Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Showmax w promocji jest do 31 października. Chodziło mi,że ja zakończyłem akcję Showmax. Więcej już mi się nie chciało tworzyć kont e-mail i wbijać kodów.3 lata za free mi wystarczą.

Ciekawe kiedy wreszcie aplikacja na Tv Samsung dostanie możliwość dodawania do listy ulubionych.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak to jest ? Ja rozpoczynam przygodę z szołmaksem.

Nie wykorzystałem jeszcze 14 dni bonusowych za free na początku a teraz już dostałem 30 z coca coli. 

Rozumiem że jak te 14 dni się skończy to mam wpisać ten kod z coli tak? Czy on ma jakąś datę przydatności? Żeby się nie okazało, że za 2 tygodnie on straci ważność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja tylko mam nadzieję, że Showmax nas czymś zaskoczy, jak już ten serial "Rosjt" się skończy.

Swoją drogą czwarty odcinek obejrzany i nadal produkcja stoi na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, domin107 napisał:

Słuchajcie jak to jest ? Ja rozpoczynam przygodę z szołmaksem.

Nie wykorzystałem jeszcze 14 dni bonusowych za free na początku a teraz już dostałem 30 z coca coli. 

Rozumiem że jak te 14 dni się skończy to mam wpisać ten kod z coli tak? Czy on ma jakąś datę przydatności? Żeby się nie okazało, że za 2 tygodnie on straci ważność.

 

Żeby dodać kod musisz mieć aktywną subskrypcję, więc zrób to w ciągu 14 dni trwania testu, bo potem pobierze Ci kasę z karty.

Te kody się akumulują, czyli jak teraz powiedzmy masz Showmaxa do 20 września, to dodając 3 kody będziesz miał przedłużoną automatycznie ważność do 20 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Rasheed napisał:

Mam przy pomocy zakretek opłacony serwis na długo a mimo to dostałem info że mój promocyjny okres zakończy się za kilka dni. Czy inne osoby korzystające z zakretek też tak mają ?

Może dlatego, że zakrętką można "zapłacić" tylko jednorazowo. ? Nie wiem czemu się dziwisz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno "Halt and catch fire " jest bardzo dobre (8.4/10 na IMDB), kiedyś sprawdzę.

A że "Rojst" ma 5 odcinków to było wiadomo od początku :). Sam serial świetny, jeśli chodzi o fabułę to porównywalny z pierwszym sezonem "Belfra", ale zrealizowany 3x lepiej.

Dawno (a może w ogóle?) nie widziałem tak dobrych zdjęć w polskim serialu i tak dobrze zrealizowanego dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

i tak dobrze zrealizowanego dźwięku

Fakt, sam się zdziwiłem, że nie trzeba włączać dodatkowo napisów, żeby wszystko w pełni zrozumieć. Rzadko się to zdarza w polskich produkcjach.

Jak ktoś chce posłuchać dźwięku z drugiego bieguna, czyli bardzo fatalnego, to niech włączy "Ultraviolet". Bez napisów nie było szans oglądać.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, danielpes5 napisał:

Szumnie zapowiadany serial "Rojst" skończył się już po 5 odcinkach. Pytanie, co tu teraz oglądać?

 

"Top of the lake".

Świetny, mroczny thriller psychologiczny. Jak ktoś lubi historie o pedofilii, a podobny temat był poruszany w "Rojst".

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przy pomocy zakretek opłacony serwis na długo a mimo to dostałem info że mój promocyjny okres zakończy się za kilka dni. Czy inne osoby korzystające z zakretek też tak mają ?
No i jak z Showmaxem? Ja też dziś dostałem info, że promo mi sie kończy, a mam do 2020 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...