Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj moj tablet Huawei Media Tab M5 LTE dostał aktualizację do Androida 9. Niestety, od tego czasu nie działa aplikacja NC + GO. Dzwoniłam na infolinię. Problem jest im znany. Postarają się godzinie usunąć w miarę szybkim terminie. Tak więc uważajcie. Bo możecie się zdziwić, po aktualizacji systemu, że coś nie działa.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo co Ty PWojciechowska. Z tymże nie pamietam dokłądnie kiedy przestał działać, ale było to kilka tygodnie temu. Mam identycznego tableta z tymże wersje Wi-fi (bez LTE). Przed aktualizacją wszystko chodziło cacy, teraz nc+go się odpala, wszystkie funkcje niby działają, ale przy próbie odpaleniu jakiegokolwiek streamu, ekran mruga i aplikacja się zamyka. 

Nie chcę Ciebie straszyć, ale w procesie poszukiwania rozwiązania, znalazłem stary wątek na forum nc+, które już zostało prawie całkowicie wykastrowane i zamurowane dla użytkowników, no i tam temat o nie działających stremach w nc+go z identycznymi objawami, pojawił się już w połowie zeszłego roku i od tamtego momentu widnieją wpisy administratorów, że pracują nad problemem :) A ponieważ czytałem regularnie tamto forum to wiem co to znaczy: pracujemy nad tym. To znaczy, że nie ma zbyt dużych szans na rychłe załatwienie sprawy niestety. Ale jeśli ktoś wie czy i jak się da to naprawić to również proszę o info.  

 

 

Dodam, że mam też smartfona OnePlus 5 z androidem 9 i tam wszystko działa. Więc może to kwestia poziomu poprawek co rodzi pytanie, czy Huawei zacznie działać, czy na Oneplusie przestanie :) Niestety poziom poprawek na Oneplus to 01.2019 a na Oneplus to 03.2019 - na logikę ... cichosza :)

Edytowane przez Ator
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Kiedyś brałam udział w dyskusji na forum NC+. Ale teraz ani nie działa z poziomu Tapatalka, ani nie mogę znaleźć odnośnika na stronie NC+. Mam też telefon Samsunga z Adroidem Pie, ale na razie nie mogę sprawdzić czy działa, bo już nam 4 urządzenia i jedna zmianę w tym miesiącu za sobą. Wiem jak działa Nc+. Prosiłam o uruchomienie oferty Mezzo w NC+Go , to najpierw była mowa o 2vgodzinach, potem 24 godziny, a potem 48 godzin. Do tej pory nie działa, a minęło że 3 tygodnie. Dzwoniłam i mówił konsultant, że znają problem, z androidem 9, ale pewnie im się nie spieszy. Grunt, że kasa co miesiąc wpływa i to nie mała. Kto by się przejmował abonentem i ich problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak nc+ podchodzi, a jak przychodzi co do czego i klient np próbuje dochodzić swojej racji poprzez reklamację to powołują się na to, że ta usługa jest niegwarantowana - zresztą jak większość ich oferty. Mozna więc powiedzieć, że formalnie rzecz biorąc nc+go nie jest pełnoprawnym produktem, a jedynie pełni funkcję marketingową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada korzystanie z nc+go na smart tv? Pierwszy raz odpalilem i raz, że mega dlugo strone ladowalo, a jak odpalilem już jakis kanal, to od razu po paru sekundach zacinalo obraz jakby łącze nie wyrabiało (a to raczej niemożliwe, bo mam światłowód).  Jak to wygląda u was, mieliście podobny problem? Telewizor lg oled55b8pla

Edytowane przez sieko_94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sieko_94 napisał:

Jak wyglada korzystanie z nc+go na smart tv? Pierwszy raz odpalilem i raz, że mega dlugo strone ladowalo, a jak odpalilem już jakis kanal, to od razu po paru sekundach zacinalo obraz jakby łącze nie wyrabiało (a to raczej niemożliwe, bo mam światłowód).  Jak to wygląda u was, mieliście podobny problem? Telewizor lg oled55b8pla

Dziwne, że wgl udało Ci się odpalić... Przecież nc+ blokuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Godzinę temu, sieko_94 napisał:

Jak wyglada korzystanie z nc+go na smart tv? Pierwszy raz odpalilem i raz, że mega dlugo strone ladowalo,

Nie wygląda, bo to nie powinno ci działać.  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak nc+ podchodzi, a jak przychodzi co do czego i klient np próbuje dochodzić swojej racji poprzez reklamację to powołują się na to, że ta usługa jest niegwarantowana - zresztą jak większość ich oferty. Mozna więc powiedzieć, że formalnie rzecz biorąc nc+go nie jest pełnoprawnym produktem, a jedynie pełni funkcję marketingową. 
Dzwoniłam wczoraj na infolinię i dowiedziałam się, że do końca miesiąca sprawa działania aplikacji na androidzie 9 zostanie rozwiazana. Zobaczymy czy rzeczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 dni im zostały. Coś mi się w to wierzyć nie chce.
Oczywiście aplikacja nc+ Go tablet nie działa, pomimo zapewnień. Co ciekawe jest możliwość zainstalowania na tablecie zwykłego NC + Go. Na początku jest tylko pionowy układ kanałów, ale potem po wybraniu pozycji zmienia się na poziomy. Minus jest taki, że włącza się automatyczna jakość, trzeba zmienić na 720. Ale działa na tablecie z androidem 9, tak jak i na telefonie z tą wersją systemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...