Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik prawda. 4 dni temu logowałem usługe na nowym tel. Nie pamietałem na jaki mail było konto rejstrowane. Chciałem na nowo założyć konto. Wyskoczył komunikat, że usługa jest już zarejstrowana pod inny meil. Tak wiec do kosza twoja porada.

@aster A usunąć konto?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba właśnie usuwanie konta będzie najlepszym rozwiązaniem.

 

W przeciwieństwie do CP to umowę z NC+ prawie nigdy nie przedłużam tylko rozwiązuję starą i zaczynam od nowa. Tak więc byłby to dobry moment na usunięcie GO i zrobienie ponownej rejestracji już na nowej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić jakość działania NC+ GO - wczorajsza multiliga non stop w 1080, z jednym dwusekundowym zacięciem. Tak to zero problemów, spadków jakości itd.

Nie wiem czy tak mało osób oglądało, czy jednak jakieś inwestycje w serwery, ale miłe zaskoczenie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 godziny temu, grzechu1991 napisał:

Czy wczytuje się wam teraz strona ncplusgo.pl? Bo mi wyskakuje błąd wczytywania strony.

 

12 minut temu, śmiechu warte napisał:

Faktycznie lipa. Również na urządzeniach mobilnych.

 

U mnie działa zarówno na androidzie jak i na laptopie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 godziny temu, śmiechu warte napisał:

Macie wybór rozdzielczości w przeglądarce na komputerze, czy niezależnie od tego co się wybierze, pasek wyboru zakolorowany na niebiesko zawsze leży na "automatyczna"?

Również to zauważyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2019 o 22:37, śmiechu warte napisał:

Macie wybór rozdzielczości w przeglądarce na komputerze, czy niezależnie od tego co się wybierze, pasek wyboru zakolorowany na niebiesko zawsze leży na "automatyczna"?

 

W dniu 2.06.2019 o 02:50, kingofsouth napisał:

Również to zauważyłem. 

 

Zgłaszałem i mają to w dopie. Ludzie ze słabszymi komputerami dostaną w kość. Podobnie z osobami korzystającymi z limitowanego internetu. Zawsze idzie max na automacie.

Edytowane przez glaca
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...