Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam program moje logo news. To też było oszustwo

 

A to ciekawe bo znam kilka osób, które wygrały tam nagrody. Co więcej - nie tylko w tym programie.

 

Wygrać to sobie ktoś mógł, ale nagrody nigdy nie odebrał :)

Polecam poczytać oficjalne forum ITV.

http://www.itv.net.pl/forum/viewforum.php?f=2&sid=1fa4ac78727a1db237e2d3405ff62568

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie piszą przeważnie dzieci, które nie potrafią przeczytać regulaminu i piszą sam bełkot.

 

Nie od dziś wiadomo, że aby odebrać tam nagrody trzeba wybrać się do stolicy - bo jak potwierdziłeś - nagrody drogą przesyłki nie zostaną dostarczone. A pod słowem ''wygrały'' miałem na myśli to, że te nagrody zostały dostarczone do właścicieli. Gdyby to było inaczej to bym to podkreślił w poprzednim poście.

A tak poza tym, to się wszystko zgadza i jest sporo racji w tym co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że aby odebrać tam nagrody trzeba wybrać się do stolicy - bo jak potwierdziłeś - nagrody drogą przesyłki nie zostaną dostarczone.

 

Za moich czasów jak jeszcze oglądałem Moje Logo News to prowadzący wspominał, że zaraz po programie pakują paczki i lecą na pocztę... A podczas programu nic nie wspominano o regulaminie dot. konkursu. Cóż szczęście nie grywam w takowe konkursy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem, że jest nowe logo ITV - jest szare a nie tak jak niedawno pomarańczowe, jingiel rozpoczynający i kończący blok reklamowy też jest zupełnie nowy (wg mnie nie podoba mi się ten jingiel). :shock:

Jeszcze jedno gdyby EPG było zgodne z tym co oni emitują byłoby dobrze. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oglądalność wzrosła a oto chodziło. Głównie chodzi oto, że oni nie za bardzo mogą wprowadzać nowych produkcji od razu, tylko stopniowo. To jest ich główny problem, ale z czasem się to powinno zmienić.

 

A co do logo - ostatnio się tym bawią. Zresztą - we wrześniu mówiło się o zmianie Id stacji, nawet ją przygotowano. Nie wiem tylko dlaczego jej nie wprowadzili. Może jeszcze nie czas na to. I w sumie się nie dziwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeśli iTV osiąga lepsze wyniki, to chciałbym aby je przedstawiono tutaj na forum. To, że "Discostacja" dalej utrzyma się w ramówce, to nie efekt lepszych wyników, tylko także wymogów koncesyjnych. Ezo TV ostatecznie nie może zajmować całego dobowego programu iTV, a przecież nie ma sensu emitowanie powtórek programów, które kiedys były emitowane na żywo. Co to za telewizja interaktywna, która emituje albo ezoterykę albo programy o dumnych nazwach "Optyka słyszenia" itp... "Discostacja" może i cieszy się najwyższą oglądalnością, ale jest to prawie ten sam zabieg, który stosuje Edusat na darmową reklamę na stronach z disco-polo, itp., z tą różnicą, że iTV zarobi przy okazji na SMSach... Poza tym przyznam, że bardzo ładne dziewczyny pracują z tej stacji, co podnosi jej rangę wśród tonących kanałów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalnosc itv powiększyła się m.in. dzęki temu że cp dodal ten kanal do swojej listy

 

E tam, to żaden powód. ;)

 

W takim razie jeśli iTV osiąga lepsze wyniki, to chciałbym aby je przedstawiono tutaj na forum.

 

Szkoda, że nigdzie nie można ich uświadczyć. :] Możemy się cieszyć komunikatami prasowymi.

 

Poza tym przyznam, że bardzo ładne dziewczyny pracują z tej stacji, co podnosi jej rangę wśród tonących kanałów :D

 

Chyba tylko dwie - Ola i Magda. Ta druga bardzo mi się podoba, chętnie bym ją poznał, ale nie chce mi się jechać aż do Wawy... :|

Tonących kanałów? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Disco Polo Live" od marca w iTV

Rozrywkowa telewizja iTV od marca 2009 roku startuje z nowymi, rozrywkowymi programami, wśród nich - kultowy "Disco Polo Live". Kilka dni temu stacja zmieniła także oprawę graficzną.

Ze zmian najbardziej zadowoleni będą fani muzyki disco polo. W ramówce telewizji iTV pojawi się znany z telewizji Polsat program "Disco Polo Live". Program poprowadzi Robert Klatt. Widzowie mogą liczyć na wywiady i relacje z disco polowych imprez.

 

Kolejna nowością będzie "Dobra Żona" - program rozrywkowy o tematyce kulinarnej, w którym prezenterka wraz zaproszonymi polskimi gwiazdami uczy się jak zostać dobrą żoną, nie tylko w kuchni.

 

Wiosennym hitem stacji ma być także program "Two Monkey", w którym dwóch satyryków prezentuje obraz Polskich gwiazd sceny muzycznej, politycznej, aktorskiej. Formuła audycji, show z elementami kabaretu.

A co z Edusatem? Disco Polo Live na 2 kanałach? Extra... :brawo::brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...