Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z przewidywaniami, większość nowych seriali, które udostępniał Showmax zostało skasowanych po pierwszym sezonie.

 

"Inhumans"

"The Brave"

"Rise"

"The Crossing"

 

Zamówienie na 2 sezon otrzymał "A.P. Bio".

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W czerwcu:

 

Seriale

 

Marvel's Cloak & Dagger - premiera 8 czerwca

"Condor" - premiera 7 czerwca

"The Affair" (sezon 4) - premiera 18 czerwca

"The Bold Type" (sezon 2) - premiera 14 czerwca

 

Z filmowych nowości Kino Świat m.in "Wszyscy moi mężczyźni" i "Mamuśki mają wychodne". Pełnej rozpiski jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja obejrzałem sobie pilota "The Crossing" i jest dokładnie taki jak oczekiwałem - tajemnica, małe amerykańskie miasteczko (i jeszcze mniejszy budżet serialu), słabe aktorstwo, tanie scenariuszowe chwyty.

Będę ogladał jak "Under the dome" i "Mist" :D.

 

Jak zacząłem to i skończyłem ;). Serial w drugiej połowie sezonu naprawdę sensownie się rozwinął i zaczęło to jakoś wyglądać.

Nie jest to oczywiście żadna rozrywka "premium", ale taka niezła telewizyjna robota, jaką jeszcze parę lat temu, przed Netflixem, oglądałoby się z pełnym zadowoleniem ;).

Oceniam na 6.5/10, z zastrzeżeniem, że ja lubię takie klimaty.

 

Sezon i historia ładnie się zamyka w ostatnim odcinku i mimo, że serial nie będzie kontynuowany to warto było obejrzeć całość.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się w serialach Vegi zupełnie nowe postaci, których nie było w filmie. Film to skrót serialu. Jak obejrzysz najpierw serial, a potem film, to od razu czujesz, że czegoś brakuje. W przypadku oglądania w pierwszej kolejności filmu, a potem serialu, jesteś miło zaskakiwany nową sceną, nie denerwujesz się, że coś ucięli.

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najnowsza polska produkcja, która właśnie się pojawiła - "Najlepsze polskie kabarety"

 

Jak ktoś chce przedłużyć ważność Showmaxa o 30 darmowych dni, to Coca Cola daje kod do małych napojów w ramach letniej promocji (puszki, butelki 0,5l i 1l). Na jeden login/mail można uzyskać jeden voucher do Showmaxa.

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...