Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w T-Mobile, 3 msc za darmo. I tylko zaktywowałem dostęp do SNL Polska. Ale masz rację, szału nie ma.

 

 

To SNL też rożnie. OK, gdy są powiedzmy niszowe postaci jak Biedroń, Bołądź - niszowe w tym sensie, że nie są to osoby będące twarzami programów mainstreamu - to ma to jakość, ma sens. Ale Adamczyka, Chajzera itd. to niech sobie lepiej darują bo to po prostu słabe jest. 

 

Potwierdzam, że oferta słaba. Platforma strasznie nierozwojowa.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża część seriali i filmów będzie dostępnych na Showmaxie tylko do 14 lutego.

 

Lista seriali

 

4400
Aftermath
Deadwood
Eyewitness
Firma
Happyish
Incorporated
Intruders
Karny batalion
Koniec defilady

Limitless
London Spy
New Blood
Oskarżeni
Prey
Przeznaczeni
Ringer
Rodzina Borgiów
Skorpion
The Game
Unforgotten
Wojna i pokój
Wyspa Harpera

 

Filmów już nie chce mi się wymieniać, ale to na pewno kilkadziesiąt tytułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To SNL też rożnie. OK, gdy są powiedzmy niszowe postaci jak Biedroń, Bołądź - niszowe w tym sensie, że nie są to osoby będące twarzami programów mainstreamu - to ma to jakość, ma sens. Ale Adamczyka, Chajzera itd. to niech sobie lepiej darują bo to po prostu słabe jest. 

 

Potwierdzam, że oferta słaba. Platforma strasznie nierozwojowa.   

 

Z Adamczykiem akurat bardzo mi się podobało, po Biedroniu też niewiele oczekiwałem, ale bardzo miło zaskoczył. Najgorszy był odcinek po Biedroniu, z tym komikiem co występował przed Krupą, która moim zdaniem bardzo dobrze wypadła

Wątek o SNL Polska jest tutaj :arrow:  :arrow: https://forum.satkurier.pl/topic/24864-snl-polska-saturday-night-live/

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak miałeś ? Bo ja gdy miałem Showmax przez kilka miesięcy do października, to pod względem stabilności był lepszy od HBO GO. Rzadko podczas oglądania buforował, natomiast w przypadku HBO nie ma odcinka serialu bym nie miał po 10 razy spadków jakości lub kręcenia kółka buforowania. Nieraz musiałem przerywać oglądanie bo nie potrafił ustawić najlepsze jakości. W Showmaxie tak nie miałem, przeglądanie stabilne tak samo jak w HBO. Być może zależy to od telewizora jak sobie radzi z oprogramowaniem Showmaxa ?

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Czy na Showmax trafiają pozycje filmowe, których nie pokazuje C+ lub HBO?

Jak wygląda sprawa z jakością odtwarzanych materiałów? Warto jednak dołożyć te 3 dyszki dla Netflixa 4K (czy jakość odpowiada cenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Showmax sobie odpuść.Jeśli masz telefon w Play to dają na rok za darmo. Wykupywac specjalnie to nie ma sensu. Taka rada z mojej strony. Co do jakości obrazu to jest lepsza niż HBO GO.

Netflix i długo długo nic ;):P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na SNL, Botoksie czy Uchu Prezesa, to oni daleko nie zajadą.

 

Kasy dzięki afrykańskiemu Naspersowi mają dużo, dodatkowo w Polsce jakoś chwytają "egzotyczne" marki (jak Canal+, który na świecie poza Francją i Polską, ostał się jeszcze w Wietnamie i zamorskich terytoriach Francji), więc na pewno jeszcze jakiś czas pociągną ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tylko tak jak my tu piszemy Showmax u nas w kraju opiera sie na abonentach co mają tą usługę w gratisie. Kto z was wykupił ją, są tacy? :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Witamy kolejnego użytkownika usługi Showmax. Szału nie ma, ale to trzeba się samemu o tym przekonać. :P

 

Wczoraj miałem przygodę tylko z osiągniętym limitem urządzeń i musiałem wszystko usunąć w panelu. Dziwne jest tylko to, że z showmaxa korzystam na samym laptopie...

Sprawdzałem i u mnie tak to wygląda:

https://s25.postimg.org/omeymm0en/2018-02-04_192443.jpg

Mogę jeszcze jedno urządzenie dodać.

Edytowane przez kingofsouth
Ort!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...