Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Na jakich urządzeniach (zwanych przystawką smart TV, jak np. Fbox, czy Xiaomi) działa bezproblemowo Showmax? Bo oficjalnie aplikację ma tylko TV LG i Samsung, więc na innych może to różnie wyglądać. U mnie na TV Sony nie ma np. mojej listy i nie ma kontynuacji odtwarzania po wyjściu z serwisu. Pod tym względem od Netflixa dzieli ich przepaść.


Pawop: Fakt, wiele seriali ciekawych nie ma choć jest też kilka seriali starszych, więc niektórzy mogą nadrobić zaległości. Cena jest jednak niewielka, przy 2 osobach wychodzi po 10 zł. Zaleta, podobnie jak przy Netflixie, jest to że gdy się wszystko obejrzy to można subskrypcję zawiesić. Ja jestem w okresie próbnym i mimo niedogodności w tv Sony jak znajdę kogoś do współpłacenia to zostanę (20 zł nie jest warty)

 

P.S. Wkrótce ma się pojawić "Nocny Recepcjonista".

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi na najbliższe miesiące

https://www.nflix.pl/wakacyjne-premiery-w-showmax-polska-informacja-prasowa/

 

Serialowo średnio. Chciałbym nadrobić "Halt and Catch Fire", ale wygląda na to, że serial trafi do oferty dopiero po wakacjach. Wcześniej trzeci ( i zapewne też ostatni czwarty sezon, który startuje w USA w sierpniu) wyemituje AMC Polska.

 

Z produkcji filmowych warto zauważyć, że pojawią się kolejne nowości od MGM ("Siedmiu wspaniałych", "Ben Hur") , a także niektóre filmy Kino Świat, które były premierowo w Canal+/HBO ("Moje córki krowy", "Ostatnia rodzina").

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop: Najwyraźniej Showmax celuje w średnią widownię, której wystarczy 1-2 nowości, kilka staroci i filmy z Kino Świat i MGM. Gdyby mieli sprostać oczekiwaniom komuś takiemu jak Ty to cena wynosiłaby ok 50 zł co utopiłoby ten biznes. Ja po 2 tygodniach użytkowania też jestem sceptycznie do nich nastawiony, gdy obejrzę kilka zaległości to pewnie zawieszę na 1-2 miesiące tę usługę. To spora zaleta, że można np. raz płacić za Netflix a raz za Showmax i nie wychodzi tak drogo.

 

BTW, pamiętam gdy nie było jeszcze u nas Netflixu to niektórzy marząc o tym serwisie prognozowali utopijne scenariusze, że z Netflixem będzie się miało dostęp do wszystkiego. Niestety to byłoby za prosto i za tanio. Teraz nawet mając Netflix i Showmax nie mamy wszystkich serialowych nowości nie mówiąc o filmach, które prezentują się mizernie (szczególnie w Netflixie). Może w przyszłości się to zmieni, trzymam za nich kciuki bo nie ukrywam, że oglądanie w streamingu jest bardzo wygodne (jakość to prawdziwe HD, nie muszę się martwić o miejsce na dysku, nie ma kabli, dodatkowych urządzeń [wystarczy smart TV], nie muszę podpisywać umowy na 2 lata).

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Strasznie cieniutko ostatnio w Showmaxie, jeśli ktoś nadrobił zaległości to z bieżącej oferty niewiele można skorzystać. W październiku można sobie jednak przypomnieć kultowy serial sci-fi a z nowości serial "Dorwać małego" (choć nie wiem czy to polska premiera, czy było gdzieś w tv)

 

Seriale:

  • Battlestar Galactica s.1-4 – październik
  • Madam Secretary sezon 2 – 12.10.2017
  • Halt and Catch Fire sezony 1-3 –  19.10.2017
  • Dorwać małego sezon 1 i kultowy film z 1995r. – 26.10.2017
Filmy:
  • Zamiana Ciał 05.10.2017
  • Elisabeth: Złoty wiek  05.10.2017
  • Norweski Speed 2 05.10.2017
  • Córki Dancingu 05.10.2017
  • Demon 05.10.2017
  • Johnny English Reaktywacja 12.10.2017
  • Jaś Fasola 12.10.2017
  • Mamma Mia 12.10.2017
  • Wakacje Jasia Fasoli 12.10.2017
  • Kod Annie Parker 19.10.2017
  • Panie Dulskie 19.10.2017
  • Listy do M 2 19.10.2017
  • Raj dla par 26.10.2017
  • Green Zone 26.10.2017
  • To skomplikowane 26.10.2017
  • Death Race 26.10.2017

Nie jest kompletna lista ale wybrane pozycje.

 

http://antyweb.pl/showmax-nowosci-pazdziernik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jakiegoś mocnego tytułu dzień po USA. Dzięki umowie z MGM były "Fargo" i "Opowieść podręcznej, ale teraz nie zanosi się na nic podobnego.

 

Ja na razie nadrabiam "Siostrę Jackie", przypominam sobie "Stargate", czasem obejrzę film, więc mam co oglądać. Korzystam z okazji, że Showmax jest za darmo w abonamencie z Play, a potem będę pewnie abonował okazyjnie w zależności od oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wcześniej mało oglądał, czy przegapił co ciekawsze tytuły to zawsze ma co nadrabiać.

 

Mnie bardziej, niż produkcje Marvela, ucieszyłby 3 sezon "Mr Robot" na bieżąco z USA. W innych krajach, gdzie usługa jest dostępna, tak właśnie będzie. Ale zapewne nie u nas, skoro emisję najnowszej serii zapowiedział Canal+, a tam, jak wiadomo, serial pojawi się z co najmniej miesięcznym opóźnieniem.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Showmax to max 1080p. A jak to wygląda u Ciebie w porównianiu z Netflixem? Bo u mnie Showmax ma gorszą jakość, szczególnie niektóre pozycje wyglądają dość słabo (gdybyś mógł sprawdzić np. "Opowieść Podręcznej"). W odróżnieniu od Netflixa nie można sprawdzić bitrate. Może tu jest ta różnica, bo w Netflixie nie trafiłem jeszcze na słabą jakość obrazu. Osobna sprawa to dźwięk w Showmaxie. Nie mogę uzyskać dźwięku przestrzennego, jest tylko dwukanałowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nigdy nie będzie takich programów typu late night, jakie są chociażby w USA. Tu nie chodzi o kwestie licencji, tego jak to zaaranżują, zrobią, sprzedadzą, zareklamują, zainwestują. Problem tkwi w nas, w Polakach. Nasz naród nigdy nie będzie miał takiej osobowości jaką mają właśnie Amerykanie. Czy wyobrażacie sobie, żeby np. kandydaci na prezydentów chodzili w trakcie kampanii do takich programów i pozwalali sobie na mocne żarty, jak to miało miejsce rok temu w USA? No chyba nie.

Fajnie, że się starają, ale poza wypalającym się od paru sezonów Wojewódzkim, którego jest daleko do Grahama Nortona w kwestii otoczki i prowadzenia programu, to raczej niczego wielkiego nie zwojują. Ot taka cała prawda :)

 

Niestety… ;) Dobrzy za to jesteśmy w satyryce, kabarecie, stand-upie, a niedawna w roaście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...