystawki np. Xiaomi Mi Box S. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...