Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie początkowo było podobnie czyli ciemność ale odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji pomogło. Ogólnie coś jest nie tak z tą nową wersją aplikacji bo początkowo nim podłączymy urządzenie do naszego konta Showmax to aplikacja jest w języku angielskim, po podłączeniu do konta język zmienia się na polski. Aplikacja chodzi dość wolno w moim odczuciu, często się wiesza, nie można dodawać nic do listy "moje ulubione" i ogólnie lista "moje ulubione" w nowej wersji aplikacji nie istnieje. Mam też problem z odpaleniem aplikacji, gdyż jej start trwa bardzo długo i przez dłuższy czas jest po prostu czarna plama, to potrafi trwać nawet około minuty nim się pojawi obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Aplikacja dostała nowe życie. ;)

Całkiem przyjemnie to teraz wygląda.

Usługę miałem mieć do września, ale jednak zostaje ona zemną na kolejne miesiące. :D

 

image.jpg

 

 

image.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To ,że nadal będę miał Showmax już wiedziałem dwa miesiące temu. Spokojnie @bart18, aż taki dziwny nie jestem. :P

Nowy wygląd nie miał z tym nic wspólnego.

Ja za tą usługę nie płacę już dwa lata i nadal płacić nie będę.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A czym teraz doładowujesz/przedłużasz ważność?

Mam Showmaxa dzięki pewnej osobie w rodzinie.Telefon na firmę i Showmax przedłużony.

Najlepsze jest to, że to ja zarządzam tym kontem, bo tylko ja z niego korzystam. :)

Tak z innej beczki ;) to mam nadzieję, że serial "Rojst" to początek dobrych produkcji jakie sie pojawią w tej usłudze.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo tych promocji Showmaxa. Bardzo łatwo i na długi okres można mieć dostep z Playa, wcześniej Lays teraz Coca-Coli. Co oni z tego mają ? Przy bardzo dobrej usłudze mogliby liczyć na to, że przez ten czas uzależnia od siebie widza, więc byłaby to długofalowa ale skuteczna inwestycja. Tu jednak widz już po chwili orientuje się że nie ma co oglądać. Przy darmowym lub prawie darmowym dostepie Showmax jako baza kilku fajnych starszych pozycji jest ok ale niewielu chce za to regularnie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odnawiając subskrypcję na istniejącym koncie niestety zapłaciłem za jeden miesiąc 19.90 zł, ale potem już 3 kolejne z Coli, na szczęście "Rojst" na tyle dobry, że nie szkoda ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Showmax chyba nie sprostał oczekiwaniom polskiego rynku.

 

 

Sprostał. Jakie ty chciałeś produkcje za 20 zł miesięcznie? Nie przesadzaj. ;)

To nie jest Netflix czy APV.

Prawda jest taka , że jest to usluga premium dla mniej wymagającego widza.

Choć serial "Rojst" pokazał, że Showmax potrafi zrobić dobry serial. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...