Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie odpowiedź dlaczego wczoraj nie działało. Za fanpagem nc+:

 

Szanowni Abonenci,

w trakcie wczorajszych transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA systemy informatyczne nc+ zostały zaatakowane przez hakerów atakiem DDoS.

To spowodowało, że wielu z Państwa nie mogło zobaczyć wczorajszych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA za pośrednictwem usługi nc+ GO, zalogować się do serwisu moje nc+ oraz zamówić dostęp do kanałów i serwisów pay-per-view Polsat Sport Premium. W konsekwencji przeprowadzonego ataku, wydłużeniu uległ również czas oczekiwania na połączenie z infolinią nc+.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że podjęliśmy wszystkie możliwe działania, które mają zapewnić prawidłowe funkcjonowanie usług zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości.

Platforma nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
25 minut temu, roberttosat napisał:

Za fanpagem nc+:

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że podjęliśmy wszystkie możliwe działania, które mają zapewnić prawidłowe funkcjonowanie usług zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości.

Platforma nc+

Już działa prawidłowo, bo zablokowali PSP.  Dobra robota. ;)

Dobrze, że człowiek ma Iple.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2019 o 15:35, roberttosat napisał:

Macie odpowiedź dlaczego wczoraj nie działało. Za fanpagem nc+:

 

Szanowni Abonenci,

w trakcie wczorajszych transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA systemy informatyczne nc+ zostały zaatakowane przez hakerów atakiem DDoS.

To spowodowało, że wielu z Państwa nie mogło zobaczyć wczorajszych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA za pośrednictwem usługi nc+ GO, zalogować się do serwisu moje nc+ oraz zamówić dostęp do kanałów i serwisów pay-per-view Polsat Sport Premium. W konsekwencji przeprowadzonego ataku, wydłużeniu uległ również czas oczekiwania na połączenie z infolinią nc+.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że podjęliśmy wszystkie możliwe działania, które mają zapewnić prawidłowe funkcjonowanie usług zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości.

Platforma nc+

Często mają te ataki hakerskie jak są grane hity Ligi Mistrzów wiosną, szczególnie we wtorki... ?

Jeszcze ostatnio zwróciłem uwagę, że na aplikacji przy opisach filmów jest ich ocena na Filmweb. Niestety widziałem przypadki, gdzie ocena się nie zgadza z rzeczywistością. :D

89625650393166297728.png

 

69246873136964999154.png

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam!

 

próbuję odtworzyć film w nc+ go za pomocą chroma:

https://ncplusgo.pl/Collection/Asset?codename=38-swiadkow-5

 

i pojawia się bląd

 

ncgo.jpg

 

za pomocą IE, bląd

 

ncgo1.jpg

 

w iphone 7:

 

Wystapil blad (-829)

 

Każdy inny film odtwarza się bez problemu, na każdym z powyższych urządzeń. Kiedyś miałem podobny problem z innym filmem to BOK twierdził, że wina leży po mojej stronie. Ktoś mógłby sprawdzić u siebie czy działa?

jakieś propozycję skąd taki problem?

 

pozdrawiam

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Od ostatniego tygodnia probuje podlaczyc NC+ GO w Chicago przez VPNy (pureVPN, Nordic VPN, hidymyass) ale niestety za kazdym razem NC+ GO portal blokuje dostep z komunikatem ANONIMOWY VPN code-202.

 

Juz nawet probowalem z dedykowanego IP z Niemiec ale tez pokazuje ten sam problem. Czy komus sie udalo podlaczyc NC+ GO w USA?

Wiem ze na terenie Unii Europejskiej niepowinno byc problemu ale chyba czesc VPN jest poblokowana.

 

Wszelka pomoc mile widziana.

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...