Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Grudzień na Showmax

https://naekranie.pl/aktualnosci/grudzien-na-showmax

 

Wydaje mi się, że to najsłabszy miesiąc w ofercie serwisu. Chyba, że ktoś jest wielkim fanem seriali Marvela, czeka na polską wersję SNL lub jeszcze nie widział "Ostatniej rodziny". W innym przypadku raczej nic dla siebie nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy odcinek bardzo udany. Humor raczej dla opozycji obecnych rządów. Jako osobę apolityczną, trochę drażni mnie ilość wątków związanych z polityką. Adamczyk naprawdę dał radę. Świetne skecze z taksówkami, miliard w narodzie. Oglądałem 2 razy - super. Jak ktoś nie ma showmaxa, na youtube wpiszcie "ASAP", "Miliard w narodzie", "Petruś Pan" - na prawdę bardzo zabawne skecze :)

 

Drugi odcinek już trochę gorszy. Prowadzącym Michał Piróg. Bardzo fajny skecz o Hotelu. Trochę na siłę starali się uwrażliwić polaków na problem braku tolerancji homoseksualizmu w naszym kraju. Prawie cały odcinek nawiązywał do tego, że nasz kraj i społeczeństwo nie jest tolerancyjne (bo nie jest). Wydaje mi się, że prowadzący jest zbyt specyficzną osobą, obnoszącą się niepotrzebnie swoją orientacją. Raczej nie przyczynił się do przekonania polaków, że homoseksualiści to też ludzie, tacy sami jak cała reszta. Takie miałem odczucia.

 

Trzeci odcinek będzie z udziałem Jakuba Gierszała i Natalii Kukulskiej. Dzisiaj o 21.

 

Tylko właśnie, orientujecie się może, czy będzie można oglądać na smart tv na żywo? Jak to było z drugim odcinkiem? Pierwszy obejrzałem z opóźnieniem, jak dodali. Drugi musiałem i tak obejrzeć z powtórki ale trzeci? Jeśli mam oglądać to na telefonie albo na komputerze, to kompletna pomyłka. Płacę za subskrypcję serwisu, którego nie mogę w normalny sposób oglądać.

 

Gdyby nie SNL, Ucho prezesa (które ogląda mój ojciec u siebie, bo można na 2 na raz korzystać) i... Egzorcysta :D zrezygnowałbym z Showmaxa. Zawartość i jakość Netflixa miażdży ten serwis. Trochę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Showmax jest najwyczajniej słaby. Na początku gdy nadrabia się kilka zaległości nie wygląda to tak źle, ale ciekawych nowości nie ma prawie wcale. Ja jakiś czas temu zrezygnowałem, lepiej te pieniądze przeznaczyć na HBO GO jeśli mamy możliwość wykupienia. Fakt, że ma wady jak gorszą jakość obrazu, brak 5.1 czy brak osobnych profili (mimo ze 2 osoby mogą z niego korzystać) ale przy nowej aplikacji wreszcie się nie zawiesza, ma przeogromną ofertę i regularnie dochodzą ciekawe filmy i seriale.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tylko przetłumaczą appkę: https://store.playstation.com/en-za/product/EP8823-CUSA04891_00-WEBMAFSHOWMAX000 

https://www.playstation.com/en-za/explore/ps4/entertainment/showmax/

Kiedy? Nie wiadomo, ale jak widać w innych likalizacjach już jest :) 

Edytowane przez lukaszuk1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat SNL Polska nie jest takie złe. Oczywiście niektóre skecze zanudzają, czy nie zawsze są prowadzący interesujący - jak Piróg, czy ten aktor...

Natomiast jak zobaczyłem Biedronia w rajtuzach, to trochę mi szczena opadła:



Niektóre momenty przypominają mi trochę stare dobre Szymon Majewski Show.


I weekend update mi się podoba w tym programie:

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości z Kino Świat w styczniu:

 

"Ostatni smok świata" (1 stycznia)

"Porady na zdrady" (1 stycznia)

"Wszystko albo nic" (4 stycznia)

"Maria Skłodowska Curie" (11 stycznia)

"Jackie" (18 stycznia)

"Wściekły Nick" (18 stycznia)

"Zło we mnie" (25 stycznia)

 

Będą też "Zaćma" i "Szczęście świata", które premierowo w 2017 roku wyemitował Canal+.

 

:arrow:https://naekranie.pl/aktualnosci/styczen-2018-showmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...