Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chrome'a jako przeglądarki używam sporo, jest ok. Generalnie nie oglądam nc+go na PC, tylko tablety i smartfony, także ciężko mi się w tym temacie wypowiadać. Jak kiedyś testowałem przez chwilę nc+go na przeglądarkach, to najlepiej wypadał zwykły Internet Explorer (ale nie Edge, tylko zwykły IE) - w końcu Silverlight jest od Microsoftu. Na Chrome i FF też działało, nie wiem jak teraz.

Usługę wyłączasz w systemie Windows, a nie w ustawieniach Chrome'a (Panel Sterowania - Narzedzia admistracyjne - Usługi, albo wpisz gdziekolwiek "services. msc" i wyskoczą Ci usługi systemowe, odszukaj "Usługa Google Update", prawym myszy, właściwości i ustaw obie usługi na "Wyłączony", potem restart kompa).

Osobiście nie widzę sensu wyłączania tych aktualizacji, po pierwsze bezpieczeństwo, po drugie nc+go nie powinien traktować przeglądarki po updacie jako nowe urządzenie, ale [beep]a ich tam wie, trzeba przetestować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Firefoksie wszystko lata jak latało, czyli bez problemu. Śmiem twierdzić, że nc+GO wygląda lepiej na FF niż Chrome, gdzie moim zdaniem obraz mniej ostry. Jakiś czas temu wprowadzili  CAPTCHA przy logowaniu i widzę, że z tym masz problem. Może przeinstaluj Liska. Powinny ci się wyświetlać obrazki w celu potwierdzenia parafkami.

 

selectalltheimages-JPG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2018 o 12:35, ircios napisał:

Dla obecnych abonentów nie przedłużajacych umowę NG 10 zł. Fox 20 zł  ?? ?

Propozycję oferty wysłano mi na e-mail w ostatnich dniach września, zaakceptowałem w pierwszych dniach października. Umowa wejdzie od grudnia. Zapytałem o możliwość dołączenia FOX-a - mogę dobrać - za 20zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, śmiechu warte napisał:

U mnie na Firefoksie wszystko lata jak latało, czyli bez problemu. Śmiem twierdzić, że nc+GO wygląda lepiej na FF niż Chrome, gdzie moim zdaniem obraz mniej ostry.

Skusiłem się na Chrome. Zobaczymy jak się będzie sprawowała przeglądarka na dłuższą metę. Przy innych usługach streamingowych FF idealnie się mi sprawdza, ale przy NC+GO zaczął ostatnio mi wariować.

Najgorsze w tej naszej usłudze jest to, że mamy tylko dwie zmiany urządzenia w miesiącu. Jak coś się zadzieje i wykorzystamy, to trzeba dzwonić na infolinię. Słabe to rozwiązanie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kingofsouth@ jak używasz Avasta to jest b,dobra przeglądarka Avast Secure Browers tu kilka słów o niej https://support.avast.com/pl-pl/article/Secure-Browser-FAQ.Mnie w ncgo+ wymusiło zmianę dopiero wymiana telefonu a tak do tej pory odbiera dobrze i loguje się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, sieko_94 napisał:

Jak zawsze, przychodzi LM to oczywiście nc+go nie działa... Ta strona to jeden wielki feler wtedy kiedy jest potrzebna ?

U mnie również działa.

 

2018-11-06-222359.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś mi może wyjaśnić, dlaczego nc+ Go na tablet i na smartfon w sekcji "TV na życzenie" przy zwiększeniu rozdzielczości do maksymalnej mi się przycina? Na komputerze tego problemu nie mam.

Edytowane przez Barti
Poprawiono czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...