Jump to content

Recommended Posts

O właśnie, @PowerTV zainwestuj w AC-3 na swoich kanałach, bo w dzisiejszych czasach audio w MPEG to taki przeżytek jak Video w MPEG-2. :/

• Like 1
  • Upvote 1

Hmm, w sumie to mamy chyba pewną niejednoznaczność albo ja czegoś nie rozumiem.

Cytat

Kanał rozrywkowy TO!TV ma w przyszłości nadawać pod nazwą Gold TV, poinformował press.pl. Jego właściciel - firma Michał Winnicki Entertainment, doszedł do wniosku, że potrzebne są zmiany, gdyż przez ostatnie miesiące TO!TV notował bardzo niską oglądalność.

To w końcu MWE jest właścicielem stacji czy tylko partnerem współpracującym?

Jaką rolę przy TO!TV odgrywa obecnie Telestar/Hyperion ? Nigdzie nie znalazłem informacji o przejęciu udziałów w TO!TV przez MWE. Jest tylko news o współpracy technicznej z lipca 2016.

• Like 2

W ogóle dyskusje o quasi kanałach są nieproduktywne. Dyskutować się powinno o liderach. Polsat, TVN, TVP. To od nich zależy czy tv zyskuje czy nie. To oni muszą się bić z Netflixem, Disneyem,  HBO go itd,  no bo przecież nie  kanały MWE.  Rozumiem, że właściciel jest megalomanem. Ale takich megalomanów to ja poznałam dziesiątki. I ich już w branży nie ma i mało kto o nich pamięta. 

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

W dniu 31.10.2019 o 10:33, PowerTV napisał:

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta :)

Wraz ze zmianą nazwy poprawimy jakość dźwięku TO!TV / GOLD TV na satelicie. Kanał zyska całkowicie nową oprawę.

W kablu nadajemy chyba 320Kbit. 

Czy będzie tam Ezo TV?

Niestety tak. Emisja wieczorem na ToiToi TV... :/

• Haha 2

A Krajowa Rada jak zwykle nie spieszy się z udzieleniem pozwolenia na zmianę nazwy... :/

Edited by SatExpert

@PowerTV to może przy okazji rozwialibyście wątpliwości odnośnie struktury właścicielskiej tej stacji?

W dniu 1.11.2019 o 14:08, Tomo21 napisał:

To w końcu MWE jest właścicielem stacji czy tylko partnerem współpracującym?

Jaką rolę przy TO!TV odgrywa obecnie Telestar/Hyperion ? Nigdzie nie znalazłem informacji o przejęciu udziałów w TO!TV przez MWE. Jest tylko news o współpracy technicznej z lipca 2016.

• Upvote 1

MWE jest wieloletnim partnerem już od ponad 3 lat. ,

Spółka Telestar jest w upadłości układowej, jak swego czasu TVR i przechodzi gruntowną restrukturyzację pod nadzorem sądu.

• Like 1
  • Upvote 1

Czyli już wszystko jasne. :D To teraz czas na podchody pod TVS, któremu wkrótce też może grozić upadłość. :D

• Like 1

2 godziny temu, PowerTV napisał:

MWE jest wieloletnim partnerem już od ponad 3 lat. ,

Spółka Telestar jest w upadłości układowej, jak swego czasu TVR i przechodzi gruntowną restrukturyzację pod nadzorem sądu.

Czyli de facto Wy macie kontrolę nad tym kanałem i pewnie po zakończeniu procedury upadłościowej będziecie większościowym udziałowcem stacji?

Edited by Tomo21
  • Like 2

Nie było na ten temat kampanii reklamowej i jest niska świadomość zmian wśród odbiorców. Może wraz ze zmianą nazwy wyniki się poprawią? Czy działacie w kierunku pojawienia się na dekoderach Horizon w UPC?

Edited by Tomo21
Nie cytujemy postów pod którymi bezpośrednio odpowiadamy