Jump to content
kingofsouth

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

Może ktoś zweryfikować czy działają Wam kolekcję VOD?. U mnie na Iphone X cały czas buforowanie w każdej kolekcji.Kanały live działają.

Edited by jackpol

Dalej macie dostępne kanały PSP w nc+go mimo że nie macie wykupionego pakietu? Na dekoderze nie działa...

Edited by tombik87

Tak, równiez mam dostępny na Nc+go... zobaczymy wieczorem czy bedzie dalej działać.

Edited by tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.

3 godziny temu, shidishi16 napisał:

Tak, równiez mam dostępny na Nc+go... zobaczymy wieczorem czy bedzie dalej działać.

Bedzie działać.  Zablokują jak tylko im się przypomni , ze nam nie wyłączyli dostępu.  Bylem przekonany, ze to zrobią z początkiem tego miesiąca, jak przesyłają uprawnienia.

Edited by kingofsouth

Info sprzed kilku dosłownie minut (sms od nc+): Uwaga! Ostatnie dwa dni z Liga Mistrzow Uefa bez dodatkowych oplat! Zamow kanaly Polsat Sport Premium w moje nc+ http://ncplus.pl/s/1c by ogladac kolejne mecze!

U mnie kanały PSP świecą nie tylko w nc+ go, na dekoderze też. Czyli dwa dni przynęty, a potem płaczmy i płaćmy... :D :(

No to teraz wiemy, kiedy zgaśnie w NC+GO. Myślę,ze nie mogli nam wyłączyć dlatego taki manewr. 

Po dwóch dniach nowe uprawnienia i będzie ciemność.  ;)

Zalogowałem się na laptopie i włączyłem kanal Polsat Premium i zaraz po 5 minutach przyszedłmi SMS o takiej treści 

UWAGA! OSTATNIE 2 DNI Z LIGA MISTRZOW UEFA BEZ DODATKOWYCH OPLAT! Zamow kanaly Polsat Sport Premium w moje nc+ http://ncplus.pl/s/1c by ogladac kolejne mecze!

Wam też przyszło coś takiego?

Edited by XMAREKK30

Mnie przyszedł identyczny SMS bez logowania do nc+go.Sprawdziłem na TV.Pakiet był uprzednio zablokowany a teraz świeci.

Faktycznie na dekoderze świeci ale jeszcze 1,5 godziny temu nic nie było :) No nic taka małą zachęta od NC+  pewnie :) Zobaczymy czy za dwa dni czy na NC+ GO będzie dalej działać :)

Edited by XMAREKK30

2 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

Zalogowałem się na laptopie i włączyłem kanal Polsat Premium i zaraz po 5 minutach przyszedłmi SMS o takiej treści 

UWAGA! OSTATNIE 2 DNI Z LIGA MISTRZOW UEFA BEZ DODATKOWYCH OPLAT! Zamow kanaly Polsat Sport Premium w moje nc+ http://ncplus.pl/s/1c by ogladac kolejne mecze!

Wam też przyszło coś takiego?

Przecież jest napisane dwa posty wyżej....

Godzinę temu, jagoda3 napisał:

Wczorajszy mecz oglądało się bez problemów na odkodowanym PSP.

Dzisiaj przed wyjściem, chcąc nagrać studio pomeczowe niespodziewany komunikat o braku uprawnień na kanałach PSP.

Też tak macie?

Odpal NC+GO tam kanały PSP nadal świecą. Moim skromnym zdaniem przynajmniej do końca tego miesiąca nic w tym temacie się nie zmieni. 

Można oglądać.

• Confused 1

Mecz na smartfonie ?

Mam pace więc u mnie nie działa ...

Przez internet w laptopie także działa z przeglądarki?

Witam,

Przejrzałem ostatnie pól tematu, ale nic nie znalazłem nt. xp.

Zapytuję więc czy ktoś zna jakąś przegladarkę albo jakiś trik żeby odpalić nc+go na kompie stacjonarnym z systemem xp?

Gadałem z technikiem i mówił, że na 99% nie odpalę już, ten 1% zostawił dla przeglądarki vivaldi, ale niestety i to u mnie nie zadziałało.

Może jednak tutaj się znajdą jacyś sprytniejsi "hakerzy"?

• Haha 1

PSP dalej świeci, wygląda na to, że potwierdza się (niejednoznaczna, ze względu na to, że w nc+go mamy to samo, co w wykupionym pakiecie) informacja z 6 lutego (mail od nc+ o możliwych sposobach dalszego oglądania LM): "Wszystkie mecze dostępne również online w aplikacji nc+go".

Powinien świecić tym co mają wykupiony PSP. To, że świeci nam wszystkim to niech tak już zostanie do końca rozgrywek. :D

• Haha 1

Czyli że co? Na nc+go będzie działać a w TV nie? Bo wczoraj miałem dziś już zakodowane.

28 minut temu, myk6414 napisał:

Na nc+go będzie działać a w TV nie?

Tak może być.

Wyłączyli nam uprawnienia na dekoderach a na NC+GO już zapomnieli to zrobić. Jak długo to będzie działać, tego nikt nie wie.

• Haha 1