Jump to content
Guest kingofsouth

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

Dla obecnych abonentów nie przedłużajacych umowę NG 10 zł. Fox 20 zł  😂😂 😂

Panowie, czy wam też serwisy National Geographic Play i Fox Play raz pojawiają się, żeby potem nagle zniknąć? Nie mogę sprawdzić w tej chwili dekodera, ale w nc+ GO to się dzieje od chwili ich uruchomienia. Choroba wieku dziecięcego czy co?

Guest kingofsouth

Ktoś z was ma podobny problem? Wylogowuje mnie i muszę dodawać urządzenie.

2018-10-21-185040.jpg

Używa ktoś z was Google Chrome do nc+ GO?

edit:

Jak wyłączyć automatyczną aktualizację Chrome?

Edited by kingofsouth

14 godzin temu, kingofsouth napisał:

Ktoś z was ma podobny problem? Wylogowuje mnie i muszę dodawać urządzenie.

Używa ktoś z was Google Chrome do nc+ GO?

edit:

Jak wyłączyć automatyczną aktualizację Chrome?

Zmień przeglądarkę:

"Jeśli używasz przeglądarki Google Chrome: zalecamy skorzystanie z innej przeglądarki. Google Chrome nie wspiera wtyczki Microsoft Silverlight, która odpowiada za wyswietlanie treści w nc+ GO"

Guest kingofsouth

Używam FF i to z ta przegladarka mam problem i dlatego chce zmienić na Chrome.

Tak na marginesie to na Chrome działa NC+GO.

Poczytaj sobie ten dział.

Czasem działa czasem, nie. Nie jest to przeglądarka dedykowana do tej usługi jak pisałem wyżej. W związku z tym możesz mieć często problemy z odpaleniem lub rwaniem transmisji. Skoro zadajesz pytania o problemy z Chrome to sam widzisz że to nie działa w 100% poprawnie.

U mnie na Firefoxie śmiga bez zarzutu.

Edited by bobo235

Guest kingofsouth

Mam problem z FF nie z Chrome, bo tej przeglądarki  jeszcze nie używałem.

Pytam się jak się sprawuje i jak wyłączyć automatyczna aktualizację. 

Edited by kingofsouth

No to Ci piszę że sprawuje się delikatnie mówiąc średnio. Możesz mieć nawet problemy z odpaleniem jakiegokolwiek wideo.

A co do aktualizacji automatycznych to pewnie gdzieś w ustawieniach można je wyłączyć, ale teraz Ci nie pomogę bo siedzę w robocie, a tu nie mam Chrome. Co najwyżej wieczorkiem mogę się odezwać.

@kingofsouth: Automatycznej aktualizacji Chrome nie wyłączysz w opcjach. Co najwyżej możesz spróbować wyłączyć usługi Google Update (gupdate) - wyłączyć, czyli ustawić usługę na Wyłączony/Disable.

Guest kingofsouth

Używasz Chrome?Dobra jest ta przeglądarka do NC+GO? Gdzie mogę wyłączyć usługę Google Update? Nie widzę nic takiego w ustawieniach przeglądarki.

Bez wyłączenia tej funkcji da się używać Chrome?Nie będzie chciało dodawać mi nowego urządzenia przy aktualizacji ?

Chrome'a jako przeglądarki używam sporo, jest ok. Generalnie nie oglądam nc+go na PC, tylko tablety i smartfony, także ciężko mi się w tym temacie wypowiadać. Jak kiedyś testowałem przez chwilę nc+go na przeglądarkach, to najlepiej wypadał zwykły Internet Explorer (ale nie Edge, tylko zwykły IE) - w końcu Silverlight jest od Microsoftu. Na Chrome i FF też działało, nie wiem jak teraz.

Usługę wyłączasz w systemie Windows, a nie w ustawieniach Chrome'a (Panel Sterowania - Narzedzia admistracyjne - Usługi, albo wpisz gdziekolwiek "services. msc" i wyskoczą Ci usługi systemowe, odszukaj "Usługa Google Update", prawym myszy, właściwości i ustaw obie usługi na "Wyłączony", potem restart kompa).

Osobiście nie widzę sensu wyłączania tych aktualizacji, po pierwsze bezpieczeństwo, po drugie nc+go nie powinien traktować przeglądarki po updacie jako nowe urządzenie, ale [beep]a ich tam wie, trzeba przetestować.

U mnie na Firefoksie wszystko lata jak latało, czyli bez problemu. Śmiem twierdzić, że nc+GO wygląda lepiej na FF niż Chrome, gdzie moim zdaniem obraz mniej ostry. Jakiś czas temu wprowadzili  CAPTCHA przy logowaniu i widzę, że z tym masz problem. Może przeinstaluj Liska. Powinny ci się wyświetlać obrazki w celu potwierdzenia parafkami.

selectalltheimages-JPG.jpg

W dniu 2.10.2018 o 12:35, ircios napisał:

Dla obecnych abonentów nie przedłużajacych umowę NG 10 zł. Fox 20 zł  😂😂 😂

Propozycję oferty wysłano mi na e-mail w ostatnich dniach września, zaakceptowałem w pierwszych dniach października. Umowa wejdzie od grudnia. Zapytałem o możliwość dołączenia FOX-a - mogę dobrać - za 20zł. 

Przecież napisałem, że 20. Teraz trochę się zmieniło. Dla predłużających Superpremium, te dwie kolekcje dają za free.

Edited by ircios

Widzę, że napisałeś - tylko po prostu chciałem dobrać tę opcję jako przedłużenie umowy za 0zł - i niestety twierdzili, że nie ma takiej możliwości. 

Guest kingofsouth
12 godzin temu, śmiechu warte napisał:

U mnie na Firefoksie wszystko lata jak latało, czyli bez problemu. Śmiem twierdzić, że nc+GO wygląda lepiej na FF niż Chrome, gdzie moim zdaniem obraz mniej ostry.

Skusiłem się na Chrome. Zobaczymy jak się będzie sprawowała przeglądarka na dłuższą metę. Przy innych usługach streamingowych FF idealnie się mi sprawdza, ale przy NC+GO zaczął ostatnio mi wariować.

Najgorsze w tej naszej usłudze jest to, że mamy tylko dwie zmiany urządzenia w miesiącu. Jak coś się zadzieje i wykorzystamy, to trzeba dzwonić na infolinię. Słabe to rozwiązanie.

Edited by kingofsouth

Guest kingofsouth

Tak już jest od ponad roku.

Sytuacja ta występuje na kanałach Canal+Sport podczas transmisji Premier League. 

Edited by kingofsouth

Jak zawsze, przychodzi LM to oczywiście nc+go nie działa... Ta strona to jeden wielki feler wtedy kiedy jest potrzebna 😡

• Upvote 1

Guest kingofsouth
1 godzinę temu, sieko_94 napisał:

Jak zawsze, przychodzi LM to oczywiście nc+go nie działa... Ta strona to jeden wielki feler wtedy kiedy jest potrzebna 😡

U mnie również działa.

2018-11-06-222359.jpg

Edited by kingofsouth

10 godzin temu, sieko_94 napisał:

U mnie również wszystko działało podczas transmisji LM.