Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, leonk1974 napisał:

..na APV zmieniłeś kartę,żeby znów mieć promocję.To dla Ciebie już nie jest cwaniactwo?

 

 

Zona zalozyla konto na jej karte. Więc mam czyste sumienie. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Showmax ma niewiele do zaproponowania, to sprzedaje kody wszędzie gdzie się da. Ja kiedyś z InPostu miałem kod, Tylko za to, że w ciągu kilku godzin odebrałem przesyłkę z paczkomatu. :D Obejrzałem kilka pozycji i dziękuję. Dziwię się, że przy Netflixie i kanałach filmowych premium -jeszcze się jakoś na polskim rynku trzymają. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym to różni się od człowieka, który zyskał supermoce bo został ukąszony przez pająka albo innego co go napromieniowali i teraz się zamienia się zielonego wielkiego siłacza? ;)

Jeśli zrealizuja to z takim rozmachem jak Rojsta to proszę bardzo, z chęcią zerknę na pierwszy odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podać numer karty , to jest standardowa procedura. Tak samo jak w Netflixie.

Po okresie próbnym, jak anulujesz subskrypcje, nie poniesiesz żadnych kosztów.

 

2018-10-14-170106.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 dni  masz za darmo, jak się zarejestrujesz. Czy tak trudno to zrozumieć? ;)

Podajesz kartę płatniczą wszędzie czy to w Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO.

Po okresie próbnym/darmowym jak zwał , gdy zrezygnujesz to nic nie płacisz.

Jedna usługa nazywa to darmowy okres inna próbnym , a to nie ma znaczenia. Masz jakiś określony czas za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby oglądać "za darmo" muszę się zarejestrować czyli to jest nic innego jak 14 dniowy okres próbny, a nie żadna nowość, jak to przedstawia Antyradio... Inna sprawa, że udało mi się jednak wejść w tzw.darmową ofertę bez podawania numeru karty, tyle że w ogóle tej rejestracji nie dokończyłem. Jak zażądano ode mnie numeru karty to zrezygnowałem z następnym kroków, które trzeba zrobić, a mimo to i tak mnie zarejestrowali... Normalnie cyrk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to właśnie ma tak działać, oferta darmowa jest dla każdego zarejestrowanego, nie trzeba zaczynać okresu próbnego ani podawać danych karty, masz tą ofertę na zawsze (albo jak Showmax przestanie ją świadczyć), zaczynając okres próbny dostajesz pełny dostęp do serwisu (oferty płatnej), proste. :) Kolega @kingofsouth trochę namieszał. ;) Wprowadzili to od sierpnia więc wtedy była to nowość.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...