Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Brednie. Nadawca ma już zgodę prawną na zmianę nazwy, tylko nie wiadomo kiedy ją uzyskał. A więc zmianę nazwy może stopniowo wprowadzać, a finalny oficjalny rebranding w kablu i na sat i w sieci nastąpi 15 lipca. Załóżmy, że zgodę otrzymali od organu pod koniec czerwca, więc mogli na początek zmienić spokojnie nazwę w Mux L.

I to cała filozofia. 😁

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Nadawca dał czas operatorom do 15-go lipca na wprowadzenie zmian w EPG. Tego dnia marka TO!TV przejdzie do historii i w pełni zastąpi ją nowa nazwa GOLD TV.

I bardzo dobrze! Nazwa "Gold TV" podoba mi się o wiele bardziej, niż obecna, "TO!TV", jeszcze z tym wykrzyknikiem w środku... :crazy:

• Upvote 1

Też mi się podoba nowa nazwa i z tego, co pisze @PowerTV można wyciągnąć wniosek, że każdy operator może w inny dzień zmienić nazwę na nową.

1 godzinę temu, Barti napisał:

"TO!TV", jeszcze z tym wykrzyknikiem w środku... :crazy:

Nazwa powalająca, dlatego ja zawsze nazywałem go "Totwiarz" (albo "Totwiaż" - w sumie to nie wiem, bo nigdy nie pisałem, tylko mówiłem, ale chyba przez rz lepiej wygląda).

• Haha 5
44 minuty temu, MisterRondel napisał:

Nazwa powalająca, dlatego ja zawsze nazywałem go "Totwiarz" (albo "Totwiaż" - w sumie to nie wiem, bo nigdy nie pisałem, tylko mówiłem, ale chyba przez rz lepiej wygląda).

Jeśli mówimy o skojarzeniu nazwy "TO!TV" z twarzą to lepiej brzmi wyraz "totwiarz" (przez "rz"). ;)

• Haha 1
  • Upvote 1

Dlatego prośba do nadawców, żeby już więcej nie wymyślali głupich nazw dla swoich stacji, bo wtedy widzowie znajdą jej jeszcze głupszy pseudonim. ;-)

• Haha 1
  • Upvote 1
  • Kirk changed the title to Gold TV

Za dużo kanałów muzycznych tworzy Winnicki. Rock TV odpuścili, a właśnie mają niszowe kanały, więc mogliby pójść w Rock, a może i Hip Hop (RAP TV), np. dać raperom, by sami tworzyli taką stację. Oni już będą wiedzieć, jak dotrzeć do młodych, którzy takiej muzyki słuchają.

• Upvote 1

Ten kanał był strasznie słaby, a jakby wziąć do współpracy raperów to oni by go wypromowali. TEDE już prowadził program TV.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
W dniu 15.07.2020 o 09:07, igorek napisał:

Fajnie grają w Gold TV, ale jakość sygnału nie powala.

No czasem się zdarzy coś czego nie ma w Starsie, ale jest też za duża powtarzalność piosenek, zwłaszcza w paśmie z kawałkami z lat 60. i 70.

Niestety przez problemy techniczne nowe belki nie zdążyły na 15-go lipca. Robimy wszystko, aby pojawiły się jeszcze w ten weekend.

Są już za to nieobecne wcześniej jingle pasmowe oraz oczywiście reklamowe.

• Like 1
  • Upvote 1
W dniu 16.07.2020 o 21:12, PowerTV napisał:

Niestety przez problemy techniczne nowe belki nie zdążyły na 15-go lipca.

To co wyście robili od października, odkąd już wszyscy wiedzieliśmy, że dojdzie do tego rebrandingu?

• Upvote 2