Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź nadeszła sama dziś przed południem...

 

Wszyscy doskonale pamiętamy rok 2008, kiedy to pojawiła się informacja, mówiąca o tym, że TV Polsat na swojej antenie przeprowadzi bezpośrednią transmisje z Ostródzkiego festiwalu muzyki disco polo. Niestety...owe rewelacje nie znalazły odbicia w rzeczywistości.

 

Minął rok i wygląda na to, że sytuacja się powtórzy. Transmisję, jaka miała przeprowadzić telewizja ITV...nie dojdzie do skutku. Jak dowiedzieliśmy się u organizatora koncertu - firmy World Media - telewizja ITV w ostatniej chwili wycofała się z przeprowadzenia bezpośredniej relacji " z przyczyn bliżej nam nieznanych" .

 

Czyżby deja vu....(?)

 

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ich na to nie stać. Dla takiej telewizji jak iTV tego typu transmisja to zbyt duże wzywanie logistyczne i finansowe. Z pewnością musieli wynająć wóz transmisyjny, a podejrzewam, że spotkali się z ceną za wynajem, która znacznie przekracza budżet jaki stacja musiała wydać na relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz rację, ale nie rozumiem po co tak rozpowiadali, że festiwal będzie (w niedzielnym Disco Polo Live Klatt wspomniał, że bezpośrednia transmisja będzie na iTV i była o tym mowa od dłuższego już czasu) i w ostatniej chwili wycofali się.

Transmisji tego testiwalu nie będzie nigdzie - telewizja internetowa itvc też nie da rady z powodu... małej ilości czasu na przygotowanie się do tej transmisji...

 

W zeszłym roku festiwal disco polo miał transmitować Polsat i w ostatniej chwili tak jak iTV, wycofał się z tego pomysłu... :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa . Rozumiem brak zainteresowanych do transmitowania , tak jak np. w przypadku większości meczów polskich drużyn w europejskich pucharach (piłka nożna) , ale żeby dwa razy z rzędu w ostatniej chwili zrezygnowali z transmisji :shock: . Mogli wcześniej to sobie dokładniej przekalkulować , a nie robić zamieszanie tylko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal był ogłaszany na antenie iTV chyba od maja... i były wzmianki o tym, że będzie... ale widocznie na 24h przed planowanym koncertem może się wydarzyć coś, co spowoduje, że tej imprezy na ekranach telewizora się nie zobaczy... :(

Jako widz czuję się oszukany i rozgoryczony... ale co można zrobić?

 

Na "pocieszenie" reklamówka tegoż festiwalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś pooglądałem trochę ITV po dłuższej przerwie i rzeczywiście zmiany idą na lepsze. Widać, że stacja chce wykorzystać potencjał disco polo bo tej muzyki jest coraz więcej. "Njusy" to też program, który może przyciągnąć fanów plotek, dużo lepszy niż "Lub czasopisma" z Tele 5. Aerobik też jest dobrym pomysłem ale wiele się z niego ćwiczeń nauczyć nie można bo ciągle są tylko zbliżenia na tyłki i kiecki (mnie nie przeszkadzały bo ćwiczyć nie zamierzam). "Dobra żona" to też jakiś pomysł. Widać, że wszystkie pomysły są nastawione przede wszystkim na szybkie przyciągnięcie widza przed ekrany, dlatego chwytają się m.in. disco polo, erotyki i ładnych prezenterek. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Nowe logo jest fatalne. Chyba liczą na niedowidzących, którzy pomyślą, że to TVN. Jakość emisji też wybitnie do poprawki. Ważne, że coś się dzieje na plus. Wielkim budżetem nie dysponują dlatego tylko dobrymi pomysłami mogą przyciągnąć widzów. Pierwsza podstawowa rzecz, która jest do zmiany i nic nie kosztuje to stała ramówka, która powinna się zgadzać z teletekstem i EPG. Te wszystkie rozbieżności zniechęcają do ITV i widz nie czuje się traktowany poważnie. Niech pamiętają, że dzięki widzom istnieją więc niech o nich dbają a nie lekceważą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
dziś w telewizji itv podczas discostacji został zagłuszony sygnał!

Może ktoś im anteną potrząsnął albo w Amidze RAMu zabrakło :D

Jeśli wykorzystują Amigi w tej stacji to na pewno nie jakieś 500-tki. Myślę że A4000 z PPC i z 256 mb ramu. Do tego dojdzie jakaś karta graficzna. :]

A Scala i tak wykorzystuje tylko m64k.

Przy okazji jak dla mnie to bardziej jakaś usterka czysto techniczna. Bo chyba nikt by nie chciał zagłuszać takiej stacji jak ITV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłócanie sygnału samego ITV jest przecież nierealne. Niby jakim cudem? Przecież nie wysyłają samodzielnie sygnału na satelitę, lecz robi to Cyfra+, a jeśli ITV jest zagłuszone, to cały transponder też musiałby szaleć. Ta stacja się po prostu sypie, a może to jakaś kara boska za niestosowanie się do żałoby narodowej.

 

A tak poważnie. Urban1000 - tylko Ty masz problem z odbiorem ITV. Ja nic takiego nie zaobserwowałem. Może Ci już telewizor się wypala od tego rozmydlonego obrazu, który serwuje ta stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od dziś jest nowa czołówka ITV - zamiast loga kręcącego się na "kąty" koła i drzewa w tle, jest coś podobnego do chyba pierwszej czołówki serialu Polsatu "Samo życie" - szybka jazda po mieście bez względnego zatrzymywania się.

Może być, choć wiadomo człowiek łatwo się przyzwyczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Powinni coś zrobić z tym dźwiękiem. Często jak na innych kanałach jest w sam raz to tam jest tak ciszej. To jest chyba najsłabszy punkt tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITV w Porównaniu do TVS strasznie cicho nadaje i ma Kiepską jakość obrazu powinni Disco Polo Live też do TVS przenieść :) Pamiętam jak było głośno że na ITV będzie transmisja z Festiwalu w Ostródzie a tu w ostatniej chwili się wycofali powód nie był znany czyżby brak sprzętu :) Prędzej z TVS Robert Klatt Organizator by się dogadał co do Transmisji z tego festiwalu w Lipcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
a też jest z tego samego transpondera.

 

teraz jest już ok, ale niestety te kanały nie nadają z tego samego transpondera

4FUN TV - 10.719 V 27500

ITV - 11.488 H 27500

 

U mnie poziom sygnału często skacze - występuje pikseloza, a nawet brak sygnału. :/

Może masz coś z tunerkiem - mi szwankuje głowica w tunerku więc takie rzeczy bardzo często się zdarzają, a na nowy sprzęt chwilowo nie mam kasy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...