Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Mnie osobiście Showmax nie powala swoją ofertą. Co by nie zaproponowali to jest to za mało.

Jest dobrze, ale bez "wow". ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszy jak Showmax za wszelką cenę próbuje kreować się na serwis dla ludzi o liberalnych poglądach. "Ucho prezesa" czy SNL swoją drogą, ale świętowanie dnia marihuany i filmy tematyczne z tej okazji? Nie wiem kto to wymyśla, ale wkrótce pewnie będzie przegląd kina LGBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszy jak Showmax za wszelką cenę próbuje kreować się na serwis dla ludzi o liberalnych poglądach. "Ucho prezesa" czy SNL swoją drogą, ale świętowanie dnia marihuany i filmy tematyczne z tej okazji? Nie wiem kto to wymyśla, ale wkrótce pewnie będzie przegląd kina LGBT.

A w czym masz problem? Netflix ma właśnie takie produkcje o/dla LGBT i nikt nie robi problemu. Nikt nie każe przecież Ci się spoufalać z taką marihuaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu ani z tym co dodaje Showmax ani nawet z legalizacją marihuany. Śmieszy mnie po prostu sam fakt robienia z 20 kwietnia jakiegoś wydarzenia i podkreślania jacy to jesteśmy postępowi i otwarci. O kinie LGBT wspomniałem w kontekście tego, że w maju jest Dzień Geja (sprawdziłem), więc Showmax będzie miał kolejną okazję do świętowania. Ot mała dygresja. Nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Showmax to nie tylko liberalne poglądy. W ofercie ma też "Smoleńsk", obowiązkowy film dla wyborców obecnej władzy. Wariactwo smoleńskie jest bardzo dalekie od moich poglądów ale nie przeszkadzało mi gdy miałem Showmax, że jest ten film w ofercie.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj podobno schodzi geoblokada dla serwisów VOD, w tym Showmax. Wiadomo jak to działa w praktyce? Bo wchodząc u siebie (UK) na stronę Showmax, to mam wciąż jakąś międzynarodową/afrykańską ofertę. A chętnie bym zobaczył te ostatnie dzieła Vegi, bo w innych mniej oficjalnych źródłach nigdzie nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Masz Showmaxa UK czy u nas zakładałeś konto?  Może to działa w wypadku założenia Showmaxa w PL?

Tak mi sie wydaje , że to tylko wtedy nie ma blokady. ;)

Założysz konto w Polsce i udasz się do UK to pooglądasz filmy Vegi. Ja tego inaczej nie widzę. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Muszę się z tobą zgodzić.Tylko czy nie kupują takiego szajsu , bo usługa jest tańsza od Netflixa?

Coś kosztem czegoś. Wiem jak to zabrzmi ale, jest to takie "premium" dla ubogich. Do tej pory tak to przynajmniej wygląda.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino LGBT to też wartościowe kino. W VOD Vectry, w dziale dla dorosłych są nawet pozycje dla homoseksualistów. Bardzo odważny ruch, szczególnie w polsce. Niektórym może się to w głowie niemieścić ale takie jest życie ;)

 

Smoleńsk oglądałem, dzięki Showmaxowi. Warto być otwartym na ludzi. Fakt faktem, akurat ten film przedstawia wizję katastrofy z tego kontrowersyjnego punktu widzenia ale to już dyskusja na inny temat. Powiem tylko, że podoba mi się bezstronny opis filmu w serwisie, który nie obraża również tych, którzy podzielają wizję Krauzego.

 

Szanujmy się! :)

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem sobie pilota "The Crossing" i jest dokładnie taki jak oczekiwałem - tajemnica, małe amerykańskie miasteczko (i jeszcze mniejszy budżet serialu), słabe aktorstwo, tanie scenariuszowe chwyty.

Będę ogladał jak "Under the dome" i "Mist" :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Botoks" zdobył nagrode węża za najgorszy film.

Nie miał sobie równych zdobył 9 nagród w 13 kategoriach. Wychodzi na to, że to jedna wielka katastrofa ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim względem "katastrofa"? Najwięcej Orłów dla najlepszego filmu polskiego dostała "Cicha noc". Na "Cichą noc" wybrało się do kina niecałe 350 tys. widzów, na "Botoks" prawie 2,5 mln widzów. Krytycy mogą psioczyć na Vegę i wychwalać pod niebiosa Domalewskiego czy Szumowską, a widzowie i tak wybiorą swoje kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...