Jump to content
kingofsouth

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

7 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Jednak nie sprawdzę, gdyż limit urządzeń przekroczony na ten miesiąc. Ehh... :/

Gdyby jeszcze tak nc+ żyło we współczesnych latach i potrafiło dać użytkownikom usuwanie naszych urządzeń z tej listy. Do tego jeszcze jakieś ograniczenia czasowe to jakaś głupota.

Zgadza się :/

Niestety, oni "bronią" kontent jak tylko mogą. Nie dość, że ten serwis jest zacofany technologicznie to w dodatku jeszcze te ograniczenia urządzeń. Nigdy się nie nauczą...

To nie jest nie wiadomo jak wielka firma, żeby musieli się aż tak zawzięcie chronić przed tym. Zrozumiem jeszcze Premier League, bo Anglicy mają te swoje chore uprzedzenia. Ale zwyczajne seriale czy filmy, które i tak są piracone? Przesadzają.

Ciekawe czy we Francji też są tacy zacofani ze swoimi usługami. Chociaż tam CANAL czy tam CANALPLAY jest dostępny bez problemu w Apple TV. A u nas wsparcie i dostępność nc+ GO to też same ograniczenia.

Mam pytanko. Gdzie się sprawdza stan godzin do wykorzystania w nc+go? Mam tą aplikacje od dziś, ale szukam i nie widzę ile godzin mi ubywa.

Ten limit to jeden z największych absurdów w nc+. Ja rzadko korzystam z tej aplikacji, ale córka chętnie by z tego korzystała, gdy wyjeżdża na studia. No, ale ten limit ją zniechęca i korzysta z Netflxa i HBO GO. Ciekawe, czy mają w planach zlikwidować ten bzdurny limit?

4 godziny temu, Flaga napisał:

Czy jest możliwość zwiększenie pakietu?

Tak , jak zmienisz swoj pakiet na Vip+Max będziesz miał 744 godziny.  ;)

• Confused 2

10 godzin temu, Flaga napisał:

Mam pakiet Extra i pakiet 100 godzin nc+ Go. Czy jest możliwość zwiększenie pakietu?

Możesz dokupić dodatkowe 100 godzin bodajże za 5 zł. Nie musisz zwiększać sobie pakietu i przepłacać, jak kolega wyżej sugeruje.

• Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Jak wykorzystasz 100 godzin to raczej nie wykupisz kolejnych 100 godzin.

Chyba, ze się mylę. Sprawdzałeś , że tak jest?

Tak na marginesie @Flaga napisał, czy jest możliwość zwiększenia pakietu to mu napisałem , że jest.

Nie napisał pytania co będzie jak wykorzysta 100 godzin i czy może dokupić godziny.

Więc .....Nie pisz @irciosże każę komuś przepłacać.

Edited by kingofsouth
  • Haha 1

Zapytam czy jest możliwość dokupienia godzin do posiadanych w pakiecie kiedy i na jakich warunkach. Muszę zadzwonić po 1-szym celem zmiany w opcjach w /w w pakietach dodatkowych.

Godziny w nc+ go można dokupić tylko jeśli w pakiecie ma się 3h. Za 5 zł dostaje się 97h, aby dopełnić do 100h. Jeśli masz już pakiet 100h to więcej nie dokupisz.

• Like 1

Czyli miałem rację. Nie da się dokupić godzin jeśli się 100 godzin wykorzysta. 

Dzięki @lukas88, za potwierdzenie. 

Edited by kingofsouth
  • Confused 1

Witam. Posiadam 6x C+ i chciałem obejrzeć w nc+ GO serial "Snowfall", bo przegapiłem, a w ogóle nie ma powtórki, zostaje tylko nc+ Go, ale niestety wyskakuje, że nie mam dostępu. Czy aby obejrzeć serial, muszę mieć C+ Seriale?

W dniu 15.09.2018 o 20:30, Emil.1603 napisał:

Gdyby jeszcze tak nc+ żyło we współczesnych latach i potrafiło dać użytkownikom usuwanie naszych urządzeń z tej listy. Do tego jeszcze jakieś ograniczenia czasowe to jakaś głupota.

Sam zostałem ofiarą tego limitu. A cały czas loguje się na jednym urządzeniu, za pośrednictwem jednego dostawcy Internetu. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zniesienie tego wyboru i zmiany urządzeń. Powinno wystarczyć samo zalogowanie się. Jedyne, co może być limitowane - to jednoczesne oglądanie na dwóch różnych urządzeniach.

Kolekcje są dostępne w nc+ GO i nc+ GO TV. Są to kolekcje płatne Fox Play - 20 zł i National Geographic Play - 10 zł.

Serio. To jest płatne? Jednym słowem.... żenada. :D

Kto prowadza takie coś w dobie Netflixa,  APV,  Showmax?

Myślę , że osoba podejmująca takie decyzje, nie ma pojęcia o usługach streemingowych. :P

Edited by kingofsouth