Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z oferty wynika, że celują w klienta masowego, który do tej pory czerpał treści z Polsatu i TVNu. Mało nowych, ciekawych rzeczy. Większość dubluje się z Amazonem, Netflixem i HBO GO. Nowe seriale to głównie tytuły, które chodzą na C+. Tak więc Showmax jest na razie alternatywą, a nie kolejnym serwisem, który kinofil i serialoman musi mieć, aby obejrzeć wszystko. 720p i Stereo 2.0 dla odbiorców kochających wysoką jakość nie jest zachęcające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się pooglądać nic w tym serwisie nie wprowadzając metody płatności. A przecież chyba po to są 2 tygodnie na próbę, żeby sprawdzić, czy chcemy z tego korzystać. Konta nie można usunąć, tylko przez kontakt z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wigru: a w jaki inny sposób serwis miałby się zabezpieczyć przed ciągłym zakładaniem darmowych kont? I w jaki sposób serwis miałby uzyskać od Ciebie płatność po zakończeniu triala? To coś normalnego, że ustawiasz płatność, a przed końcem 14 dni możesz z usługi zrezygnować i nic nie płacisz. Co w tym dziwnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, że chcą ode mnie numer karty przed obejrzeniem czegokolwiek. A numeru karty za darmo nie rozdaję na prawo i lewo. Tym bardziej, że nie wiem, czy nawet warto i czy nie mają blokady geolokalizacyjnej.

 

Jak się mają zabezpieczyć? Nie wiem, nie mój problem. Zapłacę, jak mi się będzie podobać, a skoro nie mam jak spróbować to chcę skasować konto. A konsultanci też nie są za bardzo rozgarnięci, bo mówią mi, żeby skasować konto, proszę dodać metodę płatności. Pytam się, po co, skoro chcę skasować?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Aktualnie taka klapa z tymi szumnie zapowiadanymi filmami Vegi i Smarzowskiego. Dwa "filmy" o łącznej długości odcinka przeciętnego sitcomu. To nie jest Netflix, to nie jest USA i to widać. Nowe odcinki "Ucha prezesa" też dalej są na YT mimo początkowej niepewności o ich los. Co prawdą są opóźnione o kilka dni względem Showmax, ale widocznie na platformie Showmaxa już tak popularne "Ucho..." nie jest. Smarzowski i Vega zarabiali na kinach, a nie na przeciętnym serwisie VOD i to się potwierdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bez sensu. To nie mogli się połasić o pierwszy? Nawet BBC Brit, a wcześniej BBC Knowledge to olewa i olewało i najwcześniejszym sezonem, jaki pokazują, jest chyba 6.

Ale dobre i to. Tylko co z tego? Ciekawostka fajna, ale wątpię, że ktoś będzie kupował subskrypcję, aby sobie obejrzeć prawie wszystkie sezony Top Gear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś będzie kupował subskrypcję dla samego "Top Gear", ale oferta robi się wyraźnie coraz lepsza.

Pewnie wszyscy zainteresowani już wiedzą, że w kwietniu pojawią się dwie duże premiery serialowe zaraz po USA - 3 sezon "Fargo" i "The Handmaid's Tale" (w tej chwili ocena na Metacritic to 97/100).

Tak jak zapowiadano, wprowadzono też wsparcie dla rozdzielczości 1080p, co też jest dużym plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Showmax jest przygotowany dla przeciętnego, mało wymagającego polskiego widza. Po lepsze produkcje trzeba sięgnąć do Netflix'a.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowe informacje nt. rozwoju ShowMax w Polsce.

 

- Botoks. Kobiety rządzą światem, którego reżyserem jest Patryk Vega, powstaje przy współudziale serwisu. Także wiadomo gdzie pojawi się po raz pierwszy po premierze kinowej.

- W 2018 r. pojawi się w ShowMax także jako 10-odcinkowy serial. Sytuacja podobna do pierwszego Pitbulla i serialu na TVP.

- Inną produkcją mają być Kobiety mafii, także w reżyserii Patryka Vegi.

- Trwają też przygotowania do polskiej produkcji historycznej.

- W sumie zrobi z ShowMaxem w najbliższych miesiącach cztery filmy i trzy seriale.

- Sojka nie ujawnia, kiedy produkcja w całości przygotowana przez ShowMax - od scenariusza, po produkcję - trafi do jego biblioteki. Można przypuszczać, że jednak będą chcieli coś takiego zrealizować.

 

Ciekawie, ciekawie… Widać, że bardzo im zależy na naszym rynku.

 

Natomiast PLAY i ShowMax przygotowały wspólną ofertę w ramach której można dostać 12-miesięczny darmowy dostęp do usługi.

https://www.showmax.com/pol/play

http://promocje.play.pl/showmax/

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...