Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie co jest grane, ze co jakis czas gubi mi urzadzenie na mojej liscie urzadzec z nc+ Go? Loguje sie na lapku w jeden dzien, a na drugi dzien wywala zeby dodac to urzadzenie. Net domowy z routera, IP z DHCP, ale chyba nie ma to znaczenia.

 

I w ogóle po czym nc+ rejestruje urządzenie?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Korzystam z Firefoxa, Chrome , Opery. Tylko na Firefox non stop komunikat dodaj urządzenie. Zauważyłem , że po zmianie IP na zagraniczne też pojawia się komunikat dodaj urządzenie. Firefoxa od dłuższego czasu nie aktualizuję, więc sam nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie podobnie. Korzystam z Firefoxa, Chrome , Opery. Tylko na Firefox non stop komunikat dodaj urządzenie. Zauważyłem , że po zmianie IP na zagraniczne też pojawia się komunikat dodaj urządzenie. Firefoxa od dłuższego czasu nie aktualizuję, więc sam nie wiem o co chodzi.

 

Chodzi o ciasteczka. Jeśli używasz przeglądarki w trybie prywatnym, bądź czyścisz ciasteczka w przeglądarce lub używasz programów typu CCleaner, to będziesz miał takie jaja. Rada, odptaszkować w przeglądarce czyszczenie ciasteczek, podobnie w wspomnianych programach. Resztę, tzn historię, pamięć podręczną itd, spokojnie można wyczyścić.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też miałem problem bo na obu komputerach domowych z Windosem i przeglądarką Firefox wywaliło mi dostęp i musialem ponownie rejestrować urządzenia, a że w tym miesiącu już miałem jedną rejestrację to jeden komputer udało mi się podmienić a drugiego nie bo wyczerpany limit zmian. Zadzwoniłem na infolinię i usunęli mi jedno urządzenie ale wkurza mnie już to, bo to się dzieje częściej niż raz na miesiąc. Nie ma żadnych CC Cleanerów, mam zapisyane ciasteczka w przeglądarce (odznaczone usuwanie ciastek przy wyłączaniu przeglądarki) więc co może byč powodem? Konsultant na infolinii powiedział, że oprócz ciasteczek, także historia nie powinna być usuwana. Jak wy macie ustawione przeglądarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsulat przez usuwanie historii, zapewne myśli o wszystkim, łącznie z ciasteczkami. Spokojnie możesz kasować to co w obrazku. Ciasteczka(cookies) muszą zostać. U mnie, takie czyszczenie bez konsekwencji związanej z dodawaniem nowego urządzenia. Sprawdzone na Firefox i Chrome.

 

image.jpg

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...