Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mogę znaleźć informację o 2-gim sezonie SNL Polska?

Jeszcze chyba nie ma żadnych konkretnych informacji. Nie wiem nawet czy było potwierdzenie ze strony samego Showmaxa, ale informację o kontynuacji programu potwierdził producent czyli Rochstar.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wyniki-finansowe-rochstar-firma-wyprodukowala-10-programow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie zarówno Showmax, jak i samo SNL Polska milczą. Mam nadzieję, że te plany Rochstar dotyczą już "klepniętych" produkcji i wznowią. Oby jak najszybciej, bo z Play mam na dniach mieć nową umowę, a z tego co mówił konsultant te 3 darmowe miesiące startują od momentu rozpoczęcia umowy z Play i okres ten przepada nawet jak ostatecznie nie aktywuję subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też czekam, może kupię w końcu Colę dla tego serialu (trzeba tylko kupić litrową, na półlitrowych nie ma kodów do Showmaxa, są tylko do Play).

To, że nie ma loga Showmax na półlitrowych Colach nie znaczy że nie da się wykorzystać kodu z niej do aktywacji Showmax, zabrakło pewnie miejsca na logo. ;) Każdy kod z promocyjnej puszki/butelki z promocji #WOWMOMENTY daje to samo, nie ma jakichś podziałów. :) Kodu nie wpisujesz bezpośrednio do serwisu tylko na stronę woah.com i tam sobie dopiero generujesz.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek "Rojsta" i o ile dalej utrzyma się taki poziom to serial spokojnie jest warty płatnej subskrypcji, nie tylko kodu z butelki coli.
Historia wciąga, świetny Seweryn i Ogrodnik, bardzo dobre zdjęcia, scenografia i ogólny klimat. Co bardzo ważne w przypadku polskiego serialu są też zrozumiałe dialogi, nie trzeba cofać co chwilę, albo oglądać z napisami ;).

 

 

edit:

Swoją drogą, miałem ze 3-4 mies. przerwy od Showmaxa i niezbyt tam coś wartego uwagi poza Rojstem i premierowym filmem "Detroit" (Kathryn Bigelow) przybyło.
Z ciekawostek pojawiła się zakładka "gaming" - są tam różne programy z kanału "Ginx" oraz program "7 metrów pod ziemią", który z tego co widzę jest też na YT. O ile to pierwsze jeszcze rozumiem, to drugie nie za bardzo.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, nie jest limitowane, vouchery po wbiciu na showmax.com się kumulują. ;)

 

Podobno jest limit 12 voucherów na konto w Showmaxie. Nie sprawdzałem tego jeszcze ale 2 vouchery na razie aktywowane, muszę dokupić więcej Coli :))

 

Pojawiła się nowozelandzka wtyczka do Kodi, działa też u nas i ma nawet spolszczenie. Niestety na razie nie działa wersja oryginalna i napisy. Można jak to w Kod podejrzeć parametry i są bardzo różne, np. "Opowieść podręcznej" to tylko 720p i 3 mb/s a "3 Dni Kondora" to już 1080p i 5 mb/s. Produkcje oryginalne też w 1080p i 5mb/s.

 

Link do wtyczki:

 

https://www.matthuisman.nz/2018/08/showmax-kodi-add-on.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj Showmax w wersji na Smart TV w moim wypadku Samsung w zupełnie nowej odsłonie. Pojawił się całkowicie nowy interfejs oraz inny sposób logowania, od tej chwili wzorem HBO GO czy Player trzeba podać kod widniejący na ekranie telewizora by podłączyć urządzenie do naszego konta na Showmax. Zmiany w moim odczuciu całkiem fajne jeśli chodzi o interfejs tylko nie wiem dlaczego ale nie widzę u siebie listy ulubionych seriali, filmów ani możliwości dodawania czegokolwiek do listy ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja jeszcze swojego Samsunga nie sprawdzałem, bo jestem w pracy. Jak wrócę to odpale Showmaxa.

Edit:

Żona sprawdziła i na Samsung MU7002 jest już nowa wersja, trzeba aktywować urządzenie tak jak to ma miejsce w HBO GO. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...