Jump to content
kingofsouth

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

Można i tak heh Aczkolwiek dla mnie nc +go to i tak drugi mecz wrzucony na tablet lub komputer.

To tylko w Polsce możliwe żeby oglądać na TV i tablecie...nie myślicie że to usługa dla tych w pracy czy poza domem generalnie...

Ale co to za różnica ? Każdy płaci to ogląda kiedy chce i jak chce . 

Pewnie,dlatego są tacy którym dziś nie działa.No cóż.Polak to jednak stan umysłu.

7 minut temu, umek napisał:

Pewnie,dlatego są tacy którym dziś nie działa.No cóż.Polak to jednak stan umysłu.

No tak bo mam pytać się innych czy im działa, w jakim ty świecie żyjesz ? Mniej pretensje do nich , że serwery nie wyrabiają. 

• Sad 1

21 minut temu, mad85 napisał:

Ale tak zawsze było z LM, więc z automatu się wcześniej włącza :)

No chyba nie prawdę głosisz. Całą rundę grupową oglądałem na telefonie i nie było problemów z nc+go a włączałem zaraz przed lub zaraz po pierwszym gwizdku.

Grupowa to ok, problemy zaczynały się zawsze od 1/8 a czym dalej tym gorzej.

Niestety ale nc+ to zwyczajny syf.9 dni do końca umowy:-D

Pół roku już mi to nie działa,dziś włączylem na Macbooku i usługa leży totalnie.

• Upvote 1

9 minut temu, mad85 napisał:

Grupowa to ok, problemy zaczynały się zawsze od 1/8 a czym dalej tym gorzej.

Potwierdzam, wiosną 2018 jak były szlagiery LM, to też często aplikacja padała na kilkanaście-kilkadziesiąt minut... :D

Macie odpowiedź dlaczego wczoraj nie działało. Za fanpagem nc+:

Szanowni Abonenci,

w trakcie wczorajszych transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA systemy informatyczne nc+ zostały zaatakowane przez hakerów atakiem DDoS.

To spowodowało, że wielu z Państwa nie mogło zobaczyć wczorajszych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA za pośrednictwem usługi nc+ GO, zalogować się do serwisu moje nc+ oraz zamówić dostęp do kanałów i serwisów pay-per-view Polsat Sport Premium. W konsekwencji przeprowadzonego ataku, wydłużeniu uległ również czas oczekiwania na połączenie z infolinią nc+.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że podjęliśmy wszystkie możliwe działania, które mają zapewnić prawidłowe funkcjonowanie usług zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości.

Platforma nc+

• Haha 1

25 minut temu, roberttosat napisał:

Za fanpagem nc+:

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że podjęliśmy wszystkie możliwe działania, które mają zapewnić prawidłowe funkcjonowanie usług zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości.

Platforma nc+

Już działa prawidłowo, bo zablokowali PSP.  Dobra robota. ;)

Dobrze, że człowiek ma Iple.

Edited by kingofsouth
  • Confused 2

Podejrzewam, że nie ma to związku. Po prostu przeładowali uprawnienia zgodnie z umowami i się skończyły darmowe PSP ;-)

W dniu 20.02.2019 o 15:35, roberttosat napisał:

Macie odpowiedź dlaczego wczoraj nie działało. Za fanpagem nc+:

Szanowni Abonenci,

w trakcie wczorajszych transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA systemy informatyczne nc+ zostały zaatakowane przez hakerów atakiem DDoS.

To spowodowało, że wielu z Państwa nie mogło zobaczyć wczorajszych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA za pośrednictwem usługi nc+ GO, zalogować się do serwisu moje nc+ oraz zamówić dostęp do kanałów i serwisów pay-per-view Polsat Sport Premium. W konsekwencji przeprowadzonego ataku, wydłużeniu uległ również czas oczekiwania na połączenie z infolinią nc+.

Platforma nc+

Często mają te ataki hakerskie jak są grane hity Ligi Mistrzów wiosną, szczególnie we wtorki... 😛

Jeszcze ostatnio zwróciłem uwagę, że na aplikacji przy opisach filmów jest ich ocena na Filmweb. Niestety widziałem przypadki, gdzie ocena się nie zgadza z rzeczywistością. :D

89625650393166297728.png

69246873136964999154.png

• Upvote 1

Mogę się mylić ale wydaje mi się, że ocena filmu jest z momentu dodania filmu do nc+go więc potem może si zmienić.

Posted (edited)

Na jaki email pisać w sprawach technicznych? Próbuję przez zakładkę wiadomości, ale niewiem czy to działa. Nie ma żadnego potwierdzenia wysłania.

Edited by JoeDirt

5 minut temu, JoeDirt napisał:

Na jaki email pisać w sprawach technicznych?

Tutaj sprawdź. Zadziała na pewno

Spoiler

2019-03-06-192407.jpg

witam!

próbuję odtworzyć film w nc+ go za pomocą chroma:

https://ncplusgo.pl/Collection/Asset?codename=38-swiadkow-5

i pojawia się bląd

ncgo.jpg

za pomocą IE, bląd

ncgo1.jpg

w iphone 7:

Wystapil blad (-829)

Każdy inny film odtwarza się bez problemu, na każdym z powyższych urządzeń. Kiedyś miałem podobny problem z innym filmem to BOK twierdził, że wina leży po mojej stronie. Ktoś mógłby sprawdzić u siebie czy działa?

jakieś propozycję skąd taki problem?

pozdrawiam

MJ

U mnie na telefonie tez problem. Pokazuje "nieznany błąd 123". Inne filmy z tej kategorii działają. Na kompie dopiero w w.niedziele wieczorem będę mógł sprawdzić.