Jump to content
kingofsouth

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

W dniu 19.02.2019 o 22:18, umek napisał:

Pewnie,dlatego są tacy którym dziś nie działa.No cóż.Polak to jednak stan umysłu.

A Ty niby kim jesteś? Znalazł się skubany światowiec co mieszka w UK i myśli, że jest kimś lepszym, dla mnie jesteś zwykłym Januszem z takimi komentarzami. Obyś tu nie wracał nie potrzeba nam tu takich.

• Haha 1

Posted (edited)

Tak działa. 5 minut temu miałem to samo. Już jest ok.

Edited by ircios

Witam was i pytam działa wam canal plus na Pc , bo mi jak wejde w teraz w tv , to obraz stoi , musze dać inny kanał, potem ten i dopiero , za 2,3 razem zatrybia też tak macie?

Napisałem już do nich, czekam na info w tej sprawie.

Witam,

Od ostatniego tygodnia probuje podlaczyc NC+ GO w Chicago przez VPNy (pureVPN, Nordic VPN, hidymyass) ale niestety za kazdym razem NC+ GO portal blokuje dostep z komunikatem ANONIMOWY VPN code-202.

Juz nawet probowalem z dedykowanego IP z Niemiec ale tez pokazuje ten sam problem. Czy komus sie udalo podlaczyc NC+ GO w USA?

Wiem ze na terenie Unii Europejskiej niepowinno byc problemu ale chyba czesc VPN jest poblokowana.

Wszelka pomoc mile widziana.

Dziekuje

Może serwery im nie wyrabiają i wolą dać niższą jakość niż ma paść, raz na jakiś czas ten ich bubel lubi się wywalić przy okazji meczów LM.

Działa wam ncplus go na smartfonie, u mnie pisze że chwilowo brak możliwości zalogowania. 

Wczoraj moj tablet Huawei Media Tab M5 LTE dostał aktualizację do Androida 9. Niestety, od tego czasu nie działa aplikacja NC + GO. Dzwoniłam na infolinię. Problem jest im znany. Postarają się godzinie usunąć w miarę szybkim terminie. Tak więc uważajcie. Bo możecie się zdziwić, po aktualizacji systemu, że coś nie działa.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)

Mam dokładnie to samo co Ty PWojciechowska. Z tymże nie pamietam dokłądnie kiedy przestał działać, ale było to kilka tygodnie temu. Mam identycznego tableta z tymże wersje Wi-fi (bez LTE). Przed aktualizacją wszystko chodziło cacy, teraz nc+go się odpala, wszystkie funkcje niby działają, ale przy próbie odpaleniu jakiegokolwiek streamu, ekran mruga i aplikacja się zamyka. 

Nie chcę Ciebie straszyć, ale w procesie poszukiwania rozwiązania, znalazłem stary wątek na forum nc+, które już zostało prawie całkowicie wykastrowane i zamurowane dla użytkowników, no i tam temat o nie działających stremach w nc+go z identycznymi objawami, pojawił się już w połowie zeszłego roku i od tamtego momentu widnieją wpisy administratorów, że pracują nad problemem :) A ponieważ czytałem regularnie tamto forum to wiem co to znaczy: pracujemy nad tym. To znaczy, że nie ma zbyt dużych szans na rychłe załatwienie sprawy niestety. Ale jeśli ktoś wie czy i jak się da to naprawić to również proszę o info.  

Dodam, że mam też smartfona OnePlus 5 z androidem 9 i tam wszystko działa. Więc może to kwestia poziomu poprawek co rodzi pytanie, czy Huawei zacznie działać, czy na Oneplusie przestanie :) Niestety poziom poprawek na Oneplus to 01.2019 a na Oneplus to 03.2019 - na logikę ... cichosza :)

Edited by Ator
  • Like 1

Dziękuję za odpowiedź. Kiedyś brałam udział w dyskusji na forum NC+. Ale teraz ani nie działa z poziomu Tapatalka, ani nie mogę znaleźć odnośnika na stronie NC+. Mam też telefon Samsunga z Adroidem Pie, ale na razie nie mogę sprawdzić czy działa, bo już nam 4 urządzenia i jedna zmianę w tym miesiącu za sobą. Wiem jak działa Nc+. Prosiłam o uruchomienie oferty Mezzo w NC+Go , to najpierw była mowa o 2vgodzinach, potem 24 godziny, a potem 48 godzin. Do tej pory nie działa, a minęło że 3 tygodnie. Dzwoniłam i mówił konsultant, że znają problem, z androidem 9, ale pewnie im się nie spieszy. Grunt, że kasa co miesiąc wpływa i to nie mała. Kto by się przejmował abonentem i ich problemami.

Niestety tak nc+ podchodzi, a jak przychodzi co do czego i klient np próbuje dochodzić swojej racji poprzez reklamację to powołują się na to, że ta usługa jest niegwarantowana - zresztą jak większość ich oferty. Mozna więc powiedzieć, że formalnie rzecz biorąc nc+go nie jest pełnoprawnym produktem, a jedynie pełni funkcję marketingową. 

• Confused 1

I znowu jest kaszana. Akurat w trakcie meczu, niech oni coś z tym zrobią bo to woła o pomstę do nieba.

Posted (edited)

Jak wyglada korzystanie z nc+go na smart tv? Pierwszy raz odpalilem i raz, że mega dlugo strone ladowalo, a jak odpalilem już jakis kanal, to od razu po paru sekundach zacinalo obraz jakby łącze nie wyrabiało (a to raczej niemożliwe, bo mam światłowód).  Jak to wygląda u was, mieliście podobny problem? Telewizor lg oled55b8pla

Edited by sieko_94

Jeśli odpaliłeś teraz to trafiłeś na typowe przeciążenie tej usługi w momencie kiedy są jakieś popularniejsze mecze ;).

Godzinę temu, sieko_94 napisał:

Jak wyglada korzystanie z nc+go na smart tv? Pierwszy raz odpalilem i raz, że mega dlugo strone ladowalo, a jak odpalilem już jakis kanal, to od razu po paru sekundach zacinalo obraz jakby łącze nie wyrabiało (a to raczej niemożliwe, bo mam światłowód).  Jak to wygląda u was, mieliście podobny problem? Telewizor lg oled55b8pla

Dziwne, że wgl udało Ci się odpalić... Przecież nc+ blokuje. 

Godzinę temu, sieko_94 napisał:

Jak wyglada korzystanie z nc+go na smart tv? Pierwszy raz odpalilem i raz, że mega dlugo strone ladowalo,

Nie wygląda, bo to nie powinno ci działać.  :D