Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

Zalogowałem się na laptopie i włączyłem kanal Polsat Premium i zaraz po 5 minutach przyszedłmi SMS o takiej treści 

 

UWAGA! OSTATNIE 2 DNI Z LIGA MISTRZOW UEFA BEZ DODATKOWYCH OPLAT! Zamow kanaly Polsat Sport Premium w moje nc+ http://ncplus.pl/s/1c by ogladac kolejne mecze!

 

Wam też przyszło coś takiego?

 

Przecież jest napisane dwa posty wyżej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Godzinę temu, jagoda3 napisał:

Wczorajszy mecz oglądało się bez problemów na odkodowanym PSP.

Dzisiaj przed wyjściem, chcąc nagrać studio pomeczowe niespodziewany komunikat o braku uprawnień na kanałach PSP.

Też tak macie?

Odpal NC+GO tam kanały PSP nadal świecą. Moim skromnym zdaniem przynajmniej do końca tego miesiąca nic w tym temacie się nie zmieni. 

Można oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przejrzałem ostatnie pól tematu, ale nic nie znalazłem nt. xp.

Zapytuję więc czy ktoś zna jakąś przegladarkę albo jakiś trik żeby odpalić nc+go na kompie stacjonarnym z systemem xp?

Gadałem z technikiem i mówił, że na 99% nie odpalę już, ten 1% zostawił dla przeglądarki vivaldi, ale niestety i to u mnie nie zadziałało.

Może jednak tutaj się znajdą jacyś sprytniejsi "hakerzy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP dalej świeci, wygląda na to, że potwierdza się (niejednoznaczna, ze względu na to, że w nc+go mamy to samo, co w wykupionym pakiecie) informacja z 6 lutego (mail od nc+ o możliwych sposobach dalszego oglądania LM): "Wszystkie mecze dostępne również online w aplikacji nc+go".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
28 minut temu, myk6414 napisał:

 Na nc+go będzie działać a w TV nie?

Tak może być.

Wyłączyli nam uprawnienia na dekoderach a na NC+GO już zapomnieli to zrobić. Jak długo to będzie działać, tego nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robiłem z obrazem. Żadnych dodatkowym aplikacji nie instalowałem. Tylko wspomnianą aplikację nc+GO w wersji dla tabletów. ;)

 

Działa tak: https://www.dropbox.com/s/tju6ruguoruvbm3/20190216_121558.jpg?dl=0

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...