Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak teraz (bo nie używam), ale rok temu była możliwość instalacji i oglądania. Niestety nie jest to prosta sprawa, gdyż trzeba ściągnąć aplikację *.apk, zainstalować, utworzyć skrót.... Sterowanie tylko myszką i klawiaturą zewnętrzną, ponieważ aplikacja napisana jest pod urządzenia mobilne. Wygodne to wszystko nie jest. Od biedy można używać, ale na dłuższą metę można się zagotować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te tv boxy w stylu Xiaomi Mi Box umożliwiają korzystanie z aplikacji nc+go? W sumie mógłby być to rodzaj takiego multiroomu dla ubogich, bo niestety Orange nie umożliwia mi dobrania drugiego dekodera w ramach abonamentu.

Dokładnie jak pisze @shevchenko1987 na Xiaomi Mi Box działa, korzystam aktualnie, jest trochę trudności z tym związanych, ale do obsługi myszką choćby się już przyzwyczaiłem, klawiatura jest niepotrzebna. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mają nie dać?

Bo jednak to trochę inna forma współpracy z konkurencją niż pozostałe kanały. Oby były zarówno 2 stałe jak i te włączane na czas meczów. Byłoby wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Zablokowane są dane audycje ze względu na ograniczenia licencyjne.

Nie wszystko, może być udostępnione przez internet przez NC+.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość usunięcia z listy urządzeń jednego z nich? Niedawno chciałem się zalogować z laptopa przez tę samą przeglądarkę, bo oczywiście strona samodzielnie mnie wylogowała, to nie mogłem bo wyczerpano limit urządzeń oraz ich zamiany. Pomimo że to jest ten sam komputer, ta sama przeglądarka, ten sam adres IP, itd. Czy niestety nc+ GO jest na tyle upośledzone, że nie potrafi takich prostych i podstawowych rzeczy?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu - zaczepki innych Użytkowników forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo przy iPad. Nie resetowany od ponad roku, a nagle okazało się, że to nowe urządzenie. Spróbuj z nimi pogadać i daj znać.

Edytowane przez umek
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...